Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket Informant

VoY (32)|14.12.2004 15:54
Zdravim. Pocket Informant mi dela opravdu divnou vec. Mam ho nastaveneho jako defaultni PIM aplikaci a jeho casti namapovane na hardwarova tlacitka. Jednou za cas (rekneme jednou za den), kdyz chci pustit napr. kalendar mi PDA zahlasi toto:

Nelze najit program pro spusteni souboru 'PocketInformant'. Ujistete se, ze je nainstalovan a jsou dostupne vsechny pozadovane knihovny.

Kdyz tu hlasku odklepnu a zmacknu tlacitko znova, tak uz se kalendar normalne pusti. U zadne jine aplikace mi tohle nedela.

Nemate nekdo podobnou zkusenost a nejake reseni? Je to pomerne dost otravna zalezitosti, i kdyz zrusit tu hlasku je otazka vteriny. Za kazdou pomoc vedouci k zachovani meho dusevniho zdravi budu vdecny :-)
jumbo77 (37)|14.12.2004 16:28
No, taky mám PI jako default PIM, ale na HW tlačítku jsem nechal původní Pocket Outlook. A fachá to bez problémů. Jako první bych zkusil vrátit na tlačítko POutlook, jestli to něco vyřeší.
Suoraj (704)|14.12.2004 17:08
za 3 měsíce mi tohle neudělal... Reinstal.:sarcastic:
David_ce4you (199)|14.12.2004 17:12
A máš PI nainstalovaný v paměti nebo na kartě? Pokud na kartě, tak to může být tím, protože než se karta připojí jsou odkazy neplatné.
Suoraj (704)|14.12.2004 17:30
[QUOTE="David"]A máš PI nainstalovaný v paměti nebo na kartě? Pokud na kartě, tak to může být tím, protože než se karta připojí jsou odkazy neplatné.[/QUOTE]
V tom bych to nehledal - karta je cca 3 sekundy po startu "ve střehu"...
VoY (32)|15.12.2004 02:52
Puvodne jsem na ta tlacitka mel nastaven "Kalendar" a "Ukoly" misto tech aplikaci jako PITasks nebo jak to presne je. Ale vysledek je naprosto stejny. PI mam na karte.
Suoraj (704)|15.12.2004 08:21
Zkus vyndat kartu, zmačkmout to tlačítko a uvidíš - bude-li hláška stejná je to tím. Měla by se ale změnit na "nelze najít zástupce"...
jumbo77 (37)|15.12.2004 09:20
Já mám PI v cihle (ne na kartě) a šlape. Tak to možná opravdu bude tím, že to spouštíš z karty. Zkusil bych to odinstalovat a znovu dát na kartu, ale na HW tlačítkách bych nechal defaultní nastavení. Jestli to bude dál házet ty hlášky, pak bych už nepřemýšlel a nahrál bych to přímo do cihly. Teda jestli je to tak otravující a jinej problém než hlášky v tom není.
Šeba_oldd (1184)|15.12.2004 10:35
Mel jsem ho na karte a delalo to take neplechu - jednou ano dvakrat ne.Myslim ze je nutna instalace do pameti systemu.
beecher (9270)|15.12.2004 10:38
[QUOTE="Šeba"]Mel jsem ho na karte a delalo to take neplechu - jednou ano dvakrat ne.Myslim ze je nutna instalace do pameti systemu.[/QUOTE] Ja ho mam v Built-in Storage a je to v klidku... ;) :yes:
pufo_ce4you (113)|15.12.2004 11:35
Ja ho mam tiez na karte a ide v pohode :)