Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nastavení připojení

Projectill (23)|28.12.2004 11:05
ahoj, k připojení do místních sítí používám program pocketwinc, ale potřeboval bych, aby mě někdo provedl nastavením připojení krok po kroku. Už jsem proběhal různá fóra, ale stejne sem to moc nepochopil. takze snad naposledy.

díky
Pavel Koza (4761)|28.12.2004 13:41
Nechapu dotaz - kam se presne pripojujete a co je to ten program pocketwinc?
Projectill (23)|28.12.2004 14:14
tenhle program by mel umet najit mistni site a pokud nejsou blokovany (napr heslem) , tak se i do nich pripojit. Vim, ze se takhle par lidi pripojuje k internetu.
je to jako pripojit se na internet skrz LAN. Ma nekdo s timto programem zkusenosti??
PavelR. (2184)|28.12.2004 14:53
... PocketWinc občas používám, nicméně k připojení k veřejným (nezabezpečeným) hotspotům by měl stačit i zero configuration wizard jenž je součástí WM2003 - tj. zapnout WiFi a nechat PDA automaticky vyhledat dostupné sítě vysílající SSID ...

PavelR.
Projectill (23)|28.12.2004 19:07
já se snažím naučit s pocketwinc, protože to zvládá i LANy a má to bejt jednoduchý na obsluhu. pořád ale narážím na hlášku...nemůže načíst IP adresu.
mám ji nastavenou na automatickou. Možná jsem od těch místních sítí dost daleko...
PavelR. (2184)|28.12.2004 20:47
... no ono záleží k jakému access pointu se připojuješ - tj. IP adresu dostaneš přidělenu jen tehdy pokud je hotspot opravdu veřejný (tj. žádné zabezpečení a DHCP zapnuto). V případě, že se jedná o zabezpečený přístupový bod a ještě např. s vypnutým DHCP, tam bude asi problém ... :) Nebo to zkoušíš na nějakém svém access pointu?

PavelR.
Projectill (23)|29.12.2004 10:56
svůj zatím nemám, ale půjdu to zkusit ke kámošovi, tam mě snad něco napadne