Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Spb Finance a rušení účtu

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Tak jsem se dostal do slepé uličky. Buď to Finance neumí nebo dělám něco špatně.

Mám účet, který pozbyl platnosti (tj. zrušil jsem ho, nazvěme ho spořící). V programu byly do tohoto spořícího účtu prováděny transakce (vklady) z jiného účtu (říkejme mu bankovní). A teď když chci spořící účet zrušit, tak se smažou i transakce z bankovního účtu, ze kterého jsem je vkládal. A tím pádem přijdu o zaznamenané transakce, což nechci. Chci, aby v bankovním účtu transakce zůstaly (byť bez cíle či kategorie), a spořící účet úplně zmizel.

Je nějaké řešení? Jak tuto situaci řešíte vy? Mám už hodně účtů (hlavně dlužních) a potřebuji se jich korektně zbavit při jejich zániku. Pokud to Spv Finance neumí, je nějaká slušná náhrada, která to umí?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

A co ten "rušený" účet přejmenovat tak, aby bylo na první pohled zřejmé, že je neplatný, tak, aby se při řazení zobrazovaly na prvních místech ty platné, ale aby tam zůstaly ty transakce z minulosti? U nich bude účet, který se bude jmenovat např. DEL_020404_CSOB_soukro, což může znamenat "soukromý účet u ČSOB zrušený k 2. dubnu 2004". Je to jen nápad ) Historie nezmizí a v seznamu účtů bude pořádek použitím nějaké konvence pro jejich pojmenování.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Tak to používám, dám před název X, ale už toho mám jednu obrazovku (to dělají ty dluhy )

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

A je tam možnost určit, jak se budou účty v seznamu řadit? Jestli ano, pojmenuj si zrušené účty tak, aby se ocitly na konci seznamu. Na prvních pozicích seznamu budeš mít jen ty aktuální )

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2002

Skuste update Spb Finance na verziu 1.6.0 Pracuje s cestinou pripravenou pre 1.5.0 a v polozke ucet - podrobnosti je moznost ucet uzavriet - account is closed. Zda sa, ze na tom programe naozaj stale pracuju :-).

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2002

Inak na tomto webe je asi pol roku stara recenzia s diskusiou a linkom na cesku lokalizaciu

Podobná témata

1. Alternativa k SPB Finance
    Od jarpos_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-04-2010, 09:09
  2. Spb Finance v češtině
    Od David_ce4you v sekci Aplikace v češtině
    Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 25-01-2007, 07:52
  3. Rušení GPS
    Od fisik_ce4you v sekci Příslušenství pro navigaci