Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 32

Téma: výdrž baterií

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

Prosím Vás,

nemáte někdo vyzkoušené, jak dlouho vydrží plně nabitý iPaq řady H387xx, když ho mám vypnutý a nic s ním nedělám? Mně se za jeden den dostane na 87%. Je to v pořádku?

Předem díky za odpověď

Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2002

Ahoj,

mam podobnou zkusenost se svoji 3850
    od plneho nabiti se mi postupne vybiji baterka (za 24 hodin cca 5-7%)

Nevim jestli se s tim da neco delat

Pylorus

Nováček
    Registrace
    Jul 2002

Mám stejnou zkušenost jako ostatní s výdrží sveho iPAQu 3630. Po jednom dni nepoužívání mi klesne za 100% na zhruba 80% a to mám 2 měsíce novou baterii.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Duvody jsou dva.

1) Kazda baterie ztraci casem urcitou cast sve kapacity, to je fakt. i kdyz 13% za noc je az moc...
    2) iPaq NEMA zalozni baterii, ma jen jednu jak pro hlavni provoz, tak pro zalozni uchovani informaci. No, a to, ze po zapnuti mate k dispozici cely obsah pameti tak, jak tomu bylo pred vypnutim ma na "svedomi" prave tento ubytek energie.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

No tohle samozřejmě vím, akorát mi to připadá příliš .... a nemáte náhodou zjištěné, za kolik dní nečinnosti mohu vše začít instalovat znovu?

Registrace
    Aug 2000

To zalezi na milionu ruznejch veci[] Ja osobne kdyz uplne vyzdimu iPaq az do posledni kapky (po zapnuti se behem 10s zase vypne), tak mam max. 24 hodin na to, abych ho dal do nabijecky.

Problem muze byt i trochu jinde - pokud mate iPaq jiz par mesicu, muze (i pres vsechny teoreticke poucky) mit maly memory efekt. Takze ppo nabiti sice hlasi 100%, ale ve skutecnosti to tech 100% neni. Kdyz ho nechate dal bez povsimnuti, je to dalsi den zase -13%?

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

Zatim nevim, ale zcela jistě vyzkouším. Já měl ale za to, že baterie typu Li-Pol paměťový efekt nemají ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

samovybijeni a pametovy efekt je neco jineho :-) pametovy efekt dela problem pri nabijeni nevybite baterie. samovybijeni je jev a ma neco docineni s odporem baterie.

Registrace
    Aug 2000

Ono se to tvrdilo uz i o Li-Ion, ale skutecnost asi bude jina. Samozrejme je to neporovnatelne s predchozimi technnologiemi, ale po pulrocnim pouzivani iPaqa s Li-Pol bateriemi je moje zkusenost trochu horsi, nez by se dalo cekat z propagacnich materialu...

Registrace
    Aug 2000

A ty jsi nekde cetl neco jineho?[]

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

A neexistuje nějaká utilita pro PPC něco jako u notebooku kalibrace baterie???????

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Problem ubytku baterie je, ze iPAQ aj po vypnuti "zije". Inak by sa nevedel sam prebrat a vykonat dolezite cinnosti. Cize drzi aktivnu pamat aj procesor. Pomoct by mohla utilita, ktora by ho vedela dostat do stavu, ako ked prejde na zaloznu baterku.
    Obcerstvit baterku skuste tak, ze ju par krat naplno vybijete a naplno nabijete.
    Riesenie je v buducnosti, ked bude procesor aj pamat mat desatinu terajsej spotreby (zatial napr. Expansion pack CF card plus).

Pet

Nováček
    Registrace
    Jul 2002

ja mam po 24 hodinach pri vypnutem provozu baterku na 51%. iPAQ 3870 stary 3 mesice.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

Tak jsem to nechal tri dny (3 x 24 hod) lezet ladem a je to tak ... kazdy den 13 procent dolu! Je to bezne? Jaké mají zkušenosti ostatní?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

tak to se mi zdá, že jsi v normě, narozdíl od kolegy nad tebou[] , spotřeba bude závislá i na více faktorech např. CF jacket s kartou nebo puštěný infrák atd.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. problém s bateríí u WM 5.0
    Od cobra7 v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 28-02-2006, 08:42
  2. PDA bez baterií!
    Od jumbo_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-09-2005, 11:26
  3. dataphone III a výdrž
    Od merlin_cz_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 10-08-2005, 13:54
  4. jacket s baterií
    Od ok2shi v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-10-2003, 16:06
  5. jacket s baterii
    Od mikovski v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 18-09-2003, 16:46