Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 37 z 37

Téma: Arvale - Journey Of Illusion

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Šel jsem do této skvělé gamesky... ALE... nestalo se vám někdy že hra a tím pádem celé PDA (FS 720) zatuhne? Mne se to stává pravidelně tak po cca 10 minutách. A pak pomůže jen SR.
    To samé mi dělají i Monopoly, stalo se to už někomu taky?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od fockey
    ... nestalo se vám někdy že hra a tím pádem celé PDA (FS 720) zatuhne? Mne se to stává pravidelně tak po cca 10 minutách. A pak pomůže jen SR.
    Ani jednou mi tato hra nevytuhla na stroji viz. můj podpis.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Tak to mě teda vytuhává zcela pravidelně, minimálně tak jednou za hodinu, když hraju (Arvale). Kdyby nebylo autosavu, tak bych se asi pořád pěkně vztekal, protože když se do toho zažeru, tak zapomínám ukládat. Mmt, soft reset vždycky pomůže, aspoň se třeba napiju nebo tak něco... Kdyby někdo věděl co s tim, tak poraďte. Jo, a nechtěl by někdo třeba napsat pro ty "míň šikovný" jako jsem třeba já nějakej stručnej návod??? Please......

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Poradil by mi please někdo, jak se dá dostat z první pevniny na jinou? Hraju to už kolik hodin, a ještě se mi to nepovedlo.... Už tam nemám ani monstra....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Tak se mi to taky povedlo dohrát, jako bojovník (tj. dával jsem si nejvíc na sílu), a teď se chystám na kouzelníka (knw.). Ten závěrečnej boj byl fakt suchej, ani jsem se nemusel léčit... Skusim napsat návod, jestli nebudu línej, teda aspoň popis cesty jak jsem jí prošel já až do konce. Btw, nenašel někdo z vás rýč, kterym se dá vykopat kytka ve wasted desert (pro toho nemocnýho kluka)? A nepodařilo se mi dostat na část kontinentu na Kytaru, kde stojí vojáček a nechce mě tam pustit. Povedlo se to někomu? Kromě tohohle se mi podařilo splnit všechny úkoly, a díky JirkoviP. za radu, kde je mýdlo, bez ní bych tenhle úkol nevyřešil!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Vojtěch Barták
    Skusim napsat návod, jestli nebudu línej, teda aspoň popis cesty jak jsem jí prošel já až do konce.
    To bys určitě udělal radost mnoha lidem.
    .. nenašel někdo z vás rýč, kterym se dá vykopat kytka ve wasted desert (pro toho nemocnýho kluka)?
    Ten rýč jsem našel, ale bohužel si už nepamatuji kde to bylo.
    .. díky JirkoviP. za radu, kde je mýdlo, bez ní bych tenhle úkol nevyřešil!
    Nemáš zač.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Po několika letech jsem se opět vrátil k této hře, PDAmill jí vydali ve verzi 5.0 a funguje na WM 6.5 (jako všechny ostatní hry této společnosti). Přidávám odkaz na velmi pěkný návod, který ocení zejména ti, kteří ji budou hrát poprvé a nevyhnou se několikahodinovým zákysům .

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Arvale 2 - Ocean Time
    Od Jiří Pospíšil_ce4you v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 24-01-2006, 16:57