Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s I-Tec CF Bluetooth a Acer n10

iMAGiNE_ce4you (33)|7.12.2004 15:15
Kupil som do svojho PDA Acer n10 (WM 2003) I-Tec CF BlueTooth. Instalacia prebehla bez problemov, avsak s pouzivanim uvedeneho zariadenia mam problemy. Napr. pri pripojeni na internet cez GPRS (mobil Philips Fisio 820 resp. Siemens S55) mi spojenie po chvili "spadne". Verzia Bluetooth Software-u v PDA, ktoru som instaloval z CD, ktore bolo prilozene k I-Tec CF BlueTooth je 1.4.1 build 59. Kolega,kt. pouziva IPAQ 2210 mal rovnake problemy, ale teraz ma po ROM update verziu 1.4.1 build 60.

Obratil som sa aj na I-Tec support (info@comdis.cz), ale neustale mi oznamuju, ze novsia verzia ako ta co mam nie je, hoci ja som uz v nejakej recenzii videl v1.4.2. Zaujimave je, ze cez IRDA to funguje v pohode. Tiez som si vsimol, ze to nezvykne blbnut pokial chodim len na WAP. Akonahle zacnem prezerat WWW stranky, po chvili to spadne (maximalne som surfoval cca 15 min.)

Neviete mi niekto poradit?

Vopred dakujem

iMAGiNE
Erikt68i (266)|8.12.2004 12:38
V diskuzi pro značku Acer je problém s BT iTec již zmiňován, já sám jsem se ho pokusil rozchodit a vyzkoušel vše možné, až jsem to vzdal a koupil jiné - jinou značku. Naučilo mne to, že karty které nemají soft pro WM2003 NEKUPOVAT!!!
Všimněte si, že většina karet má soft pro Win2002 a upgrade musíte hledat na stánkách výrobce. Pokud jsi tedy nesehnal novější soft pro WM2003 (já ho nikde nenašel, což samozřejmě nic neznamená) máš smůlu.
iMAGiNE_ce4you (33)|8.12.2004 13:24
Ale ten soft je pre WM2003.
Erikt68i (266)|9.12.2004 21:38
[QUOTE] Ale ten soft je pre WM2003l[/QUOTE]
Omlouvám se, když jsem s tím před cca 4 měsíci praštil do kouta, přestal jsem hledat nové věci. Přesto si myslím (už proto, že si I-Tec nechává vyrábět tuto kartu jinou organizací), že soft je "odfláknutý" a nikdy nebude spolehlivý - do dnes očekávám aspoň od jednoho uživatele opačný názor ale zatím ho nikdo nepublikoval!