Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

InnoPocket Metal Deluxe Case pro iPAQ

Wuffi (1599)|6.8.2002 18:03
Chcete ochránit svůj iPAQ před pády či podobnými nehodami a přitom nehodláte slevovat na požadavcích na vzhledu ochranného obalu? Mám pro Vás dobrou zprávu. Společnost InnoPocket uvede v polovině srpna na trh svůj nový produkt - InnoPocket Metal Deluxe Case for iPAQ.
Jedná se o velmi elegantní (zatím mohu soudit bohužel jen z fotografie) ochranný obal pro Váš iPAQ.



Mezi přednosti tohoto ochranného obalu patří:

- povrch z aluminia odolný vůči poškrábání
- obal se nasazuje nasunutím a umožňuje tak velmi jednoduché zacházení
- obal přesně kopíruje tvary iPAQa a těsně na něj přiléhá
- vnitřní část obalu je vyplněna neoprénovou vložkou která ochrání Váš iPAQ před nárazy, otřesy a pády
- kovová část je vyztužená a odolná proti zkroucení, ohýbání, otřesy či nárazy
- otvory pro přístup k tužce, jacku na sluchátka, IrDA portu, slotu na paměťové karty a komunikačnímu portu





Rozměry:

130x87x24.5mm

Hmotnost:

okolo 50g

InnoPocket Metal Deluxe Case pro iPAQ se bude dodávat pro řady H3900, H3800, H3700 a H3600 (zde si neodpustím malou poznámku - nechápu proč výrobce neuvádí i řadu H3100, která je tvarově totožná s řadou H3600 - této chyby se bohužel dopouští většina výrobců doplňků k PocketPC) a jeho cena by se měla pohybovat okolo $29.90.

Jak vypadá iPAQ zasunutý v obalu i z jiných úhlů pohledu se můžete podívat zde.

InnoPocket Metal Deluxe Case spojuje spolehlivost s elegancí a to vše za celkem přijatelnou cenu. Těším se až si jej budu moci vyzkoušet na vlastním iPAQovi.
Tini (1)|7.8.2002 17:04
Celkom je to pekne az na to ze vyrobcovia vlastne iba okopirovali klasicky cover pack. Chyba mi na tomto tzv. ochrannom puzdre ochrana vrchnej casti iPAQu. Ked mi padne iPAQ co i len z jedneho metru na vrchnu umelohmotnu cast kde sa nachadza IRDA alebo reproduktor, je mo tento obal vpodstate nanic. Tolko len moj nazor.[:D]
Pet_ce4you (61)|8.8.2002 16:30
Hej, spoliehat sa ze pri pade spadne na "spravnu" stranu je ako spoliehat sa ze nepadne [:)] . A zda sa mi ze predny kryt je nepriehladny, co nepovazujem za vyhodu. Ale pru 36xx a 37xx je zaujimave riesenie.

Peter
slavo_ce4you (1)|14.8.2002 11:07
Hm..., elegantné. Bolo by vhodné, keby pokrýval aj časť, kde sa nachádza IrDA port a slot na SD karty. Pri možnom páde je pravdepodobné, že táto časť si to najviac odnesie. Výmenu tohoto "kúska čierneho plastu" je Vám potom servis firmy COMPAQ (aspoň na Slovensku) ochotný zabezpečiť niekde v Holandsku za 210,- USD [:mad:]