Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Programy na SD kartě

paveluh_ce4you (300)|19.12.2004 10:45
Můžete mi, prosím , někdo poradit jak se instalují programy na SD kartu?
Díky
Konycz (150)|19.12.2004 11:03
Pri instalaci na PC kdyz se te to pta jestli to chces hodit do defaultniho adresare das "Ne" a potom si muzes vybrat kam se to ma instalovat
PavelR. (2184)|19.12.2004 11:05
[QUOTE="paveluh"]Můžete mi, prosím , někdo poradit jak se instalují programy na SD kartu?[/QUOTE]

... V případě, že instaluješ z PDA (tj. CAB soubor) je nutné použít utilitku CabInstl, která ti umožní nastavení cílové složky.

... V případě, že instalkuješ z PC přes ActiveSync, tak při dotazu Install "název_programu" using the default application install directory? zvol ne. V následujícím dialogu vyber tebou požadované umístění.

PavelR.
paveluh_ce4you (300)|19.12.2004 16:14
Jo děkuji za vysvětlení
:yes: :yes: :yes:
Arius_ce4you (49)|23.2.2005 13:12
A ked xccem nainstalovat program na SDcku ale nie priamo na SD ale do dakeho specifickeho folderu na SD karte???
Pavlucha (1496)|23.2.2005 13:46
[QUOTE="Arius"]A ked xccem nainstalovat program na SDcku ale nie priamo na SD ale do dakeho specifickeho folderu na SD karte???[/QUOTE]

V CABInst se to zvolit dá (viz. screenshot výše: PATH - cílový adresář), z PC asi ne.
lubosd (60)|23.2.2005 15:08
[QUOTE="Pavlucha"][QUOTE="Arius"]A ked xccem nainstalovat program na SDcku ale nie priamo na SD ale do dakeho specifickeho folderu na SD karte???[/QUOTE]

V CABInst se to zvolit dá (viz. screenshot výše: PATH - cílový adresář), z PC asi ne.[/QUOTE]

Z PC se mi to taky nepodarilo, ale resim to tak, ze program naisntaluju na SD kartu, pak si ho presunu do slozky dle potreby a vytvorim zastupce do Programu ... vcelku jednoduche reseni.
Miloš Strouhal (3997)|23.2.2005 15:10
Za hodinu přesouvám celou tuto diskusi do sekce Technická podpora & FAQ, jelikož s Phone Edition má pramálo společného.. Tak aby jste se nedivily kam zmizela.