Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Elektronické knížky - prostš eBooks

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Tak bych mel dalsi dotaz - cim se daji cist knizky v Pocketech? Je to vlastne jeden z hlavnich duvodu, proc jsem si PDA porizoval, ale zatim se mi nezdalo nic pohodlne (jasne - je tam Microsoft Reader, Pocket Word a Prohlížeč PDF) Jenze ouha - knizky mam malokdy ve formatu pro Word, PDFka jsou nepouzitelne (skrolovani) a ten MS Reader.. zadnou takovou knizku nemam. Resp. existuje neco na prevod PDF do neceho vhodneho pro PocketPC? Nakonec to asi vyresim praksprostym prevodem PDF2TXT a mam po problemu. Ale treba se to da vyresit nejak elegantneji - jak to delate vy?
    Jo a jak vyresit vypinani podsviceni? Zhasne mi vzdycky, kdyz jsem na poslednim radku A autoscroll by taky nebyl k zahozeni :yes:
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Sqvělej je Mobipocket reader

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Tak na toto téma už toho bylo řečeno opravdu mnoho. Já osobně nejvíce používám µBook Reader. Je to freeware a myslím že ti bude úplně vyhovovat. Je tam i to automatické rolování textu a podporuje i dostatek formátů ve kterých se vyskytuje většina e-knih a dokumentů. Osobně na tom prohlížím i některé zákony a to jsou dost rozsáhlé dokumenty a vše bez problémů. Chybky které by mohli nastat s čestinou už tu byly také probrány. Stačí doinstalovat potřebná písma. Pokud trochu prolistuješ diskuzi tak tu vše najdeš. Ten reader je určitě ke stažení i v sekci freeware.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od VILIAM
    Tak na toto téma už toho bylo řečeno opravdu mnoho. Já osobně nejvíce používám µBook Reader. Je to freeware a myslím že ti bude úplně vyhovovat. Je tam i to automatické rolování textu a podporuje i dostatek formátů ve kterých se vyskytuje většina e-knih a dokumentů. Osobně na tom prohlížím i některé zákony a to jsou dost rozsáhlé dokumenty a vše bez problémů. Chybky které by mohli nastat s čestinou už tu byly také probrány. Stačí doinstalovat potřebná písma. Pokud trochu prolistuješ diskuzi tak tu vše najdeš. Ten reader je určitě ke stažení i v sekci freeware.
    jo - diskuzi bych si procetl, ale nevedel jsem ,jak polozit dotaz. Tedka kdyz uz vim na co se tak zhruba zamerit, tak to pujde snaz :yes: Diky

Podobná témata

1. ebooks
    Od graver v sekci Omnia II I8000
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 28-06-2010, 09:09
  2. Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 09-01-2007, 14:41
  3. nevíte o levném černobílé PDA na knížky?
    Od Molex_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-04-2006, 08:00
  4. Ebooks
    Od Snehulak_ce4you v sekci eKnihy
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 28-02-2006, 16:27