Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zničená data na SD kartě

Aleš Matýsek (11)|20.12.2004 19:25
Prosím o radu, ráno jsem zapnul své MDA a na SD kartě mám místo dat sypaný čínský čaj. Ještě předchozí večer jsem s daty standardně pracoval.
00038880_SD-corrupted_hJl8.jpg
Suoraj (704)|20.12.2004 20:46
Už to neřeš. Řešilo se to několikrát. I já sem to poznal. Podle obsazeného místa tam jsou ale už je NIKDY neuvidíš.:(
Pavel Koza (4761)|20.12.2004 21:41
...nicmene je to docela umeni mit na 256MB karte soubor 4GB velky:D

Ale vazne, s nejvetsi pravdepodobnosti je naborena FATka, asi jste zarizeni vypnul behem zapisu (pripadne kartu rovnou vyndal). Navrhuji zkusit nejakeho diskdoktora, ale sanci vidim tak kolem 1%...:no:
beecher (9270)|20.12.2004 22:06
[QUOTE="Pavel Koza"]...nicmene je to docela umeni mit na 256MB karte soubor 4GB velky:D [/QUOTE] Což o to, to ještě jakž takž jde, to je jenom 16x víc, ale syncovat 60GB do 128 RAM DP2, to je teprve frajeřina... :D [QUOTE="Pavel Koza"]Ale vazne, s nejvetsi pravdepodobnosti je naborena FATka, asi jste zarizeni vypnul behem zapisu (pripadne kartu rovnou vyndal). Navrhuji zkusit nejakeho diskdoktora, ale sanci vidim tak kolem 1%...:no: [/QUOTE] Jo, FATka je svinstvo... ;)
Jinak doporučuji, pokud to budete chtít pak zformátovat, použít Pocket Mechanic a naformátovat tu kartu na správné použití... :yes: