Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LOOX 720 - Internet Explorer

Berenika_ce4you (4)|26.12.2004 19:04
Zdravím, potřebovala bych poradit. Nevite jak nastavit IE, aby se mi objevované emaily a jejich přílohy na mailu daly otevřít? Vubec mi maily nejdou otevrit, stejně jako poslat sms z oskar brany, nebo stahnout nějaký obrázek...Nevíte, kde stáhnout icq pro toto PDA? Díky...:?
PavelR. (2184)|26.12.2004 19:22
... PocketIE je ve své funkčnosti omezený a tudíž ne všechny funkce běžných stránek lze na PDA zobrazit stejně jako na PC nebo notebooku. Webové rozhraní freemailů a rovněž Oskarovy SMS brány budiž toho důkazem. Zatím co s SMS bránou to bude problém, s e-mailem nikoli. Standardním způsobem "vybírání" a posílání e-mailů je e-mailový klient. Na PC je to např. MS Outlook nebo MS Outlook Express; na PDA s PocketPC nebo Windows Mobile 2003 to je program nazvaný Inbox (popř. jeho alternativy). Inbox je potřeba nastavit stejně jako na PC - tj. musíš znát ID tvé schránky (tj. to co máš před zavináčem), heslo, adresu pop3 serveru tvého poskytovatele e-mailu pro příjem e-mailů (např.pop3.seznam.cz, pop3.centrum.cz), adresu smtp serveru pro odesílání (např. smtp.etmail.cz, smtp.t-email.cz atd.); všechny tyto informace je potřeba zadat do nastavení výše zmíněného programu Inbox.

ICQ je ke stáhnutí zde ...

PavelR.
Berenika_ce4you (4)|26.12.2004 21:10
Díky, po stáhnutí icq i jiných věcí mi stále PDA píše...¨xxx není platná aplikace pro Pocket PC...xxx je vždy to co stáhnu...Nevím, co tam nemám správně nastaveno...Ten INBox, nebo co to je jsem již nastavila. V základním menu se mi stahujou zprávy. Objevuje se mi stav zpráv, kolik jich mám nepřečtených atd...po rozkliknutí mohu přečíst část zprávy, pak je tam věta..Zpráva zkrácena. Pros stažení zbývající části ťukněte na Upravy-Označit...Já tam ale takový příkaz nemám....Vůbec se mi nezobrazují přílohy...
PavelR. (2184)|26.12.2004 21:30
[QUOTE="Berenika"]Díky, po stáhnutí icq i jiných věcí mi stále PDA píše...¨xxx není platná aplikace pro Pocket PC...[/QUOTE]

... většina aplikací se i u PDA instaluje ze stolního PC - tj. většinu instalátorů s koncovkou EXE je potřeba spouštět z PC (na stolním počítači je nutné mít nainstalován ActiveSync). Obecné pravidlo (které ale má své vyjímky) je, že se soubory s koncovkou EXE spouští z PC, soubory s příponou CAB určené pro PDA (tj. existují i cab soubory pro stolní Windows) se instalují přímo z PDA ... Jinak základy instalace programů na PDA najdeš zde ...

[QUOTE]
Ten INBox, nebo co to je jsem již nastavila. V základním menu se mi stahujou zprávy. Objevuje se mi stav zpráv, kolik jich mám nepřečtených atd...po rozkliknutí mohu přečíst část zprávy, pak je tam věta..Zpráva zkrácena. Pros stažení zbývající části ťukněte na Upravy-Označit...Já tam ale takový příkaz nemám....Vůbec se mi nezobrazují přílohy...[/QUOTE]

... to je v pořádku, neboť si velikost zprávy, která bude do PDA stáhnuta můžeš nastavit. Tato volba je dostupná v Inboxu v nastavení každého e-mailového účtu (dialog Options 3/3). Jinak volbu ke stáhnutí celého e-mailu najdeš např. když otevřeš zprávu a v menu Edit vybereš položku Mark for Download. Stejná volba je dostupná i v případě, kdy na e-mailu, který chceš stáhnout podržíš stylus a z pop-up menu, které se objeví vybereš opět volbu Mark for Download.

PavelR.
Berenika_ce4you (4)|26.12.2004 21:58
ok...co bude následovat po tom oznacení mailu ke stazení? Stale se nic nedeje, pouze se mi ten meil oznacil...Jinak mam CZ verzi. V aj by to byla pro me totalni smrt...:o)
PavelR. (2184)|26.12.2004 22:01
[QUOTE="Berenika"]ok...co bude následovat po tom oznacení mailu ke stazení? Stale se nic nedeje, pouze se mi ten meil oznacil.[/QUOTE]

... při dalším odeslaní/přijmutí e-mailů bude označená zpráva stažena celá ...

PavelR.
Berenika_ce4you (4)|26.12.2004 22:18
Super, díky...maily už chápu. Teď řeším to instalování...Moc, moc díky za pomoc, prozatím...:o)