Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Připojení k netu

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Měl bych tu pár lama dotazů:
    Jak správně na 3715 rozběhnout wifi na připojeník netu? Už se o to pár dní pokouším, ale pořád nic. K tomu se váže další otázka. Dá se někde na netu najít seznam wifi AP (Praha), které připojí k netu zdarma?

Jak připojit 3715 přes IRDA a Motorolu MPX200 na net??? Naprosto se mi to nepodařilo (T-Mobile)

Poradí mi někdo?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od vampyr
    Jak správně na 3715 rozběhnout wifi na připojeník netu? Už se o to pár dní pokouším, ale pořád nic.
    ... jaké nastavení a kam zadáváš? Připojí se iPAQ k acess pointu a jen nefunguje internet? Dostaneš od AP přidělenu IP adresu, DNS i gateway? Zkoušel jsi nastavit WiFi v iPAQu přes Zero Configuration Wizard? Pokud používáš nějaké zabezpečení (tj. WEP, WPA, potlačení SSID, filtrace MAC adres) zkus je všechna vypnout a pokusit se nejdříve rozchodit nezabezpečené připojení. Jakmile bude fungovat, můžeš je zpět postupně přidávat.

K tomu se váže další otázka. Dá se někde na netu najít seznam wifi AP (Praha), které připojí k netu zdarma?
    Na této stránce je seznam hotspotů podle lokalit.

PavelR.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

...nejake hotspoty jsou take na Lupe

P.S. Koukam, ze MPx200 byl celkem oblibeny darecek Dotazu je tady ve forech neobycejne moc. Jestli mi ji zitra maly bratranek pujci, pokusim se na ty otazky najit odpoved.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Mam taky lama dotaz.
    Jsem na inetu a snazim se rozchodit mail. A z nejakeho duvodu to nefunguje. Co mam nastavit spravne. Jsem na centrumu, je muj lncoming server pop3.centrum.cz? to se mi nedari pripojit...
    a co bych mel nastavit dal, aby to odesilalo emaily.
    diky moc.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Třeba pomůže toto. Jinak server odchozí pošty musí být dle tvého mobilního operátora.

Podobná témata

1. HTC CRUISE a připojení k netu přes notebook
    Od hym v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-07-2008, 09:54
  2. připojení k netu přes wifi
    Od mnehyba_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 08-09-2007, 09:20
  3. Různé připojení k netu na Mio550
    Od cervik2 v sekci Mio