Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LOOX 410 problémy s BT

ArnieX (272)|27.12.2004 12:59
Mám docela dost velikej problém jde o to že nemůžu na LOOXíkovi s počítačem kterej má "BT key MSI PC2PC" rozběhat ActiveSync přes BT ani podle návodu na ce4you a to ani při HáeRovanym LOOXem a taky dál nerozjedu NetworkAccess jediné co se mi povedlo je OBEX FileTransfer doufám že mi někdo poradí jak na to protože neni zrovna pohodlný být na I-NETU přes kabel :( .
Pavel Koza (4761)|27.12.2004 13:30
A co je na tom pocitaci za system? Hlasi to nejakou chybu?
ArnieX (272)|27.12.2004 14:50
system je XP a az do ted se mi to nepodarilo rozchodit takze ActiveSync via
BT uz funguje nevim proc to neslo delal sem to presne podle vaseho navodu a neslo to myslim ze se mi to nakonec povedlo jinak nez popisujete nerikam ze je ten navod spatnej ale ja to udelal takhle:

BT ikonka v tray Advanced Configuration , zalozka Client Applications dole ADD com port nazev sem udelal ActiveSync via BT a projistotu sem udelal to same v zalozce local services com port v zalozce Client Applications sem nastavil na com 8 v te druhe na com 9 v ActiveSync na PC sem uz nic nastavovat nemusel je v nem nastaven com 4 :?: proc to netusim a menit to radsi nebudu pak sem pokracoval v PDA dal sem nove ActiveSync via BT odklikal pak vybral sve PC tentokrat skoro okamzite PDA naslo sluzby naslo si to ActiveSync a na PC se to poprve zeptalo jestli ma toto pripojeni akceptovat a pote to uz sesynchronizovalo a vse zatim funguje ted vam pisu ze sveho pda a BT pripojeni na internet funguje zatim bez problemu jsem velice potesen ze to funguje pokud bude potreba mohu detailneji popsat jak jsem to udelal i se screenshoty

s pozdravem ArnieX
Orloj_ce4you (299)|28.12.2004 10:20
jsem za to ten navod dat do faq a primlouval bych se za to aby ho napsal nektery z protrelych profesionalu.. Ja to sam rozchodil po dvou dnech experimentu (ten samy HW) asi na 3ti pokus -a to mi zbyly jeste v kompu nefunkcni odkazy ktere nejdou smazat.. Pokud ted budu muse reinstalit XPesa, ceka me to znovu, nebot si vubec postup nepamatuji. (Jen si pamatuji ze je tam nekolik nelogickych kroku a podle povsechneho navodu ktery je u BT modulu v PDA to neslo, protoze se nektere veci musely delat v jinem poradi..)
ArnieX (272)|28.12.2004 17:31
Tak dobra ale jestli ten návod má být k něčemu dobrý tak ho raději psát nebudu a zdá se že pomohl a fungoval do té doby co sem nevypnul večer PC tagže to musím udělat znovu :( a docela mě to štve a zase se to nedaří zdá se že to je asi časté docela by mě zajímalo jestli je chyba v PDA nebo na straně BT key na PC pokud jo tak koupím ten od widcomu třeba bude lepší ale z mobilu do PC a z PC do mobilu problémy nejsou :?: no asi zase přeinstaluju XPčka :(
ArnieX (272)|30.12.2004 14:08
Tak pavle asi sem na to kápnul kdybych si hned po přeinstalaci XPček přečet pořádně návod na BT tak sem neudelal tu chybu já blb sem nainstaloval servicepack 2 a ten asi už neodinstaluju ale nějak by to přece jít mělo ne?No pokud nepujde poptám se na Mrkvosoftu ale dost pochybuju vo tom že vodpověděj.:)

P.S. Pokud se mi to podaří rozchodit tak to funguje až do restartu PC :( .
Pavel Koza (4761)|30.12.2004 14:14
[QUOTE="ArnieX"]Tak pavle asi sem na to kápnul kdybych si hned po přeinstalaci XPček přečet pořádně návod na BT tak sem neudelal tu chybu já blb sem nainstaloval servicepack 2 a ten asi už neodinstaluju ale nějak by to přece jít mělo ne?No pokud nepujde poptám se na Mrkvosoftu ale dost pochybuju vo tom že vodpověděj.:)

P.S. Pokud se mi to podaří rozchodit tak to funguje až do restartu PC :( .[/QUOTE]

Jo, SP2 je previt. Prave se chystam aktualizovat ten clanek o ActiveSync pres BT. Pro zacatek bych zkusil vypnout ten firewall, ktery se se SP2 nainstaluje a automaticky aktivuje...
ArnieX (272)|30.12.2004 14:18
Dobra zkusim to vono já ho totiž instalovat musim táta mě nutí kvůli ochraně sítě bla bla no vypnu firewall a potom se ozvu.
ArnieX (272)|30.12.2004 14:32
Tak deaktivace firewallu nezabrala ale pro ty jež si nainstalovali SP2 je jednoduchý lék stačí si dát přidat nebo odebrat programy najít si SP2 a jednoduše jen chcípnou prostě kaput odebrat vymazat a po odinstalaci zkusim nastavit znovu BT :) snad to pomůže.
ArnieX (272)|30.12.2004 14:42
servicepack jeden hnusnej už mi to de teda satim a to i po restartu PC budu dál zkoušet a kdyžtak napíšu zatim funguje.
ArnieX (272)|30.12.2004 14:49
tak už mám za sebou 3 restarty PC a vše funguje jak má.

P.S. Samozřejmě zatim :)
Kroom (4)|12.1.2005 22:12
Já jsem neměl s připojení 410ky k počítači přes BT, vůbec žádnej problém. Použil jsem navod na CE4YOU. Mam WinXP SP1. Asi jsem měl štěstí. ;)
Orloj_ce4you (299)|13.1.2005 13:42
me to s sp2 jede v pohode, ale pravda ze tebn "porod" jsem si uzil jeste za sp1..