Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

rozumny emailovy klient

jabba (50)|27.12.2004 10:28
Zdravim, jsem cerstvy majitel hp6340 a marne schanim nejaky rozumny emailovy klient, na ktery mam nasledujici pozadavky:
1) podpora vice uctu, kazdy ucet muze mit samostatny server+login+heslo pro prijem a odesilani posty
2) maiy je mozno stahovat do slozek podle nadefinovanych pravidel (napr. pokud je mail z adresy email@server.cz, stahni do slozky "prace"
3) je mozno tyto slozky vytvaret a rusit, ne jako ve WebIS mail, ktery ma pro kazdy ucet slozku natvrdo

Nevite nekdo o necem takovem? Stravil jsem docela dost casu hledanim neceho podobneho, ale bez uspechu :[

Diky
beecher (9270)|27.12.2004 12:49
[QUOTE="jabba"]Zdravim, jsem cerstvy majitel hp6340 a marne schanim nejaky rozumny emailovy klient, na ktery mam nasledujici pozadavky:
1) podpora vice uctu, kazdy ucet muze mit samostatny server+login+heslo pro prijem a odesilani posty
2) maiy je mozno stahovat do slozek podle nadefinovanych pravidel (napr. pokud je mail z adresy email@server.cz, stahni do slozky "prace"
3) je mozno tyto slozky vytvaret a rusit, ne jako ve WebIS mail, ktery ma pro kazdy ucet slozku natvrdo

Nevite nekdo o necem takovem? Stravil jsem docela dost casu hledanim neceho podobneho, ale bez uspechu :[

Diky[/QUOTE]
Bohužel vás zklamu, zatím nic takového neexistuje... Aspoň tedy co je mi známo... A zatím opravdu nejlepším klientem je WebIS Mail...