Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Systémové datum

ipf (2136)|15.12.2004 09:27
Dlouho jsem hledal, kam zařadit svůj dotaz, ale obdobný problém jsem nenašel (a v diskusi k HP by ho třeba nečetl někdo, kdo má stejný problém, ale jinou cihlu).
Tákže problém:
přestal se mi měnit datum. Prostě v neděli surfuju na cihle a najednou koukám: Sobota 11. prosince 2004. Myslel jsem, že jsem někde něco přehodil a tak jsem to opravil a klid. Jenže v pondělí večer jsem si všiml, že mám na TODAY Neděle 12. prosince 2004. To už vznikly pochybnosti. Večer surfuju na ce4you, o půlnoci se u příspěvků proměnil zobrazovaný čas vložení na datum 13.12., jenže já mám na TODAY stále pondělí 13. prosince 2004. A dnes ráno? Úterý 14tého.
Vzpomínal jsem, co jsem instaloval, popřípadě měnil, ale minulý týden vůbec nic. Takže nemám ani podezření, kde mohl problém vzniknout.
jumbo77 (37)|15.12.2004 09:57
Jednou jsem měl podobný problém. Pořád jsem hledal problém v cihle, ale zjistil jsem, že za to nemůže, protože si při synchronizaci bere systémový čas z PC :o) A tam byl háček, ta malá záložní potvůrka byla out, takže po vypnutí počítadla se čas zastavil :o)
ipf (2136)|16.12.2004 00:32
No, to je přesně ono. Bohužel tohle mne nenapadlo. Opravdu jsem měl na noťasovi o den míň a cihla se neřídila vlastním rozumem (teda pamětí :D ).
Díky za fundovanou radu.
Šeba_oldd (1184)|16.12.2004 00:35
Skolacka chyba takze to neHRknes:D
Miloš Strouhal (3997)|16.12.2004 01:32
No,a já mu radil HRknutí.. :D Škoda, tak příště ipfe! ;)
beecher (9270)|16.12.2004 09:07
[QUOTE="xp"]No,a já mu radil HRknutí.. :D Škoda, tak příště ipfe! ;) [/QUOTE] No, ale nesmíš zapomenout, že už nemá MDAčko, kde se 90% problémů řešilo HRknutím, ale Hxko, kde 99% problémů vzniká někde mezi židlí a klávesnicí, v případě PDAček stylusem.. :D
jumbo77 (37)|16.12.2004 09:25
No, než jsem na to přišel, tak mě to jeden HR stálo :o( Ale zase si člověk procvičí hledání registračních kódů a nastavování a nevypadne z toho, když chce začít "načisto" :o))
ipf (2136)|16.12.2004 15:05
[QUOTE="jumbo77"]No, než jsem na to přišel, tak mě to jeden HR stálo :o( Ale zase si člověk procvičí hledání registračních kódů a nastavování a nevypadne z toho, když chce začít "načisto" :o))[/QUOTE]

Vidíš, kdyby sis koupil MDAII, měl bys praktických zkušeností s HáeR víc než dost :D .
OT, já vím, sorry :oops: .
jumbo77 (37)|20.12.2004 07:52
Ale kdepak, ono to OT vůbec není. Měl jsem jeden vadný kus h5550 a těch HR (naprosto samovolných) jsem měl co dva dny jeden. A protože jsem zrovna nemohl být bez cihloně, musel jsem se naučit zvládat stavy "HR u PC", "HR bez PC na víkend", "HR v pustině bez vody" a tak :o) A jednou jsem si takhle zvesela lokalizoval cabem z karty daleko od PC (měsíc mimo středoevropskou civilizaci) a samozřejmě se systémovým datem po HR (nějaký květen 2003 tuším). Následně obnova ze zálohy a nastavení aktuálního data. Že se mi lokalizace "vypnula" kvůli prošlému trial-datu už snad psát nemusím :o)
palmar1 (15)|4.6.2005 16:49
Nenašel jsem vhodnější místo, tak snad tady: Asus A716 + SmartMaps 2 s posledními update + Asus GPS BT-100. Funguje bez problémů, jenomže občas (zatím jsem nezjistil kdy a proč, ale vypadá to, že při ukončování aplikace či BT ) se najednou změní systémové datum na 18.1.2025 či podobně nesmyslně. Takže všechny alarmy se najednou spustí apod. Nemáte nápad, co je blbě? ;)