Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak nastavit defaultni aplikaci?

sorX (120)|22.12.2004 16:36
Porad jsem neprisel na to, jak manualne nastavit vychozi aplikaci. Napriklad pro kalendar misto Outlooku dat PI.
PavelR. (2184)|22.12.2004 16:43
... nejsem si jist, zda to bude fungovat u kalendáře (asi ne) ale pokud je potřeba změnit defaultní aplikaci ve smyslu změnit asociaci souborů s nějakou aplikací tak to umí např. PocketTweak ...

PavelR.
sorX (120)|22.12.2004 16:45
Chtel sem to kvuli tomu, ze kdyz treba nejakej Today plugin vyvolava defaultni kalendar tak abych si jako defaultni nastavil ten co potrebuju... Jinak to jde upravit aby otviral jinej program, ale chtel sem to mit ''ciste''. :-)
beecher (9270)|22.12.2004 17:24
Pocket Informant ma nastaveni techto voleb pri instalaci a snad to bude mit i nekde v konfiguraci, pokud na to clovek zapomnel...
sorX (120)|22.12.2004 17:26
[QUOTE="beecher"]Pocket Informant ma nastaveni techto voleb pri instalaci a snad to bude mit i nekde v konfiguraci, pokud na to clovek zapomnel...[/QUOTE]
Ja vim, jde mi prote o to, jestli jdou nastavovat defaultni aplikace...
beecher (9270)|22.12.2004 21:30
No, tak jsem se zase vrtnul do registru...
Mozna to bude v polozkach tady teto vetve HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Shell\Rai
Ale ruku do ohne za to nedam... Ale vypada to sympaticky, protoze na kalendari, kontaktech a poznamkach atd. je nasackovany Pocket Informant...