Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak vam funguji hry na PDA Acer n30 ????

Spawncz (206)|7.12.2004 18:06
No lidicky docela jsem zklamanej z fungovani her na Aceru n30 !!!

Vetsina her co jsem zkousel mu proste nejede. bud se seka zvuk nebo ovladani je nepouzitelne nebo tu hru vubec nespustim.
Uz jsem ozkousel Need for speed, Tomb raider, Street duel a hry jsem sice spustil ale ovladani bylo docela divne a napriklad u TombRaidera mi vubec neslo jit dopredu.

Podelte se o sve zkusenosti z fungovani her na vasich Acerech n30.

Diky Spawncz
empiK (137)|8.12.2004 15:50
Acer zrovna nejni idealka na hry (neamj sipicky, joy). Ja sem si ho teda kvuli hram nekoupil. Ale hral sem na tim snails a ty sou super /daji se hrat stylusem/.
CommanderZ (1798)|9.12.2004 18:32
Plati pravidlo BEZ STYLUSU ANI RANU. Tlacitka maji 3-10 sec spozdeni(pukud vubec). Nekdy se to da resit - napriklad v AoE je HW cudlik vyzadovan jen k zadavani skupin, a tam se to da prezit. Taky treba v Metallionu, tam ho staci proste drzet furt. GfDoom ma na obrazovce virtualni touchpad a tak se to po drbne uprave skinu a par hodinach hrani dostane do krve. V MiniJetfightu je zase virtualni joystick a navic Up/Down control tam ma spozdeni jen vterinu. Ale zavody? Tezko(mimochodem, nevite o nejakych ktere by sly ovladat jen stylusem?). Taky takove Worms World Party, Quake ne Wolfenstein jsou nehratelne.

Ale problemy podporuji vynalezavost:D