Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Prosba o pomoc HX4700 a Nokia 6230 nejde GPRS

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Ahoj, dnes jsem si koupil novou nokii 6230 a nemuzu za ziveho boha rozchodit pripojeni pres GPRS z PDA po BT. Nastaveni je od original po SMS od ET. Po pridani do BT zarizeni a prirazeni se da vytocit pripojeni a jde internet asi 3 minuty, potom to spadne. Napred se mi zda, ze padne GPRS a pak nasledne BT, obcas se telefon sam resetuje (vypne a zase hned zapne) Blbne mi to i po IR s notebookem. Driv jsem pouzival nokii 6310i a s ni to slo vse OK. Nesetkal se nekdo s necim podobnym ? Nokia 6230 ma verzi FW 04.44 z 21-09-04 RH-12 Pokud nekdo neco vi moc mi pomuze, premyslim o tom, ze jim pojedu zitra hodit tu krasnou nokii na hlavu do obchodu kde jsem ji koupil, tak at tam nejsem za blba.... Diky :-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Replesk
    Nesetkal se nekdo s necim podobnym ? Nokia 6230 ma verzi FW 04.44 z 21-09-04 RH-12 Pokud nekdo neco vi moc mi pomuze, premyslim o tom, ze jim pojedu zitra hodit tu krasnou nokii na hlavu do obchodu kde jsem ji koupil, tak at tam nejsem za blba.... Diky :-)
    ... podle všeho máš stejný problém jako mnozí uživatelé Nokie 6230 s FW jiným než v3.15 (včetně mé maličkosti). Zkus zde na ce4you do vyhledávání zadat tento typ telefonu a měly by ti vyjet nebláhé zkušenosti s tímto telefonem. Pokud máš možnost, šel bych jej vrátit.

PavelR.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Vidím, další, co dopadl jako já. Firmware 4.44 je nefunkční a GPRS na něm nechodí.
    Přečti si tuhle dvoustránkovou diskusi. Najdeš tam odkaz ještě na jednu diskusi, zabývající se stejným problémem a (nejen) mými obsáhlými zkušenostmi.
    Obávám se, že ti dnes v prodejně vymění telefon za jiný, stejně nefunkční. Pak tě zřejmě čeká výlet do CELLNETu, kde ti (napožádání) napíšou že "..závada se projevila, telefon je v současné době neopravitelný.." a pak si teprve můžeš jít pro své peníze.
    Já u TM uspěl.

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Ahoj, diky za odpovedi a nasmerovani spravnym smerem Dneska rano jsem volal do Nokie, maji infolinku - placenou 19 kc za minutu, to je panecku pomoc zakaznikum No dozvedel jsem se ,ze je na svete FW ktery to resi, pry verze 5.24. Tak jsem jeste volal do Cellnetu vedoucimu servisu a ten mi to potvrdil. Pry ji budou nahravat nekdy v prubehu tohoto tydne, jen co jim ho nokia uvolni pro zakazniky. Jinak uz ho tam maji na testovani a pry to vypada slibne. Tak uvidim zda se mi podari je ukecat aby mi ho tam nahrali. Kdyztak dam vedet. Jo a jeste se omlouvam za zbytecne zalozeni noveho prispevku, kdyz uz je zde takovy problem resen v jedne konferenci, ale v ten patek jsem opravdu vzteky nevidel a nejak jsem to minul...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Neboj, nejsi jediný, kdo vzteky neviděl. Já na problémy narazil na Mobilmánii přesně dva dny poté, co jsem si 6230 koupil. Naštěstí už mám vyřešeno a běhá mi i EDGE (tedy jen občas, ale tentokrát je na vině operátor a přetížená síť).

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Reseni bylo celkem snadne. Zajel jsem do cellnetu a nechal jsem nahrat novy FW. Problem je v tom, ze u nej zase pro zmenu nokii nefunguje nastavovani casu, daji se nastavit cele hodiny a jednotky minut, desitky minut nejdou. Takze budik a cas je trochu problem. Kazdopadne se da nastavit v celou hodinu a budik a jine (organizer) ma na sobe iPaq. Jinak pripojeni BT-GPRS a IR-GPRS je v pohode a slape jak ma. Zadna HW soucast telefonu se menit nemusi !!!
    Je to FW 5.24 a pokud mas telefon v zaruce tak je to prehrani zdarma, jinak asi 600.- Kc. Pry bude v lednu 2005 dalsi verze kde ma byt opravena chyba s hodinama a pak to vypada,ze bude nokia 6230 v pohode. Zatim jsem na zadny jiny problem u verze 5.24 nenarazil.

Podobná témata

1. PROSBA internet O2 gprs na K750i + hx4700
    Od BeepBeeep v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-06-2008, 14:51
  2. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 02-05-2006, 10:13
  3. Nokia 6230 a HP iPaq 2210
    Od Matters v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-01-2006, 11:56