Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 13 z 13

Téma: Cestina pro MpX200 s WM 2002

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2003

Po totalnim vytuhnuti a nezdaru nabehnout system jsem provedl hard reset, ale prisel jsem o cestinu. Poradte prosim jak nahrat cestinu zpet.

Dik moc za radu

Mira

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Taky bych potřeboval soubor s češtinou. Nevíte kde ho sehnat ???? Nebo ho někdo z telefonu nahrajte na nějaký server prosím.

JiRkOnT

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od Mira
    Po totalnim vytuhnuti a nezdaru nabehnout system jsem provedl hard reset, ale prisel jsem o cestinu. Poradte prosim jak nahrat cestinu zpet.

Dik moc za radu

Mira
    No tak ja ho mam uloženej na disku ale nevim jak to bude fungovat,, je to cela složka s nazvem MPx220 loc ve slžce IPSM/Loc/MPx220 loc

možna bych ji poslal majlem

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

jsou to dva soubory co maj dohromady asi 70Kb

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Tak pokud nějdo máte češtinu do Smartphone 2002 tak mi prosím ty soubory pošlete na tenhle mail: jirkont@volny.cz. Díky moc .. A ještě mi tam kdyžtak napište kam je přesně mám nahrát. Děkuji

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od jirkont
    Tak pokud nějdo máte češtinu do Smartphone 2002 tak mi prosím ty soubory pošlete na tenhle mail: jirkont@volny.cz. Díky moc .. A ještě mi tam kdyžtak napište kam je přesně mám nahrát. Děkuji
    Prosím pomoc... jsem na tom stejně... pokud je to možné ? tady je můj e-mail : mda2@volny.cz

Děkuji

Rád byh se zeptal, zdali má někdo tento problém vyřešen...:?:
    A pokud je to možný...? prosím o zaslání potřebného souboru "MPx220 Loc" na e-mail: mda2@volny.cz

Ještě jednou děkuji...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Tak v té složce LOC nejsou dva soubory ale já jich tam mám 6. A nemyslím si že to bude stačit na znovu obnovení češtiny v telefonu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Čestina je k ničemu. Stejně to byla jen taková pseudočeština...

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Tak já už tu češtinu nepotřebuju ). Protože já už ten mobil ani nepustim . Zatuhne to na obrazovce HELLOMOTO. (

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Uz se to zde resilo v jine diskusi v cca minulych 4 dnech. Po hard resetu prijdete o cestinu a nahrat jde jen v servisu. Kolega Pinochio to zazil na vlastni kuzi. Po 14 dnech se Motoroly rad zbavil.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od jirkont
    Tak já už tu češtinu nepotřebuju ). Protože já už ten mobil ani nepustim . Zatuhne to na obrazovce HELLOMOTO. (
    Hehe, tak to se mi stalo taky :-) Zkoncilo to HR. Zkus to hodit do nabiječky a zkus tak po 10 minutách...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Uz se to zde resilo v jine diskusi v cca minulych 4 dnech. Po hard resetu prijdete o cestinu a nahrat jde jen v servisu. Kolega Pinochio to zazil na vlastni kuzi. Po 14 dnech se Motoroly rad zbavil.
    Toš toš,češtinu si můžeš nahrát klidně sám, jen ji musíš mít a při troše snažení se sehnat dá. A když ji pošles do servisu kvůli nahrání, tak se Ti klidně vrátí zase bez CZ, jak se to už mnohým stalo.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

čestinu po HR dostanete zpátky se zálohy nového telefonu. Tady je a funguje to bezvadně. http://mpx200.unas.cz/ nejdříve si nainstaluj Sprite Backup a poté na kartu do root nahrej soubor se zálohou. Dá se to dokonce použít i když je v telefonu už nahranej nějakej ten program ale bacha obnovou se vymažou SMS a Emaily (takže předtím zazálohovat).

Podobná témata

1. cestina na wm5
    Od joks v sekci Aplikace v češtině
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 10-10-2007, 03:36
  2. Cestina do Mio 168
    Od pít_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-07-2006, 16:18
  3. Cestina do WM2003 Motorola Mpx200?
    Od unicos v sekci Motorola
    Reakcí: 5