Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 25

Téma: Zdielanie Internetu na PC pomocou BT a Access Point na iPAQ hx4700...

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Skusam sa spojit s PC pomocou BT a sluzbou Access point, no aj ked sa mi to podari spojit, stale neviem zdielat internet. Pomozete mi s tym niekto ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Tak se ti pokusím pomoct, jsem doma připojen stejným způsobem. Nejdříve potřebuji vědět OS tvého PC. Kvůli nastavení sdílení internetu.

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Dakujem za ochotu. Mam Windows XP professional. Na karte, ktora je online pripojena k internetu, som zaskrtol zdielanie.

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Podle toho co jsi mi napsal, je vše v pořádku. Možný problém může být s firewallem, který pravděpodobně chrání i bluetooth připojení. Já mám operační systém Windows 2000, kde je to trochu jiné. Další věc je vytvořit na počítači nového uživatele, a při přihlášení PDA do sítě tam vepsat tohoto vytvořeného uživatele. Tímto by to mělo být všechno. Pokud ale používáš firewall, který je ve WIN XP, tak ten by bránit ničemu neměl.

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Mam WinXP SP2 a antivirus Panda. Moze to byt v tom, ze je to nejak chranene firewallom ?

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Windows XP obsahují firewall. Nastavení firewall najdes, pokud kliknes pravou myší na jednotlivé připojení např síťová karta nebo bluetooth adapter a dáš vlastnosti. Myslím, že je to v poslední odrážce nahoře, je tam k zaškrtnutí políčko chránit firewallem. Ale pokud nemáš jiný firewall jen ten z windows, tak by v tom neměl být problém. Spíše bych to viděl na toho uživatele. Protože se hlásíš do sítě k počítači a ten tě pouští přes sebe "bránu" do sítě internet. Klasický přenos dat mezi PDA a PC ti funguje bezproblémově ??

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

Z toho co sem tu cetl tak newim jestli ti to uz de??
    Ja to resim trosku jinak.. mam iPAQ 3970 a pripojuju se na net prez bluetooth prez notebook kterej je pripojenej do netu prez sitovku..
    ¨1)nastavim si active sync prez bluetooth
    ¨2) na pc si stahnu z netu:POCKET PC CONNECTION WIZARD
    ¨3)po jeho instalaci spojim prez active sync pda s pc a na pc spustim ppc con wiz. a necham ho nacist nastaveni z pda a pak zvolim ze se k netu pripojuju prez sitovku a necham ho nastavit PDA a je dotovo ) :yes:

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Tak ja uz neviem...Vyzera to velmi zaujimavo s tym Pocket connection wizard, ale rozchodim to s ActiveSync, spojim sa cez BT, spustim PCW a nastavim spojenie na internet cez sietovu kartu, vsetko v pohode urobi, no ked na PDA spustim Explorer, stale vypise: [/B]"The page you are looking for cannot be found." ! Co som este nenastavil ???

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Připojuješ se přec co k počítači jako bluetooth serial nebo network access ??
    Když jsem to vytvářel, tak jsem zadal v PDA prozkoumat služby zařízení, vybral network access, zadal jsem přihlašovací jméno a heslo pro připojení do sítě k počítači a celej zázrak byl hotov. Samozřejmě jsem zapnul sdílení připojení k internetu pro síť bluetooth. Toť vše a jede to, žádný programek k tomu nepotřeba.

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

No ked som hladal na PDA sluzbu cez BT, vybral som Access point a urobil mi bez problemov "shortcut". Ked som sa cez to spojil s PC, nepytal ale ziadne meno a heslo, iba sa spojil. A zdielanie na internet som zapol na karte na PC, cez ktoru ide internet, teda nie Bluetooth network...

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Postup máš správný, takže nevidím v ničem problém. Je to zvláštní. Tím povolením sdílení pro síť bluetooth jsem myslel výběr ze sítí pro které bude sdílení fungovat mám v počítači totiž síťovku, jsem připojen přes ADSL modem a mám tam ještě bluetooth. Takže při povolení sdílení na modemu se mě ptal jestli to chci pro síť bluetooth nebo pro síťovou kartu. Jak jsem napsal máš vše tak jak já a mě to jede bez problému. To zadání přihlašovacího jména může být způsobeno Windows 2000, jsou trochu ujeté na bezpečnost . A taky jej nechce při spojení s počítačem, ale až začne "vytáčet" připojení k netu - samozřejmě jen poprvé, pak už to jede samo.

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Este jedna otazka: na sietovom pripojeni, na karte Bluetooth network treba nastavit IP adresu rucne na 192.168.0.1 a masku 255.255.255.0 alebo nechat automaticky pridelovat server ?

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Já tam mám zaškrtnuto automatické přidělování IP adresy. Ještě jeden návrh, pokud jsi z Prahy, bylo by to možné vyzkoušet u mě nebo u tebe v čem je problém, přes tuhle diskuzi je to docela složité něco řešit.

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Tak to bude asi problem, lebo som z Kosic...:-))) Uz sa mi podarilo rozchodit zdielanie suborov a vidim disk PC. Internet zatial odolava...:-(((

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Mam prostou otázku... Proč na to nepoužijete ActiveSync pres BT?
    Krásně všechno chodí bez naprostého problému...

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. S740 a zdieľanie internetu
    Od korenisko v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 17-06-2009, 13:05
  2. zdielanie internetu cez Wifi
    Od lmt v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-02-2008, 19:03
  3. ACCESS POINT mě nejde zapojit
    Od Madmax1000_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 03-04-2006, 21:10
  4. Recenze zařízení D-Link DBT-900AP Bluetooth Access Point
    Od Pavel Koza v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 10-03-2006, 00:38
  5. Wifi karta ako access point
    Od Winnie the Pooh_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 16-10-2005, 12:18