Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

FSC Loox 600 + ext. klávesnice - diakritika ano/ne?

Michal_Hron (19)|14.12.2004 01:02
Zdravím. Tak mám zas jeden dotaz. Budu si nejspíše pořízovat FSC Loox 600, chtěl bych znát všechna pro i proti k tomuto zařízení a o co mi jde především, zda lze donutit Looxe aby psal s diakritikou. Je to pro mě nepostradatelná záležitost (psaní článků v terénu).
hansgut_ce4you (5)|12.1.2005 11:58
šestistovku mám a pokud se do ni nahraje lokalizace, tak je možné psát s diakritikou
Michal_Hron (19)|12.1.2005 14:25
[QUOTE="hansgut"]šestistovku mám a pokud se do ni nahraje lokalizace, tak je možné psát s diakritikou[/QUOTE]

Můžete kdyžtak napsat i nějaké zkušenosti s přístrojem? Díky moc.
Milan Švec (938)|12.1.2005 14:41
[QUOTE="Michal_Hron"]...Můžete kdyžtak napsat i nějaké zkušenosti s přístrojem? ...[/QUOTE]Zadej si do google.com nebo do morfeo.cz text "LOOX 600" a budeš mít čtení na týdny. K LOOXi 600 už toho bylo napsáno mraky. Česky v článcích a v diskuzích nejvíc na palmare.cz a palmax.cz, méně na palmserver.cz a svetpda.cz a samozřejmě i tady na ce4you.cz. Už by to bylo jenom opakování - po dvou letech používání v terénu.
Pro rychlejší psaní článků v terénu má LOOX600 k dispozici i velmi dobrou originální FSC skládací klávesnici.
Michal_Hron (19)|12.1.2005 14:47
[QUOTE="Milan Švec"]
Pro rychlejší psaní článků v terénu má LOOX600 k dispozici i velmi dobrou originální FSC skládací klávesnici.[/QUOTE]

Jj, to vím. Jinak googloval jsem googloval, ale informací pomálu. Inu jde se na to znovu, je fakt že na palmare jsem nějak nepomyslel. :cool:
kooza (5)|8.2.2005 21:12
Mužete prozradit jak si hodlate pořidit LX600. Shanim ho ale zatim neuspěšně. Díky...
Quasimodo_ce4you (5)|8.2.2005 21:40
[QUOTE="kooza"]Mužete prozradit jak si hodlate pořidit LX600. Shanim ho ale zatim neuspěšně. Díky...[/QUOTE]

ja ho ted koupil v electroworldu v brne za 4990,-

quasimodo
kooza (5)|9.2.2005 15:59
[ja ho ted koupil v electroworldu v brne za 4990,-

Diky za tip, ale v prazskych electroworldech není, prý ho doprodavali pred pul rokem. Podle jejich tel. centra nikde není skladem. Ale je možný že v tom maj bordel. Takže zitra posilam do Brna kamoše aby ho připadně koupil. Holt je to už vzácný veterán :))