Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Elektronické knížky - prostš eBooks

Kato_ce4you (970)|10.12.2004 19:42
Tak bych mel dalsi dotaz - cim se daji cist knizky v Pocketech? Je to vlastne jeden z hlavnich duvodu, proc jsem si PDA porizoval, ale zatim se mi nezdalo nic pohodlne (jasne - je tam Microsoft Reader, Pocket Word a Prohlížeč PDF) Jenze ouha - knizky mam malokdy ve formatu pro Word, PDFka jsou nepouzitelne (skrolovani) a ten MS Reader.. zadnou takovou knizku nemam. Resp. existuje neco na prevod PDF do neceho vhodneho pro PocketPC? Nakonec to asi vyresim praksprostym prevodem PDF2TXT a mam po problemu. Ale treba se to da vyresit nejak elegantneji - jak to delate vy?
Jo a jak vyresit vypinani podsviceni? Zhasne mi vzdycky, kdyz jsem na poslednim radku :D A autoscroll by taky nebyl k zahozeni :yes:
Kája_oldd (759)|10.12.2004 19:54
Sqvělej je Mobipocket reader;)
VILIAM_ce4you (156)|10.12.2004 19:57
Tak na toto téma už toho bylo řečeno opravdu mnoho. Já osobně nejvíce používám µBook Reader. Je to freeware a myslím že ti bude úplně vyhovovat. Je tam i to automatické rolování textu a podporuje i dostatek formátů ve kterých se vyskytuje většina e-knih a dokumentů. Osobně na tom prohlížím i některé zákony a to jsou dost rozsáhlé dokumenty a vše bez problémů. Chybky které by mohli nastat s čestinou už tu byly také probrány. Stačí doinstalovat potřebná písma. Pokud trochu prolistuješ diskuzi tak tu vše najdeš. Ten reader je určitě ke stažení i v sekci freeware.
Kato_ce4you (970)|10.12.2004 20:10
[QUOTE="VILIAM"]Tak na toto téma už toho bylo řečeno opravdu mnoho. Já osobně nejvíce používám µBook Reader. Je to freeware a myslím že ti bude úplně vyhovovat. Je tam i to automatické rolování textu a podporuje i dostatek formátů ve kterých se vyskytuje většina e-knih a dokumentů. Osobně na tom prohlížím i některé zákony a to jsou dost rozsáhlé dokumenty a vše bez problémů. Chybky které by mohli nastat s čestinou už tu byly také probrány. Stačí doinstalovat potřebná písma. Pokud trochu prolistuješ diskuzi tak tu vše najdeš. Ten reader je určitě ke stažení i v sekci freeware. [/QUOTE]

jo - diskuzi bych si procetl, ale nevedel jsem ,jak polozit dotaz. Tedka kdyz uz vim na co se tak zhruba zamerit, tak to pujde snaz :yes: Diky