Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Video na 720ce

samurai X (19)|20.12.2004 14:12
Chtel bych se zeptat jak je to s tim videem?? Jak moc je plynule?? a jestli neni plynule jde plynule udelat?? diky za odpovedi
VILIAM_ce4you (156)|20.12.2004 14:32
Video je zcela jistě plynulé. Z toho nemusíš mít obavy. Kvalitu filmu si můžeš navolit již při jeho výrobě a konvertování pro PDA. Zvuk je taky super a do sluchátek to nemá chybu. Záleží jenom na to kolik máš volného místa a pro jakou kvalitu se rozhodneš. Podrobný popis převodu se tu již probíral, stačí prolistovat diskuzní témata. Způsobů jak to zkonvertovat pro PDA či Smartphone je mnoho stačí zkoušet.
samurai X (19)|20.12.2004 14:42
super... sem rad:-) da se nejak ovlivnit citelnost titulku ktere jsou "zabudovane" ve videu?
Radek Novák (309)|20.12.2004 16:45
[QUOTE="samurai X"]super... sem rad:-) da se nejak ovlivnit citelnost titulku ktere jsou "zabudovane" ve videu? [/QUOTE]

Zcela jiste muzes zmenit velikost ci font :yes:
samurai X (19)|20.12.2004 16:47
tim si prave nejsem jistej protoze ani na normalni PC to nejde...
Radek Novák (309)|20.12.2004 17:46
[QUOTE="samurai X"]tim si prave nejsem jistej protoze ani na normalni PC to nejde...[/QUOTE]

Pokud na to mas sikovny softik, jde to :). Zatim jsem se o to moc nezajimal, ponevadz LOOXik bude az 24. :sarcastic: , ale urcite muzes zmenit jak velikost, tak styl...
ArnieX (272)|20.12.2004 18:42
Video má jít i na 410 plynule a titulky sem zatim viděl jen na pc ale podle me to citelny urcite bude.

No ale to už neni moc dlouho 4 dny:D no taky cekam uz jenom 4 dny ale bohuzel jenom na 410 :)

A k tomu softu nejlepší je asi pocketdivxencoder je to free a umí to toho spoustu a i práce s titulkama.
samurai X (19)|20.12.2004 18:55
hmmm nikdy jsem se o to nezajimal jestli ty titulky na pc jdou upravovat nak me to nepalilo, ale tedka kdyz se ten vytouzeny okamzik blizi tak se zajimam vic a vic... uz se nemuzu dockat az ho rozbalim:D
Radek Novák (309)|20.12.2004 19:09
[QUOTE="samurai X"]hmmm nikdy jsem se o to nezajimal jestli ty titulky na pc jdou upravovat nak me to nepalilo, ale tedka kdyz se ten vytouzeny okamzik blizi tak se zajimam vic a vic... uz se nemuzu dockat az ho rozbalim:D[/QUOTE]

Ja uz jsem ho mel moznost 4 dny vyzkouset, zkousel jsem upoutavku k matrixu reloaded a k nemu nejake vymyslene titulky... Titulky byly zakomponovany ve videu a na LOOXovi byly bez problemu citelne... :yes: