Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Cestina pro MpX200 s WM 2002

Mira_ce4you_oldd (192)|27.12.2004 13:05
Po totalnim vytuhnuti a nezdaru nabehnout system jsem provedl hard reset, ale prisel jsem o cestinu. Poradte prosim jak nahrat cestinu zpet.

Dik moc za radu

Mira
jirkont (7)|28.12.2004 09:13
Taky bych potřeboval soubor s češtinou. Nevíte kde ho sehnat ???? Nebo ho někdo z telefonu nahrajte na nějaký server prosím.

JiRkOnT
Spektrum (8)|28.12.2004 12:55
[QUOTE="Mira"]Po totalnim vytuhnuti a nezdaru nabehnout system jsem provedl hard reset, ale prisel jsem o cestinu. Poradte prosim jak nahrat cestinu zpet.

Dik moc za radu

Mira[/QUOTE]
No tak ja ho mam uloženej na disku ale nevim jak to bude fungovat,, je to cela složka s nazvem MPx220 loc ve slžce IPSM/Loc/MPx220 loc

možna bych ji poslal majlem
Spektrum (8)|28.12.2004 14:23
jsou to dva soubory co maj dohromady asi 70Kb
jirkont (7)|28.12.2004 20:00
Tak pokud nějdo máte češtinu do Smartphone 2002 tak mi prosím ty soubory pošlete na tenhle mail: jirkont@volny.cz. Díky moc .. A ještě mi tam kdyžtak napište kam je přesně mám nahrát. Děkuji
mda2 (1)|28.12.2004 20:34
[QUOTE="jirkont"]Tak pokud nějdo máte češtinu do Smartphone 2002 tak mi prosím ty soubory pošlete na tenhle mail: jirkont@volny.cz. Díky moc .. A ještě mi tam kdyžtak napište kam je přesně mám nahrát. Děkuji[/QUOTE]

Prosím pomoc... :D jsem na tom stejně... pokud je to možné ? tady je můj e-mail : mda2@volny.cz

Děkuji

Rád byh se zeptal, zdali má někdo tento problém vyřešen...:?:
A pokud je to možný...? prosím o zaslání potřebného souboru "MPx220 Loc" na e-mail: mda2@volny.cz

Ještě jednou děkuji...;)
VILIAM_ce4you (156)|31.12.2004 13:24
Tak v té složce LOC nejsou dva soubory ale já jich tam mám 6. A nemyslím si že to bude stačit na znovu obnovení češtiny v telefonu.
Zdenička_oldd (292)|3.1.2005 11:01
Čestina je k ničemu. Stejně to byla jen taková pseudočeština...
jirkont (7)|3.1.2005 15:56
Tak já už tu češtinu nepotřebuju :)). Protože já už ten mobil ani nepustim :( . Zatuhne to na obrazovce HELLOMOTO. :((
Zdenek Malinsky (9781)|3.1.2005 16:15
Uz se to zde resilo v jine diskusi v cca minulych 4 dnech. Po hard resetu prijdete o cestinu a nahrat jde jen v servisu. Kolega Pinochio to zazil na vlastni kuzi. Po 14 dnech se Motoroly rad zbavil.
Zdenička_oldd (292)|4.1.2005 06:44
[QUOTE="jirkont"]Tak já už tu češtinu nepotřebuju :)). Protože já už ten mobil ani nepustim :( . Zatuhne to na obrazovce HELLOMOTO. :(( [/QUOTE]

Hehe, tak to se mi stalo taky :-) Zkoncilo to HR. Zkus to hodit do nabiječky a zkus tak po 10 minutách...
Zdenička_oldd (292)|4.1.2005 06:46
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Uz se to zde resilo v jine diskusi v cca minulych 4 dnech. Po hard resetu prijdete o cestinu a nahrat jde jen v servisu. Kolega Pinochio to zazil na vlastni kuzi. Po 14 dnech se Motoroly rad zbavil.[/QUOTE]

Toš toš,češtinu si můžeš nahrát klidně sám, jen ji musíš mít a při troše snažení se sehnat dá. A když ji pošles do servisu kvůli nahrání, tak se Ti klidně vrátí zase bez CZ, jak se to už mnohým stalo.
Reneeee (8)|12.1.2005 10:39
čestinu po HR dostanete zpátky se zálohy nového telefonu. Tady je a funguje to bezvadně. http://mpx200.unas.cz/ nejdříve si nainstaluj Sprite Backup a poté na kartu do root nahrej soubor se zálohou. Dá se to dokonce použít i když je v telefonu už nahranej nějakej ten program ale bacha obnovou se vymažou SMS a Emaily (takže předtím zazálohovat).