Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nové diskuzní fórum s chatem...

thomasc_ce4you (7)|7.12.2004 00:58
Nové diskuzní fórum s chatem prozatim na www.faustyle.com/lab/forum

Veškeré kapesní hračky zastoupeny, stačí si jen vybrat, nechybí ani MPX200..

Pomozte nám vybudovat nejlepší diskuzní fórum o PDA,PALMech a smartphones...prostě všechno v jednom...
ipf (2136)|7.12.2004 01:11
Jen přemýším, proč budovat něco lepšího, když máme ce4you.
A chceme-li ho mít lepší, nikdo nám v tom bránit nebude (nebo jo?).
Zdenek Malinsky (9781)|7.12.2004 01:29
Souhlasím s ipfem. Stejně by na to nezbyl čas-jsme na ce4me 27 hodin denně :D a když zbyde chvilka času pracujeme atp.
Myslím, že sis spletl fórum-toto asi není moc Motorola-téma? Pokud chceš zadat reklamu, piš na reklama@ce4you.cz

Opět mi tu chybí ikonka-smajlík. Pavel se tomu brání. Může mi někdo poradit, jak u yes=palec vzhůru změnit prst? Potřebuji vztyčit jiný.
thomasc_ce4you (7)|7.12.2004 01:34
[QUOTE="ipf"]Jen přemýším, proč budovat něco lepšího, když máme ce4you.
A chceme-li ho mít lepší, nikdo nám v tom bránit nebude (nebo jo?).
[/QUOTE]¨

nikdo vám nebrání, nikdo vás nenutí...vše je jenom na vás...

Cílem našeho fóra je být specializovanější a progresivnější, věnovat se pouze diskuzi a tím docílit lepší péče o naše přispívající...a ti se tim víc dozví..
thomasc_ce4you (7)|7.12.2004 01:37
[QUOTE="Zdeněk Malinský"]Souhlasím s ipfem. Stejně by na to nezbyl čas-jsme na ce4me 27 hodin denně :D a když zbyde chvilka času pracujeme atp.
Myslím, že sis spletl fórum-toto asi není moc Motorola-téma? Pokud chceš zadat reklamu, piš na reklama@ce4you.cz

Opět mi tu chybí ikonka-smajlík. Pavel se tomu brání. Může mi někdo poradit, jak u yes=palec vzhůru změnit prst? Potřebuji vztyčit jiný.[/QUOTE]

no tak...konkurence je zdravá, aspoň vás to donutí konečně se tématu motorola víc věnovat (bez urážky)...konkrétně MPX200
beecher (9270)|7.12.2004 08:18
[QUOTE="thomasc"]no tak...konkurence je zdravá, aspoň vás to donutí konečně se tématu motorola víc věnovat (bez urážky)...konkrétně MPX200[/QUOTE]
Já nechci být moc šťoura, problém je tady v trochu něčém jiném... Beru-li ce4you jako českou verzi pdagoldu (obého je vlastníkem Pavel Koza), tak primárním zaměřením těchto serverů jsou PDAčka s WinCE, smartphony s MS OS jsou takový přívažek, páč je to postavené na stejném kernelu a troufám si tvrdit, že v roce 99 málokdo tušil, že něco jako smartphony bude, z čehož vyplývá, že uživatelů Motorek tady bude velmi málo. Lidé vlastnící tyto zařízení spíše budou debatovat na serverech primárně určených pro mobilní telefony a Pavel o tom bude psát velmi sporadicky.
Jinak vám samozřejmě nikdo nebrání o tom debatovat kdekoliv, ale já nemám zapotřebí se nějak tlačit do diskuzí o něčem, co 1. nevlastním (MPx200) a 2. vlastnit nebudu (jsou to v tý Motorole kreténi, takhle pos..t MPx220 a MPx) a 3. nerozumím (vy my snad řeknete, který kretén vymyslel, že se rozpadne připojení na inet přes BT a GPRS, když PDAčko vypnu? Vím, někdo v MS, ale proč?). Až nějaké takové zařízení jako je MPx200 vlastnit budu, tak se budu bavit o něm. A to si vemte, že takových s podobnými zkušenostmi tu bude většina (99% jsme tady kvůli PDAčkám), troufám-li si tvrdit. A svobodné lidi k ničemu nedonutíte. Chápete?
ipf (2136)|7.12.2004 08:23
[QUOTE="thomasc"]...no tak...konkurence je zdravá, aspoň vás to donutí konečně se tématu motorola víc věnovat (bez urážky)...konkrétně MPX200[/QUOTE]

Vůbec si nemyslím, že by se tématu MOTOROLA věnovalo méně pozornosti. Viděl bych to spíš tak, že pozornost určitému zařízení závisí na počtu majitelů (kteří v konečném důsledku tvoří podstatnou část tohoto webu). Proto vloni bylo na pořadu dne MDA či XDA a konec letošního roku je věnován VGA, čili FS a HP (zatímco DELLu, ač úžasnému, se tady nevěnuje pozornost žádná, protože ho má akorát Beecher).
Wuffi (1599)|7.12.2004 08:30
Snad nikoho neurazim ale:

- nemam pocit ze by thomasc nekomu neco nutil...
- zpusob propagace thomasc fora se mi zda ponekud divny a mirne nefer
=> preferoval bych beecheruv zpusob kdy ma odkaz na stranky v podpisu
- uzivatele sami si rozhodnou kam chteji chodit, uvidime.

Preji hodne stesti s provozem noveho fora.
beecher (9270)|7.12.2004 08:40
[QUOTE="Wuffi"]Snad nikoho neurazim ale:

- nemam pocit ze by thomasc nekomu neco nutil...[/QUOTE]
Mne si urazil... :D :D :D

Ja nevim, ale veta: "konkurence je zdravá, aspoň vás to donutí konečně se tématu motorola víc věnovat" mi prijde jako dost nutici... Mne je po nejaky Motorce uplny vis co a zadna konkurence to nezmeni...
A vubec, ja bych tohle téma zavrel, informaci snad bylo podano dostatecne... ;)
beecher (9270)|7.12.2004 08:45
[QUOTE="ipf"](zatímco DELLu, ač úžasnému, se tady nevěnuje pozornost žádná, protože ho má akorát Beecher). [/QUOTE] Jak nevenuje? 2 velmi vasnive diskuze se vedou o mym Delli a po recenzi jich jeste pribydou... :D Ale jinak mi to vubec nevadi, ze nejsou...
Ale je pravda, ze jsem asi jediny v CR s timhle zarizenim, nepocitam-li manazery v Dellu CZ...
Zdenek Malinsky (9781)|7.12.2004 08:52
Já bych se už v tom nevrtal. Čím víc se do h... vrtá, tím víc smrdí.
Myslím si, že si udělal registraci na ce4you jen proto, aby si tu mohl udělat reklamu na svůj produkt-viz.profil. Měl by si ji domluvit s Pavlem, jak jsem psal.

A smart Motorola? Cha, cha. Zeptejte se Pinochia, kolik s ní měl HR za hodinu. :D :D :D
ipf (2136)|7.12.2004 10:06
[QUOTE="Zdeněk Malinský"]...A smart Motorola? Cha, cha. Zeptejte se Pinochia, kolik s ní měl HR za hodinu. :D :D :D [/QUOTE]

Jestli sis na II. srazu dobře všimnul, tak Pinochio zresetoval všechno, co vzal do ruky (teda kromě lžíce :D ).
thomasc_ce4you (7)|7.12.2004 12:12
Tak se omlouvám všem, které jsem pobouřil, či nějak jinak motivoval k napsání tolika reakcí na moje "příspěvky"...já vám o tom chtěl jenom říct, že se něco takového děje, abyste měli přehled a občas se tam zašli podívat...
Kamilos_ce4you (17)|7.12.2004 12:33
[QUOTE="beecher"][QUOTE="ipf"](zatímco DELLu, ač úžasnému, se tady nevěnuje pozornost žádná, protože ho má akorát Beecher). [/QUOTE] Jak nevenuje? 2 velmi vasnive diskuze se vedou o mym Delli a po recenzi jich jeste pribydou... :D Ale jinak mi to vubec nevadi, ze nejsou...
Ale je pravda, ze jsem asi jediny v CR s timhle zarizenim, nepocitam-li manazery v Dellu CZ...[/QUOTE]
No nic ve zlem ja si koupil mpx200 bo stala jen 5600 s dph a musim rict, ze si vice uziji s tel Siemens SX1- symbian nez s mpx200 ta ma akorat skvelou reprodukci a vcelku srovnatelne hraji mp3 v mpx200 tak jhako v sx1

P.S. Nehodnotim ji nejak spatne - mpx200 je vyhodna v jinych vecech - i tak sem s ni spokojeny
Kamilos_ce4you (17)|7.12.2004 12:43
[QUOTE="thomasc"]Nové diskuzní fórum s chatem prozatim na www.faustyle.com/lab/forum

Veškeré kapesní hračky zastoupeny, stačí si jen vybrat, nechybí ani MPX200..

Pomozte nám vybudovat nejlepší diskuzní fórum o PDA,PALMech a smartphones...prostě všechno v jednom...[/QUOTE]
No ty vole tam toho je ! Nejak to tam nejede ! www.faustyle.com/lab/forum
Pro veskery tel postavene na platf. SYMBIANU - hodne rozsahle forum je www.symbianforum.com - tak, ze opravdu to www.faustyle stoji za ho..o
tam se dockat odpovedi tak jednou za UH rok. Konkretne narazim i na nokie a treba nekdo zapomel i na Siemens SX1. Tak kdo ma sonaka simika nokii urcite nebude litovat fora SF ! Nedivim se, ze neni zadne poradne forum o mpx200 proto, ze ten tel skoro nikdo nema no a Win v tel. hm aspon co jsem zatim si hral s mpx200 tak to je kiler rad maze data napr. diky bat. a td
Zdenička_oldd (292)|8.12.2004 09:58
[QUOTE="Kamilos"][QUOTE="thomasc"]Nové diskuzní fórum s chatem prozatim na www.faustyle.com/lab/forum

Veškeré kapesní hračky zastoupeny, stačí si jen vybrat, nechybí ani MPX200..

Pomozte nám vybudovat nejlepší diskuzní fórum o PDA,PALMech a smartphones...prostě všechno v jednom...[/QUOTE]
No ty vole tam toho je ! Nejak to tam nejede ! www.faustyle.com/lab/forum
Pro veskery tel postavene na platf. SYMBIANU - hodne rozsahle forum je www.symbianforum.com - tak, ze opravdu to www.faustyle stoji za ho..o
tam se dockat odpovedi tak jednou za UH rok. Konkretne narazim i na nokie a treba nekdo zapomel i na Siemens SX1. Tak kdo ma sonaka simika nokii urcite nebude litovat fora SF ! Nedivim se, ze neni zadne poradne forum o mpx200 proto, ze ten tel skoro nikdo nema no a Win v tel. hm aspon co jsem zatim si hral s mpx200 tak to je kiler rad maze data napr. diky bat. a td[/QUOTE]

Ze by to bylo tim, ze to forum je new a moc lidi o nem jeste nevi???
marosh_ce4you (102)|8.12.2004 09:59
a verdikt?? thomasic STYĎ SE!!! nechápu jak tě vůbec mohlo napadnou že by tady hrstka skalních fanoušků (opravdu nic proti.....) mohla uznat tenhle záměr..... už sem pochopil proč je problém vždy a všude prorazit....-lidi sou zkostnatělý a nemaj asi na to aby zkoušeli nový věcc, natož aby podpořili někoho kdo to myslí dobře a snaží se něco dělat.... a to že je fórum prázdné a nic se tam nenajde?? Přemýšleli ste nad tím proč asi?? Víte vy jak jsou začátky těžké??-fórum funguje 3 dny!! Vžijte se do role kdy začínáte a máte z něčeho radost a chcete dělat něco co by mohlo ostatním pomoct a všichni vám už po pár dnech začnou říkat že to nemá smysl... Umíte si to představit?? Kdyby ste to aspoň zkusili....-nikdo vás samozřejmě nemůže nutit ale kdy kdokoliv z vás napsal cokoliv do toho fóra tak myslim že by to vypadalo jinam... Proč nás sakra nemůžete pochopit a nechcete uznat když víte že to myslíme dobře???
gm_ce4you (176)|8.12.2004 17:23
Já myslím,.že Vás chápou.Ale těch uživatelů Motoroly a dalších smartphonů je asi fakt málo.A Pocket Pc je přece jen rozšířenější...:)
gm_ce4you (176)|8.12.2004 17:23
Jo,ale jinak jsem se tam taky kouknul.
jerzy_ce4you (230)|8.12.2004 21:36
Dovolte mé postřehy...

- není použitelné pro připojení přes PDA (nebo alespoň ne dobře), takže řada místních zmlsaných PDA userů ohrne nos
- není možné sledovat on-line pohyb na všech fórech. Pokud mě zajímá jen jedno téma, tak to by nevadilo, ale myslím, že to tak není.
- každé nové fórum to bude mít těžké, ty tuny příspěvků, co jsou za ty roky tady, snadno "nezíská"
- kvalitu ale stejně nedělají běžní uživatelé, ale dřina moderátorů. A pokud vydrží, mají šanci. Tady je to moc brzo na to, aby místní "přešli". Co to blábolím, aby se k vám vraceli.
- nicméně si myslím, že pokud bude nové fórum dopracováno a bude obsahovat i např. aktuální informace, recenze a články, má šanci. Jinak nevím, na hodnocení bych tak rok počkal.
Zdenička_oldd (292)|10.12.2004 08:42
Ta konfera neni spatna, je i docela prehledna, jen o ni zatim vi malo lidi, a me momentalne nejede :-/
marosh_ce4you (102)|15.12.2004 23:09
[QUOTE="Zdenička"]Ta konfera neni spatna, je i docela prehledna, jen o ni zatim vi malo lidi, a me momentalne nejede :-/[/QUOTE]
už by to mělo fungovat.....- my sme se stěhovali na novej hosting http://www.pocket4um.com Jestli teda máte někdo zájem tak u nás můžete určitě nějaký ten dotaz nebo problém utrousit....budem hrozně rádi..... díky