Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prosim o pomoc s nastavenim

Namornik. (184)|18.12.2004 11:57
Ahoj

nainstaloval jsem dalsi prohlizece obrazku a nastavil jsem si associaci k tomu novemu prohlizeci. Ten se mi ale nelibil, tak jsem jsem to chtel vratit zpet ale mam dva problemy

1. Uz si nepamatuji ktery soft je na prolizeni obrazku u hx4700 / myslim ten vychozi, jiz prednastaveny od HP/

2. At delam co delam, ikony obrazku se mi jevi jako nezname soubory, ikdyz je mam nastaveny aby byly otevirany urcitymi programy. To same se mi stalo pred zasem u AVI souboru. Taky je v pohode otevru kliknutim na ne, ale jevi se jako nezname soubory. Proste ted mam temer vse multimedialni soubory pod jednou ikonou. Neda se to nejak nastavit zpet bez HR?
PavelR. (2184)|18.12.2004 15:58
[QUOTE="Namornik."]
1. Uz si nepamatuji ktery soft je na prolizeni obrazku u hx4700 / myslim ten vychozi, jiz prednastaveny od HP/[/QUOTE]

HP Image Zone

[QUOTE]
2. At delam co delam, ikony obrazku se mi jevi jako nezname soubory, ikdyz je mam nastaveny aby byly otevirany urcitymi programy. To same se mi stalo pred zasem u AVI souboru. Taky je v pohode otevru kliknutim na ne, ale jevi se jako nezname soubory. Proste ted mam temer vse multimedialni soubory pod jednou ikonou. Neda se to nejak nastavit zpet bez HR?[/QUOTE]

... v HP Image Zone, menu Tools/Settings/tlačítka Associate image files a Restore previous associations ...

PavelR.