Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 37

Téma: Arvale - Journey Of Illusion

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Rozhodl sem se ze projedu tohle forum a podivam se konecne trochu podrobnejc co je kde zajimavyho.. pred tim sem sem chodil jen kdyz sem neco potreboval.. ted sem se mrknul celkove.. a krapanek sem pozapomel ze nekltery veci muzou byt dost stary no...
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2004

neviete niekto ako získat mydlo a leviathan map ?

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od freeman
    neviete niekto ako získat mydlo a leviathan map ?
    Mydlo nevim, ale leviathan map ma prvni kral u sebe. Ten co coveka na zacatku posila aby draka uspal

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od freeman
    neviete niekto ako získat mydlo .
    Svět se jmenuje Thimpote, dům uprostřed zcela nahoře.

V knihovně ( regály s knihama ), které je rozdělana na dvě půlky ( přicházíš středem ) a podívej se vpravo dole u regálu.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Ahoj, je to skvela hra, ale dost na zaseky... Nevite jak se muzu dostat do dolů??

Edit: Uz jsem na to prisel

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Nevite nahodou nekdo, jak ziskat mec od nektereho z vojaku v hradu? Kral mi rekl, ze mi ho proda jeden z jeho straznych, ale obesel jsem vsechny a nic, krome jednoho ve vezeni, ktery se se mnou nechce vubec bavit.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2004

vojdi dnu jeden z vojakov ti ho da :yes:
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00042942_20050116132830_3N7B.gif 
Zobrazení: 66 
Velikost: 41.0 KB 
ID: 1157  

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Skvele, dekuji. Nenapadlo me vlezt do tohoto vyklenku. Zkousel jsem ten na druhe strane a tam to neslo, tak jsem tenhle uz vynechal.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Tak jsem tuto hru dnes dohrál a a musim konstatovat, že mne vcelku zklamal závěrečný boj, protože jsem tu poslední potvoru smáznul jako malinu.
    Jinými slovy hra mne nadchla co se týče hratelnosti, ale zklamala co se týče obtížnosti bojů.
    Kouzlení jsem za celou hru nepoužil ani jednou. Používal jsem jen ruční zbraně. A peněz mi ještě zůstalo přes 110.000 a zbraní blnej batoh. A skončil jsem na levelu 75.

Viz přiložené obrázky.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00043403_Image1_TjUE.jpg 
Zobrazení: 63 
Velikost: 40.0 KB 
ID: 1171   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00043403_Image3_e65a.jpg 
Zobrazení: 59 
Velikost: 39.9 KB 
ID: 1172  

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od JirkaP.
    Tak jsem tuto hru dnes dohrál a a musim konstatovat, že mne vcelku zklamal závěrečný boj, protože jsem tu poslední potvoru smáznul jako malinu.
    Jinými slovy hra mne nadchla co se týče hratelnosti, ale zklamala co se týče obtížnosti bojů.
    Kouzlení jsem za celou hru nepoužil ani jednou. Používal jsem jen ruční zbraně. A peněz mi ještě zůstalo přes 110.000 a zbraní blnej batoh. A skončil jsem na levelu 75.
    no ja som zase pouzival takmer iba kuzla, rucne zbrane som pouzival len na dokoncenie a ked sa minuly kuzla.. zistil som ze kuzla ovela viac odoberaju a myslim za su aj lacnejsie..

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

este by som vam chcel poradit, ze ked mate nejaky problem, tak sa staci pozriet na stranku Arvale a tam do diskusie, mne to vela krat pomohlo ked som sa niekde zasekol..

co sa tyka prekladu, tak som cital ze to nebudu prekladat ani do madarciny(aj ked je vacsina vyvojarov z madarska) lebo tam je strasne vela textu (niekolko kilobajtov)

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Neni to primo k arvale, ale na sreenshotu jsem tu videl, ze arvale bezelo ve win na programu pocketpc... co to bylo za emulator?

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od asdfg
    Neni to primo k arvale, ale na sreenshotu jsem tu videl, ze arvale bezelo ve win na programu pocketpc... co to bylo za emulator?
    to nebol emulator, len nejaka chyba pri robeni screenshotu..

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Podivej se na prispevek jirkyp vyse... je to ohranicene win okynkem...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od asdfg
    Podivej se na prispevek jirkyp vyse... je to ohranicene win okynkem...
    To ohraničení je tam protože snímám celé aktivní okno programu "Remote Display Control".

Tento program umožňuje ovládání POCKET-PC ze stolního PC a je tedy ideální pro snímání obrazovky POCKET-PC na stolním PC.

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Arvale 2 - Ocean Time
    Od Jiří Pospíšil_ce4you v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 24-01-2006, 16:57