Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: ActiveSync a velké soubory - problém

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od wolodaw
    Ako Vám to konvertuje väčšie wordovské dokumenty, ktoré majú v sebe kopu obrázkov? Mne sa konvertovanie vždy preruší.
    dej ho do zipu a pak přesuň
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Citace Původně odesláno od mad.hat
    Dobrý den, když chci skrze USB přes ActiveSync (ver. 3.7.1) do mého Asusu A716 nahrát velký soubory...díky moc za jakékoliv rady!
    A proč jenom skrz ActiveSync?
    Na ce4you byl k tomu účelu vhodný Total Commander pro PC s pluginem pro PocketPC zmíněn už x-krát, proto jenom připomínám. Stačí zadat do Hledat.
    K přehazování souborů z PC do PDA ActiveSync nepoužívám už hodně dlouho.
    Cvičně jsem teď zkusil - pro porovnání, komu by nepřipadal TC obecně dost rychlý - přehodit 61,4 MB soubor z PC do PDA na 1GB SDčko od SanDisku. 4 minuty 45 sec. Jestli to je pomalu nebo rychle, nechť posoudí další.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Suoraj
    Citace Původně odesláno od wolodaw
    Ako Vám to konvertuje väčšie wordovské dokumenty, ktoré majú v sebe kopu obrázkov? Mne sa konvertovanie vždy preruší.
    dej ho do zipu a pak přesuň
    Potom mi ho už ťažko prekonvertuje. A keď si mám súbor prezerať cez ClearVue, musím stále behať s posuvníkom na spodnej lište.:?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Tak ho tam otvor a přez úpravy ulož ve formátu pocket word...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Ke zjištění možností pohybu trochu větších dat jsem nejdřív pomocí Total Commanderu přehodil celý okamžitý obsah SD karty z PDA na HD na PC. Celkem 454,8 MB souborů se přeneslo průměrnou rychlostí 264 KB/sec. z PDA na PC za cca 28 minut a 40 sec.

Na prázdnou 1GB SD kartu jsem pak dal zkopírovat jeden soubor o velikosti 885,16 MB (indexy databáze uložené na HD a původně na dvou DVD).
    Celý soubor se bezpečně přenesl.

Rychlost přenosu se měnila od 221 KB/sec na začátku až po 35,5 KB/sec. na konci. Prvních 60% souboru se přeneslo za 1 hodinu, zbytek za dvě (!) hodiny – při stále klesající rychlosti přenosu. Posledních 85 MB trvalo 20 minut. Celkem se kompletní soubor o uvedené velikosti 885 155 190 B přemístil za tři hodiny a dvě minuty.

TC na obou stranách potvrdil shodná čísla. Zpětné přemístění souboru z PDA na PC trvalo cca 56 minut.

Výsledkem uvedeného je hlavně potvrzení toho, že Total Commander umí přenášet do PDA i soubory o celkem extrémních velikostech bezpečně.

Použití samotného ActiveSync k pokusu o přemístění téhož souboru pomocí Explore bylo neúspěšné. Vždy došlo k přerušení akce.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00038353_HugeFile_a2GX.jpg 
Zobrazení: 14 
Velikost: 22.2 KB 
ID: 1028  

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 03-12-2007, 12:22
  2. ActiveSync maže soubory na PC
    Od rADo2 v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 5