Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 7 PrvníPrvní ... 34567 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 92

Téma: Hewlett-Packard BlueTooth klávesnice

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Zdravim na prvni svatek vanocni, sem po obede a pisu na PDA samozrejme vsema 10. Klavesnice je super. Stasne a vesele
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Taky bych rad psal, ale jeste se mi nepodarilo klavesnici rozbehat.... ( :no:

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Muzu se zeptat jak udelat aby klavesnice psala i ceske znaky. Po rozbaleni jsem dal dovnitr baterky, ztahnul z webu HP ovladace, naistaloval a sparoval. Klavesnice mi krasne pise, ale jen anglicky. V InterWrite mam zapnutou podporu HW klavesnic a ceske znaky z nemuzu dostat. diky

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od technik
    Muzu se zeptat jak udelat aby klavesnice psala i ceske znaky. Po rozbaleni jsem dal dovnitr baterky, ztahnul z webu HP ovladace, naistaloval a sparoval. Klavesnice mi krasne pise, ale jen anglicky. V InterWrite mam zapnutou podporu HW klavesnic a ceske znaky z nemuzu dostat. diky
    Predpokladam ze mas primo PDA od HP co? Resp. ze nemas MDA Compact )

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Pro technika : skus dat CTRL + SHIFT me to prepina mezi eng a CZ ...

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Dobrý den,
    tuto klávesnici jsem minulý týden zakoupil a prodavač mi řekl, že s mým Asus MyPal716 bude bez problémů pracovat. Nicméně opak je pravdou. Když nainstaluji ovladače a pak se na PDA pokusím spustit "Enable keyboard" u spousštěcí programu, objeví se mi "DKBdriver.exe není platná aplikace typu Pocket PC". V čem myslíte, že je problém? Vyřešil by to nový ovladač klávesnice nebo PDA? Kde bych měl dotyčný případně sehnat?
    Děkuji

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od cernys
    Dobrý den,
    tuto klávesnici jsem minulý týden zakoupil a prodavač mi řekl, že s mým Asus MyPal716 bude bez problémů pracovat. Nicméně opak je pravdou. Když nainstaluji ovladače a pak se na PDA pokusím spustit "Enable keyboard" u spousštěcí programu, objeví se mi "DKBdriver.exe není platná aplikace typu Pocket PC". V čem myslíte, že je problém? Vyřešil by to nový ovladač klávesnice nebo PDA? Kde bych měl dotyčný případně sehnat?
    Děkuji
    Tohle se mi podarilo vyresit stazenim novejsich ovladacu primo z HP, nicmene muj problem to nevyresilo a klavesnice se mi proste nehalsi i kdyz je sparovana v poradku
    Adresa poslednich driveru na HP

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Citace Původně odesláno od theeye
    Citace Původně odesláno od technik
    Predpokladam ze mas primo PDA od HP co? Resp. ze nemas MDA Compact )
    Ahoj, a diky za support. Ten figl s CTRL a SHIFT urcite zkusim ! Jinak - ne, nemam MDA, jedu ciste na HP - 5550 a 5450 od "ejč pí" !

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Zajímalo by mne, jede někomu tahle klávesnice pod WM5? Uvažuju o HTC Wizardu a nevím. Tady nějaké ovladače jsou, ale o WM5 nic nepíšou...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Klavesnici k Wizardu?

No, ale tady to s drivery pro WM5 uz vypada lepe...

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Tak jsem vyresil problem s HP bluetooth foldable klavesnici a MDA compact - po odneseni do AH Mobile i tam zjistili ze to holt nefunguje s MS Bluetooth Stack takze mi ji v pohode vymenili za jinou - Xema BlueKeyboard - provedenim je sice horsi nez ta HP ale aspon funguje

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    Klavesnici k Wizardu?
    No fakt ), tu vestavěnou na krátkodobé záležitosti (SMS, ICQ, vlak apod.) a HP na "seriózní" práci. Až když zjistím, že komfort Wizardovy klávesnice převyšuje mé psací schopnosti, odložím HP napořád.
    Citace Původně odesláno od beecher
    No, ale tady to s drivery pro WM5 uz vypada lepe...
    Máš recht, tady to fakt vypadá lépe:yes: .

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Mel bych dotaz k vydrzi baterek. Cca tyden jsem ted klavesnici nepouzival, pred tim ukazatel baterek byl na 100%. Ted jsem ji zapnul a baterky jsou v cudu. Uz se mi to jednou stalo, proste za velmi kratkou dobu se baterky vybily. Kdyz sem klavesnici vyndaval z tasky, vsim sem si, ze byla pootevrena. Je tam v tom zamku nejaky kontakt, ktery klavesnici vypina?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Tento fakt asi uz zaznamenal kazdy uzivatel tejto klavesnice. Zda sa ze jediny sposob ako usetrit baterie vybitia je vybrat ich z klavesnice. V klbe, alebo v zamku pokial viem ziadny vypinac nie je.

EDIT: A tak ma napadlo, ze ak by dochadzalo k uplnemu preruseniu privodu "stavy" do klavesnice, zakazdym by si ju musel sparovat so svojim PDA, tak ako ju zakazdym musis, ked baterie vymienas.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Zdravim. Tak, tato klavka dostala aj mna diky space_cowboyovi, ktory si nasiel cas a bol ochotny prist a predviest jej prednosti. Super, len jednu chybu to malo, stiahol som nespravny driver pre svoj DELL X51V, cize klavku som odskusal iba s jeho hp 4700. Existuje driver na x51v, nech nekupim nieco co mi nepojde a aku mi odporucate lokalizaciu, IW alebo Leng? Dik za rady, a Cowboyi Tebe za ochotu.

Strana 5 z 7 PrvníPrvní ... 34567 PosledníPoslední

Podobná témata

1. bluetooth klavesnice (ale pro PC)
    Od kubisz v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 25-02-2010, 21:14
  2. Hewlett Packard HX4700 a TMC - nefunguje v iGO
    Od Radiusxe_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 21-11-2008, 23:27
  3. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 17-11-2008, 14:03
  4. HP Bluetooth klávesnice a ....
    Od samsanek_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 01-12-2005, 14:45