Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567
Zobrazené výsledky: 91 až 92 z 92

Téma: Hewlett-Packard BlueTooth klávesnice

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Zdravím všechny, tak po delší době mohu psát zkušenosti
    Na Looxovi 410bt ( moje první pda - teď slouží už jen jako mp3) klávesnice fungovala naprosto bez problémů a psala česky hned ( díky lokalizaci sunnysoft co jsem k pda dostal) tam jsem jí používal asi půl roku a nebyl jediný problém... Pak jsem si pořídil MDA II ( hh jinak Elsofte jede super ) a tam jak je známo je microsoftí BT stack a na tom klávesnice nejde... Jenže to bych nebyl já abych nelaboroval a nakonec samozřejmě jede... Jelikož mě microsoftí stack moc nevyhovuje, nahrál sem do mda II widcom, jede bez problému a problémy jsem nezaznamenal. S tímto stackem jede vše bez problému ( je tam WM 2005 takže je potřeba příslušný ovladač ke klávesce).. Díky Lengu píše česky a jsem max. spokojen ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

jsem hloupý, přiznávám ... ale z dosud přečtených rad již nezmoudřím ... čeština mi prostě nejede (HTC Touch cruise, Interwrite pro 9.5 (zapnutá podpora HW klávesnice i lokalizace) ...proíííííím, chci na tom psát česky, nevíte jak?

a ještě, když jsem u toho, v nastavení Interwrite až na konci je registrace. Běží mi to i bez ní, ale ...ta registrace je povinná či k čemu slouží?
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567

Podobná témata

1. bluetooth klavesnice (ale pro PC)
    Od kubisz v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 25-02-2010, 21:14
  2. Hewlett Packard HX4700 a TMC - nefunguje v iGO
    Od Radiusxe_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 21-11-2008, 23:27
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 17-11-2008, 14:03
  4. HP Bluetooth klávesnice a ....
    Od samsanek_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 01-12-2005, 14:45