Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Posta - nejde stahnout - proc?

MichalK_ce4you (9)|12.12.2004 23:26
PANOVE,DAMY,
mam 3 ucty na volny.cz. Dva z nich mam nastavene na pda fs720 delsi dobu a vse funguje na 100%. Dnes jsem nastavil ucet treti stejne jako 2 predchozi. Prihlasim se, ale odmitne mi to stahovat a jen vylitne hlaska,ze je blbe nastaveni k uctu nebo nejsem pripojen. V tutez dobu ostatni 2 ucty funguji. KDE MUZE BYT CHYBA? pouzivam standardni program POSTA v wince2003se [je to na nej moc :-) ] diky
Suoraj (704)|13.12.2004 08:16
To je záhada. Já mám taky pár účtů ale žádný na "volný". Tohle co píšeš mi dělal Atlas - tak sem ho zrušil. Jinej byl oproti Centrumu, Seznamu atd v tom, že má tzv. bezpečný internet (multipas) a jestli to je příčina? :?
MichalK_ce4you (9)|13.12.2004 14:13
Predevsim nepochopim proc to u dvou na volny.cz funguje a u tretiho ani kdybych si klekl. Kdyby to nefungovalo pro vsechny adresy s @volny.cz, tak to pochopim, ale ted nevim, kde zacit. Nevim uz ani co zkusit.
Suoraj (704)|14.12.2004 00:18
zkusil si druhý emailový klient? Můj nPOP šáhl i na vzrušený Atlas :cool: Ale stejně už Atlas nechci. Šanci měl
Flynt (57)|14.12.2004 18:03
Zdravím. Omlouvám se, asi to nepatří do této skupiny i když se jedná o připojení k internetu. V poslední době se mi při načítání stránek z PDA klasiký prohlížeč Loox 720 + nastavba Multi IE 3.1 objeví modré okno s nápisem nápis "Pro načítání stránek stiskni tlačítko OK".

Po stisknutí lze stránku normálně zobrazit. Samozřejmě to zdržuje a pokud je otevřeno více oken i překáží. Neví někdo jak odstranit uvedené hlášení?

Díky moc.
Suoraj (704)|14.12.2004 18:34
[QUOTE="Flynt"]"Pro načítání stránek stiskni tlačítko OK".
[/QUOTE]
IÁ to znám :D občas to na mne vybafne ale jen sporadicky tak sem to neřešil.
Flynt (57)|14.12.2004 18:46
Zdravím. No u mně se to stává poslední dobou skoro na každé stránce, zejména se jedná o noviny a nakonec i tady na ce4you.

Tak nevím, určitě to někde musí jít zrušit, ale jak?
MichalK_ce4you (9)|2.1.2005 20:03
A mam to. Stacilo jen schranku ktera mi nesla stahovat na volny.cz uplne vyprazdnit od mailu. A vse funguje. Nevim proc, asi tam nejaky vadil, protoze na ostatnich schrankach mam tak 2-3 vic mail co se tyce kusu i objemem.
Ted se uz jen zbavit te hlasky pri nacitani nekterych stranek - je to ta hlaska, co me nuti tuknout, aby se to dale nacitalo.
PavelKa_ce4you (46)|3.2.2005 18:51
Zdravím,
začal jsem používat nPop , vše OK až na to že se mi nedaří stáhova přílohy.
Kde to mám nastavit ?

Dík