Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

case na 720-ku

Crusader_ce4you (624)|7.12.2004 11:47
Toto je spíše dotaz na Hyba. Bylo by možné od pana Branda (když už jsi tam kontaktu s foliema :D ) objednat i toto ?? Jsem teda pro tu variantu otvírání shora (Flip Top with removable Belt Clip), ne ze strany. Kdyby se nějací zájemci sešli, šlo by také objednat?? Co na to ostatní uživatelé 720 ky?? Krussel se nám nějak nechce rozhoupat......
montis (6)|7.12.2004 17:50
Jo jo bral bych také všemi deseti,pro looxika jen to nejlepší,akorát spíš tu z otvíráním do strany.;)
VoY (32)|7.12.2004 18:13
Ja mam pouzdro piel frama a jsem naprosto spokojen - i kdyz se tady na foru na tato pouzdra sype sama kritika. Co opravdu ocenuji je zapinani pouzdra na magnet, prijde mi podstatne lepsi nez ta hruza co je na tomhle brandu. Pokud bych mel jit do neceho jineho, tak asi jedine bud do nejakeho hard casu (nevim o zadnem pro loox) nebo do Vaja.
Crusader_ce4you (624)|7.12.2004 18:57
[QUOTE="VoY"]Ja mam pouzdro piel frama a jsem naprosto spokojen - i kdyz se tady na foru na tato pouzdra sype sama kritika. Co opravdu ocenuji je zapinani pouzdra na magnet, prijde mi podstatne lepsi nez ta hruza co je na tomhle brandu. Pokud bych mel jit do neceho jineho, tak asi jedine bud do nejakeho hard casu (nevim o zadnem pro loox) nebo do Vaja.[/QUOTE]

To je opravdu váš názor. Mě se třeba toto pouzdro líbí a pokud se nepletu, tak je také zapínané na magnet. Toto téma ani nebylo založeno pro kritiku, jako spíše pro zájemce o pouzdro. Pokud nějaké pouzdro vlastníte, jediné prospěšné co můžete udělat místo kritizování je dát sem odkaz na pouzdro, které máte vy ať ostatní uživatelé mohou porovnat.
VoY (32)|7.12.2004 20:29
Mam tohle pouzdro:

http://www.pielframa.com/fujitsu_loox_700.htm

Pokud se spravne divam, tak na teto fotce Branda:

http://shop.brando.com.hk/image/bwloox720case1.gif

Vidim zapinani udelane ze dvou kovovych casti. Piel Frama to resi magnety vsitymi pod kuzi, coz vidim jako podstatne stylovejsi a hlavne praktictejsi, protoze se pouzdro pak da zavrit velmi jednoduse jednou rukou.

Thread o pouzdrech na loox 720 tu zatim neni a podle nazvu jsem usuzoval, ze zde nebude rec jen o Brandech. Verim, ze alespon nekomu moje zkusenost se znackou Piel Frama ulehci rozhodovani, jak jsem jiz rekl, nektere kritiky na tato pouzdra zde na ce4you jsou pomerne drsne a kontrastuji s mou zkusenosti. Cena je nekde kolem dvou tisic.
RomanCE (105)|7.12.2004 20:40
[QUOTE="VoY"]Ja mam pouzdro piel frama a jsem naprosto spokojen - i kdyz se tady na foru na tato pouzdra sype sama kritika. Co opravdu ocenuji je zapinani pouzdra na magnet, prijde mi podstatne lepsi nez ta hruza co je na tomhle brandu. Pokud bych mel jit do neceho jineho, tak asi jedine bud do nejakeho hard casu (nevim o zadnem pro loox) nebo do Vaja.[/QUOTE]

Pod tohle se podepisi take jsem koupil Piel Framu a po vice nez mesici pouzivani si ho stale nemuzu vynachvalit. Objednaval jsem primo u vyrobce v nedeli vecer a v utery jsem mel pouzdro doma. Typ na 720 je jen jeden tady ktery se lisi materialem kuze ja po delsim vybirani nakonec zvolil klasickou cernou a nelituju, detailnejsi obrazky lze najit treba zde
Crusader_ce4you (624)|7.12.2004 21:17
To už je lepší a musím uznat, že vypadá opravdu dobře. Teď otázka jak to nakoupit :?: Bohužel disponuji jenom kreditkou, která tyto nákupy nepodporuje :( Je tedy někdo schopen koupit toto a prodat za "české" ??
VoY (32)|7.12.2004 23:41
Netreba kreditni karty, da se koupit v pdaplanet (http://www.pdaplanet.cz) :-)
Crusader_ce4you (624)|8.12.2004 07:22
Skvělá zpráva, díky moc za tip ( a omlouvám se za původní horkohlavou reakci ;) ).
samurai X (19)|15.12.2004 14:32
ja bych sel take do tech piel farma jen mi vadi to otvirani nahoru... me pripada praktictejsi to otvirani doprava.. u koho se da objednat to pouzdro na ktere je odkaz nahore??
hybo (3107)|16.12.2004 18:49
[QUOTE="Crusader"]Toto je spíše dotaz na Hyba. Bylo by možné od pana Branda (když už jsi tam kontaktu s foliema :D ) objednat i toto ?? Jsem teda pro tu variantu otvírání shora (Flip Top with removable Belt Clip), ne ze strany. Kdyby se nějací zájemci sešli, šlo by také objednat?? Co na to ostatní uživatelé 720 ky?? Krussel se nám nějak nechce rozhoupat......[/QUOTE]

Neni samozrejme problem objednat. Jinak, ja osobne jsem odpurce magnetu. Je to sice vice easy, ale na druhe strane, kdyz to mate pod treba svetrem, nebo bundou, tak se to velice lehce odsune a pak uz je jen krucek k poskozeni displaye :no:
ntr23 (18)|17.12.2004 07:36
Tak jsem si přátelé looxů pořídil včera case
samurai X (19)|17.12.2004 13:16
hmmm to se mi celkem libi akorat mackani tlacitek po strane je problem ne?? kdyztak kde si ho koupil? a za kolik?
ntr23 (18)|17.12.2004 15:04
to samuraix>koupil jsem ho včera u nás v ostravě v alfacomp. http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?akc=2&mnu=2&zob=2&pol=625&zbo=78024
a nebo kožené ale větší http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?akc=2&mnu=2&zob=2&pol=625&zbo=78025

zasílají i na dobírku pře e-shop.
Pozdro to je pěkně bytelné, pda jde jednoduše vyndat.
Radek Novák (309)|17.12.2004 15:21
ntr -> A jak tam pasuje loox? Jak je to s mackanim bocnich tlacitek? Dik az info.
brn (114)|18.12.2004 15:06
to ntr23: to pouzdro je super, je opravdu tak pevne jak vypada? Na strankach vyrobce rikaji, ze se do toho vejde i iPaq h5555, takze by me opravdu zajimalo jak to je s Looxem, ktery je mnohem mensi.

to all: ad mackani tlacitek postrane: rekl bych, ze pouzdro je jenom pro prenaseni, kdyz s PDAckem budete chtit delat, bude muset z pouzdra ven.
ntr23 (18)|18.12.2004 15:25
Abych pravdu řekl, postranní tlčíitka zatím nepoužívám, ale když bych chtěl, takže kdybych chtěl, tak musí z pouzdra, ale když ho přenášíte a klikáte jen na displej tak je to super, doma samozřejmě může z pouzdra. BOční tlačítka jsou zrovna za těma packama. Bytelné opravdu je hodně. Špatně se vyndává stylus, ale to řeším jiným, který mám strčený v očku na otevírací straně pouzdry, jsou tam i kapsičky do kterých schováte paměŤové karty a já tam nisím i usb BT adaptér.
fotka case s looxem