Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

kdyz si "ukuchtim" vlastni rom tak mam delat upgrade radia?? moc tomu nerozumim prosiim poradte

aaischa (660)|28.12.2004 12:36
Ahoj, četl jsem zde několik příspěvků na tohle téma ale stejně tomu uplně nerozumim.. prosím vysvětlete mi něco o tom proč a jestli se musí upgradovat radio u Tmobile MDA I když tam mam pocket pc 2002 phone edition a chci tam dat ukuchtenou ROM s WM2003??

moc nerozumim jak a co se upgraduje tim radiem někde sem čet ýe to řídí i nabíjení a když se upgrade nepovede tak sou s tim celkem problémy:evil:
u ipaqu to je jednoduchy tam se jenom upgadne wm2003 ale u mda si nejsem moc jistej

moc dík za rady..
beecher (9270)|28.12.2004 14:28
Nejsem si ouplně šur (páč jsem MDA1 nikdy neměl), ale není to spíše o tom, že update na MDA1 je se vším všudy?
aaischa (660)|28.12.2004 16:39
mě jde spíš o to že na upgrade OS v MDA1 je dost článku ale o upgradu rádia moc článků neni :evil: :(
beecher (9270)|28.12.2004 16:42
Ale já to myslel tak, že se rádio upgraduje společně s OSem... Tedy upgrade rádia je součástí upgradu ROM...
Seifert (156)|28.12.2004 17:46
Co se týká upgrade radia, tak to dělat nemusíš ... Ale udělal bych to, protože to nové radio je lepší a korektněji tam funguje GPRS ...
Upgrade ROM je pak totožné s IPAQem ...

Takže schrnuto, nová ROM bude fungovat i se starým radiem ....
aaischa (660)|28.12.2004 19:51
diik za radu:D .. provedu oba upgrady, jenom kde sezenu to radio? os upgrade uz mam..
Seifert (156)|28.12.2004 20:58
[QUOTE="aaischa"]diik za radu:D .. provedu oba upgrady, jenom kde sezenu to radio? os upgrade uz mam..[/QUOTE]

No ... dalo se to stáhnout na stránkách O2, jen nevím, jestli to tam ještě bude ... Přece jenom je už MDA lehce out ... :-) Taky to bylo na http://www.xda-developers.com . No a kdybys to nenašel ani tam, tak to případně mám doma ... :-)
Miloš Strouhal (3997)|29.12.2004 09:08
Radio zrejme najdes na stejnych strankach,kde jsi si ukuchtil ROM. Nebo odkaz na nej. Kdyby ne,najdes nekolik verzi ke ztazeni zrejme tady. Bacha na presne provedeni flesovani MDA1 dle navodu!!! Sam jsem si kdysi flesovanim odpalil dve MDA1, a u tretiho odpaleni jsem byl prtomen.. Nutno podotknout, ze jsme vzdy postupovali dle navodu,a stejne ta MDAcka umrela...:( Takze jsem presel na bezpecnejsi flesovani pomoci SD karty,a ne kolebky,a uz se nikdy nic zleho neprihodilo, vzdy to probehlo korektne. Radio je nejlepsi tusim 4.21
aaischa (660)|29.12.2004 09:14
ja sem svojeho iPAQa 3970 uz asi 8x flashoval kolibkou a je to ok
tak ja to teda radsi udelam s SD karty.. dík za radu
Miloš Strouhal (3997)|29.12.2004 09:35
Ale to jsou přeci naprosto odlišná zařízení,tak přeci není nutno provádět upgrade dle stejného postupu..;) Prostě je MDA1 na flešování šmejd,tak se nedá nic dělat.. A to přeci neplatí o tvém IPAQu,tak proč to komplikovat?..;)
aaischa (660)|29.12.2004 09:38
jo jasně máš pravdu..já sem si jenom myslel že přez kolíbku se tomu nemůže nic stát... ale když řikáš že je to takhle tak to radši udělám přez SD:mad:

jenom tak mimo jde udělat i flas u iPAQu prez SD? ja jenom vim ze linux se da z CF ale ja na to nemam Jacket