Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kingston a dozivotni zaruka

Radek Novák (309)|8.12.2004 19:23
Zaslechl jsem, ze Kingston stejne jako Pretec ma dozivotni zaruku na pametove karty. Je tomu opravdu tak a nebo je to jen hloupy vymysl?
Eloherd (88)|30.12.2004 02:02
No , o pretecu to vim. ale kingston, tim si jstej nejsem, teda aspon sem to nikde neslysel, ale nedivil bych se :) ikdyz Pretec je podle mne lepsi nez kingston.. ale to je jen nazor uzivatele :)
Pavel Koza (4761)|30.12.2004 10:34
Nevim, jestli vsechny karty, ale tato napriklad dozivotni zaruku ma.
windmaster (307)|30.12.2004 17:16
BTW - srovnávací test paměťových karet SD a CF vyšel v říjnovém CHIPU (str.56).

Velmi pozoruhodná je hodnota spotřeby několika SD 256 MB karet, kde Kingston vykazuje poloviční až třetinovou spotřebu (21,5 mW) oproti SanDisk (45 mW) a Transcend (75 mW).

Neméně zajímavá je potom spotřeba CF karet oproti SD, viz Kingston 1GB (1,8 mW) versus SanDisk 1GB (5 mW).

U karty Kingston CompactFlash Elite Pro Card - 2GB výrobce dále píše:
"Economical – autosleep mode preserves system battery life" -že by další úspora?
gard_ce4you (73)|30.12.2004 19:03
[QUOTE="Spider"]Zaslechl jsem, ze Kingston stejne jako Pretec ma dozivotni zaruku na pametove karty. Je tomu opravdu tak a nebo je to jen hloupy vymysl?[/QUOTE]

Kingston (dovozce do CR) poskytuje na pametove karty zaruku "jen" 5 let.

Peter GARD
Eloherd (88)|30.12.2004 22:18
No tim padem ... ikdyz 5 let je dostatecna doba.. u mne pretec vitezi.. :) ted ma 1GB CF a po novym roce bduu mit i 1GB SD od pretecu.... :)
Kája_oldd (759)|31.12.2004 00:55
Řek bych že jo, pokud sem dobře slyšel, doživotní je na paměťové karty, ale nevztahuje se na další věci kingstonu (jako např čtečky apod.):D Podle mě, pokud jde o CF-nemá v PDA kingston konkurenci-koukněte na ceny a názory (veskze kladné) nejen uživatelů. Ta super rychlost těch nej.(dražších) karet vám v PDA asi moc platná nebude;) -můj názor, nebijte mě
Uni (140)|31.12.2004 11:04
Mozna klasicka rada Kingstonu ma 5 let, a rada Elite a ruzne akcelerovane maji dozivotni. Mimochodem Pretec ma i dozivotnostni, to nevim jestli nabizi i Kingston.
Kája_oldd (759)|31.12.2004 15:24
Ne, to ne, normální Kingstone má stejnou, tky doživotní, žádné elite nemají jinou záruku než ty ,,obyč‘‘. Na papírku ke CF (k vánocům:D sem dostal 1GB) bylo jasně od Kingtonu v seznamu zboží s doživotní zárukou flash memory cards (tedy vč. CF, SD, MMC a další podobné havěti:D ) pokuď výrobce nekecá, tak je to opravdu tak:cool: