Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

mp3

jan.hana (18)|28.12.2004 14:23
Potřeboval bych poradit, jak vypnout displej při přehrávání MP3 souborů v Media Playeru, abych pošetřil baterku.
Dík.
Pavel Koza (4761)|28.12.2004 14:26
Pokud mate novejsi zarizeni, staci v nastaveni priradit funkci vypnuti displeje nejakemu tlacitku.
jan.hana (18)|28.12.2004 14:29
no ty bych rád.. Ale v nastavení žádná možnost k přiřazení tlačítku, jako vypnutá displeje není. Mám ASUS MyPal A730W
beecher (9270)|28.12.2004 14:34
Tady u Phillippa Mayeruse je v PowerToys utilitka ScreenSaver...
paveluh_ce4you (300)|28.12.2004 17:44
[QUOTE="jan.hana"]Potřeboval bych poradit, jak vypnout displej při přehrávání MP3 souborů v Media Playeru, abych pošetřil baterku.
Dík.[/QUOTE]
Nevím jestli to pujde u tebe ale u MDA II stačí podržet delší dobu to tlačítko na zapínání.:)) a vypne se podsvícení.
jan.hana (18)|28.12.2004 17:49
No, kdyz podrzim delsi dobu tlacitko ON/OFF, tak se jen vypne podsviceni - displej ale bezi dal. Screensaver z PHM PowerToys bezi vcelku dobre. Akorat nekdy zatuhne PDA po probuzeni z toho programu. Jedine co se mi nelibi, tak ze pro instalaci PowerToys se mi nainstaluji i 3 dalsi INPUT klavesnice. Na VGA displeji to vypada vazne otresne.
Pavel Koza (4761)|29.12.2004 08:20
[QUOTE="jan.hana"]no ty bych rád.. Ale v nastavení žádná možnost k přiřazení tlačítku, jako vypnutá displeje není. Mám ASUS MyPal A730W[/QUOTE]

Pochybuji, ze to ma Asus jinak (i kdyz mozne je vsechno:) - jen se to nejmenuje vypnout displej ale v originale "Screen Toggle"... Je to v Tools -> Settings -> Buttons.
Suoraj (704)|29.12.2004 08:36
Já pouštím mp3 v Resco Audio Rec. a krom toho, že má svoje tlačítko na vypnutí displeje a několik předem definovatelných možností jak ho zapnout má i výborné nahrávací schopnosti. a u přehrávání mp3 naprosto dokonalou práci s play listy ;)
jan.hana (18)|29.12.2004 10:36
Resco Audio Recorder zkusim. Diky :o)
No at hledam v nastaveni tlacitek jak chci, tak tam zadna ani podobna polozka neni. Nakonec jsem to udelal, ze jsem z PowerToys zkopiroval screensaver.exe a powerToys odinslaloval. Hrozne me stvalo, ze se mi tam vlozily i dalsi klavesnice a neprisel jsem na to, jak se jich zbavit. Screensaver jsme dal na hardwarove tlacitko a celkem to funguje.. Jen se proste nekdy neprobudi..
Pavel Koza (4761)|29.12.2004 10:46
[QUOTE="jan.hana"]No at hledam v nastaveni tlacitek jak chci, tak tam zadna ani podobna polozka neni. [/QUOTE]

Kde presne hledate? Presny postup, prosim. Mam overeno, ze to je i ve WMP10, ve WMP9 jsem to otestoval sam.
beecher (9270)|29.12.2004 10:52
Napište autorovi (www.phm.lu), myslím, že tahle část PowerToys je jedna z nejstarších a bude rád, když jí bude muset upravit... ;)
Zaphod (11)|29.12.2004 14:10
Pouzivam MortPlayer z http://mort.sto-helit.de/freeware/pocketpc/mortplayer/en/index.pl - ma v sebe zabudovany screensaver (zhasne podsvietenie)
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|15.2.2005 00:32
Hledal jsem na Netu něco lepšího pro přehrávání MP3 do auta z MDA2 a našel jsem MortPlayer (nástupce TodayPlayeru) - vyhledání příspěvků vyhodilo toto téma, nechci k tomu zakládat novou diskuzi a tak to šoupnu sem.
Má s tímto programem někdo větší zkušenost? Zatím jsem přímo ohromen variabilitou free programu, možnosti nastavení jsou skutečně ohromné, až se v nich ztrácím.... noční režim, velká tlačítka, přednastavené zvukové efekty, skiny atd. .. Hledám někoho, kdo má s programem nějakou zkušenost, tzn. co je dobré, co špatné, doporučené nastavení atd. Je tu někdo takový? Nemá někdo chuť napsat pro ostatní nějaký návod na obsluhu či vyzkoušené nastavení?
blue_ce4you (42)|15.2.2005 09:17
nechapu proc bys to mel davat sem,kdyz to s tim nejak nesouvisi a navic mas vic otazek nez odpovedi k tematu a mimochodem jsou tu temata o software. Ne ze by mi to vadilo,ale az treba budu hledat ten tvuj program,tak mi vyhledavac najde diskuzi o tlacitkach s nazvem mp3 a navic jeste v "co se jinam neveslo".aspon mas duvod byt prvni a tu recenzi napsat.
Suoraj (704)|15.2.2005 09:29
No Jarouši... Hned po ránu si dostal sprďana od matadora:D
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|15.2.2005 10:24
[QUOTE="Suoraj"]No Jarouši... Hned po ránu si dostal sprďana od matadora:D [/QUOTE]
No dobře, já na ten modrý text původně nechtěl vůbec reagovat, ale odpovím:
a) Pavel Koza provedl v lednu reorganizaci, pořádek postupně zavádějí i moderátoři, příkladem budiž Crusader a nastolení pořádku v GPS. Pořádek asi nemělo cenu dělat u všech témat, některá jsou již neaktuální. Pokud bude některé téma zaktualizováno, tak se o jeho případné přeřazení do správné skupiny postará moderátor (pokud existuje) nebo PK. Můj příspěvek se týká MP3 a programu MortPlayer a vyhledávač našel právě toto téma... nevidím proto důvod, proč zakládat nové.
b) Pokud mám dostat odpověď, tak musím nejdříve položit otázku.. nějak nechápu poznámku "máš víc otázek než odpovědí". Tento web je o tom, že se zeptáš a zkušenější ti poradí, ne že tě nesmyslně sprdnou. Příkladem budiž probíhající diskuze "témátka", nejdřívě byl dotyčný upozorněn na možnost vyhledávání, ale podívej se, jak se mu ostatní nyní snaží pomoci, krok za krokem ho vedou...
c) Až si příště zadáš vyhledání uvedeného programu, najdeš ho v max. dvou diskuzích, nevím proto proč zkládat třetí... nějak mi uniká smysl poznámky vyhledání/tlačítka/program .. pokud máš připomínku k tomu, že je to v sekci "co se jinam nevešlo", tak podej návrh formou SZ k přeřazení do jiné, já k přeřazení pravomoc nemám...
d) Nemám absolutně potřebu být první a psát recenzi, naopak, já právě hledám někoho, kdo má zkušenost a snažím se ho vyprovokovat k popsání zkušeností ...

Poznámka závěrem: Příště více logiky a méně zbrklé kritiky, možná i méně modré ;) , pokud hodláš nějak reagovat, tak prosím formou SZ, nebudeme tu i v této části fóra zavádět osobní polemiku, která prostě na tento web nepatří, ten je o něčem jiném.
Suoraj (704)|15.2.2005 10:35
no a teď k mp3... Zkoušel sem v mém oblíbeném Resco Audio Recorderu konvertovat audio do mp3 - má to ten free player?
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|15.2.2005 10:51
2 Suoraj: To ještě nevím, já program v noci nainstaloval, je k tomu spousta skinů a dokonce několik mega přídavků... budu testovat a proto jsem hledal někoho zkušenějšího... nainstaluj si to, jsi odborník v této oblasti, možná to budeš ty, kdo nám poradí :D
Suoraj (704)|15.2.2005 11:08
kdepak. Nechci si tam dávat něco co si třeba bude chtít asociovat všechny zvuky a jestliže je to free tak tam bude nějaké omezení... Já to otestovat nemohu - krom spáleného infra a vylomeného syst. konektoru mám i špatný sluchátkový konektor:?
blue_ce4you (42)|15.2.2005 11:45
omlouvam se ti(ale jenom za to,ze se nedivam na datumy...zijeme prece v uspechane dobe).v diskuzi totiz byl problem s tlacitky,dal jsem si praci s tim,abych to precet a chtel jsem reagovat na to,ze mi bylo divny,ze wmp nema ovladani tlacitky a chtel reagovat a najednou v nem tvuj prispevek,ktery se mi fakt zdal o necem jinym.ty taky premyslej:az nekdo bude hledat tvuj program,bude se muset k tem informacim prokousat pres spoustu textu o necem jinym...
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|15.2.2005 11:50
OK, OK... mám obdobnou zkušenost, ono se to ale časem usadí a vše bude běhat, jak má... pěkný den