Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

USB Host a SONY

brn (114)|10.12.2004 02:34
Byl jsem si v AH Mobile zkusit FS 720, je to paradni, ale nepodarilo se mi rozchodit USB host s fotakem SONY DSC-P71 (ma stare MemorySticky). V normalnich Windows se chova jako bezny vymenny disk, na PDAcku se po zasunuti zobrazil dialog, ktery po mne chtel jmeno zarizeni, neco jsem tam napsal, potvrdil, ono to zahlasilo error a ze nejsou ovladace.

Takze bych se chtel zeptat, jestli jsem nekde udelal chybu, nebo to proste neni kompatibilni kombinace. Nema se do toho dialogu napsat nejaky konkretni nazev/kod zarizeni? Nemohl by pomoct hardreset (ten LOOX byl uplne novy)?

No, kdyztak bych to asi resil pres USB ctecku pametovych karet (nezkousel nekdo takovou: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=27505 )...
miktt (189)|10.12.2004 13:10
Tak toto jsem řešil na Aceru N30 a Sony DSC P-100 nejde, chce to ovladač, stejmě jako u Vás. Psal jsem na Acer: řekli, ať si seženu ovlaadač od Sony
Psal jsem Sony: ti se ani nesnažili odpovědět.
sony není a nechce být kompatibilní se světem (asi proto si od nich již nic nekoupím)
oltcit (1098)|10.12.2004 13:23
Je to nekompabilita HW. Dokial tam pripojite zariadenie kompatibilne tak nic nepyta a rovno sa objavi novy disk v DEVICE .Tak isto aj citacky kariet,niektore idu ,ine nie.Ja teraz uz vsetko skusam,ked nieco chcem kupit.Akurat predavaci su z toho nervozni niekedy :D
brn (114)|13.12.2004 00:46
oltcit, miktt: Diky. Od SONY si asi taky uz nic nekoupim.