Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: USB Host a SONY

brn brn je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Byl jsem si v AH Mobile zkusit FS 720, je to paradni, ale nepodarilo se mi rozchodit USB host s fotakem SONY DSC-P71 (ma stare MemorySticky). V normalnich Windows se chova jako bezny vymenny disk, na PDAcku se po zasunuti zobrazil dialog, ktery po mne chtel jmeno zarizeni, neco jsem tam napsal, potvrdil, ono to zahlasilo error a ze nejsou ovladace.

Takze bych se chtel zeptat, jestli jsem nekde udelal chybu, nebo to proste neni kompatibilni kombinace. Nema se do toho dialogu napsat nejaky konkretni nazev/kod zarizeni? Nemohl by pomoct hardreset (ten LOOX byl uplne novy)?

No, kdyztak bych to asi resil pres USB ctecku pametovych karet (nezkousel nekdo takovou: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=27505 )...
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Tak toto jsem řešil na Aceru N30 a Sony DSC P-100 nejde, chce to ovladač, stejmě jako u Vás. Psal jsem na Acer: řekli, ať si seženu ovlaadač od Sony
    Psal jsem Sony: ti se ani nesnažili odpovědět.
    sony není a nechce být kompatibilní se světem (asi proto si od nich již nic nekoupím)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Je to nekompabilita HW. Dokial tam pripojite zariadenie kompatibilne tak nic nepyta a rovno sa objavi novy disk v DEVICE .Tak isto aj citacky kariet,niektore idu ,ine nie.Ja teraz uz vsetko skusam,ked nieco chcem kupit.Akurat predavaci su z toho nervozni niekedy

brn brn je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

oltcit, miktt: Diky. Od SONY si asi taky uz nic nekoupim.

Podobná témata

1. navigace sony
    Od jab_ce4you v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-07-2008, 23:08
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 19-04-2008, 19:17
  3. LOOX 720 & Sony CyberShot
    Od Silent_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 09-08-2005, 10:52