Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 22

Téma: Nové diskuzní fórum s chatem...

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Nové diskuzní fórum s chatem prozatim na www.faustyle.com/lab/forum

Veškeré kapesní hračky zastoupeny, stačí si jen vybrat, nechybí ani MPX200..

Pomozte nám vybudovat nejlepší diskuzní fórum o PDA,PALMech a smartphones...prostě všechno v jednom...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Jen přemýším, proč budovat něco lepšího, když máme ce4you.
    A chceme-li ho mít lepší, nikdo nám v tom bránit nebude (nebo jo?).

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Souhlasím s ipfem. Stejně by na to nezbyl čas-jsme na ce4me 27 hodin denně a když zbyde chvilka času pracujeme atp.
    Myslím, že sis spletl fórum-toto asi není moc Motorola-téma? Pokud chceš zadat reklamu, piš na reklama@ce4you.cz

Opět mi tu chybí ikonka-smajlík. Pavel se tomu brání. Může mi někdo poradit, jak u yes=palec vzhůru změnit prst? Potřebuji vztyčit jiný.

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od ipf
    Jen přemýším, proč budovat něco lepšího, když máme ce4you.
    A chceme-li ho mít lepší, nikdo nám v tom bránit nebude (nebo jo?).
    ¨

nikdo vám nebrání, nikdo vás nenutí...vše je jenom na vás...

Cílem našeho fóra je být specializovanější a progresivnější, věnovat se pouze diskuzi a tím docílit lepší péče o naše přispívající...a ti se tim víc dozví..

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od Zdeněk Malinský
    Souhlasím s ipfem. Stejně by na to nezbyl čas-jsme na ce4me 27 hodin denně a když zbyde chvilka času pracujeme atp.
    Myslím, že sis spletl fórum-toto asi není moc Motorola-téma? Pokud chceš zadat reklamu, piš na reklama@ce4you.cz

Opět mi tu chybí ikonka-smajlík. Pavel se tomu brání. Může mi někdo poradit, jak u yes=palec vzhůru změnit prst? Potřebuji vztyčit jiný.
    no tak...konkurence je zdravá, aspoň vás to donutí konečně se tématu motorola víc věnovat (bez urážky)...konkrétně MPX200

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od thomasc
    no tak...konkurence je zdravá, aspoň vás to donutí konečně se tématu motorola víc věnovat (bez urážky)...konkrétně MPX200
    Já nechci být moc šťoura, problém je tady v trochu něčém jiném... Beru-li ce4you jako českou verzi pdagoldu (obého je vlastníkem Pavel Koza), tak primárním zaměřením těchto serverů jsou PDAčka s WinCE, smartphony s MS OS jsou takový přívažek, páč je to postavené na stejném kernelu a troufám si tvrdit, že v roce 99 málokdo tušil, že něco jako smartphony bude, z čehož vyplývá, že uživatelů Motorek tady bude velmi málo. Lidé vlastnící tyto zařízení spíše budou debatovat na serverech primárně určených pro mobilní telefony a Pavel o tom bude psát velmi sporadicky.
    Jinak vám samozřejmě nikdo nebrání o tom debatovat kdekoliv, ale já nemám zapotřebí se nějak tlačit do diskuzí o něčem, co 1. nevlastním (MPx200) a 2. vlastnit nebudu (jsou to v tý Motorole kreténi, takhle pos..t MPx220 a MPx) a 3. nerozumím (vy my snad řeknete, který kretén vymyslel, že se rozpadne připojení na inet přes BT a GPRS, když PDAčko vypnu? Vím, někdo v MS, ale proč?). Až nějaké takové zařízení jako je MPx200 vlastnit budu, tak se budu bavit o něm. A to si vemte, že takových s podobnými zkušenostmi tu bude většina (99% jsme tady kvůli PDAčkám), troufám-li si tvrdit. A svobodné lidi k ničemu nedonutíte. Chápete?

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

...no tak...konkurence je zdravá, aspoň vás to donutí konečně se tématu motorola víc věnovat (bez urážky)...konkrétně MPX200
    Vůbec si nemyslím, že by se tématu MOTOROLA věnovalo méně pozornosti. Viděl bych to spíš tak, že pozornost určitému zařízení závisí na počtu majitelů (kteří v konečném důsledku tvoří podstatnou část tohoto webu). Proto vloni bylo na pořadu dne MDA či XDA a konec letošního roku je věnován VGA, čili FS a HP (zatímco DELLu, ač úžasnému, se tady nevěnuje pozornost žádná, protože ho má akorát Beecher).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Snad nikoho neurazim ale:

- nemam pocit ze by thomasc nekomu neco nutil...
    - zpusob propagace thomasc fora se mi zda ponekud divny a mirne nefer
    => preferoval bych beecheruv zpusob kdy ma odkaz na stranky v podpisu
    - uzivatele sami si rozhodnou kam chteji chodit, uvidime.

Preji hodne stesti s provozem noveho fora.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Wuffi
    Snad nikoho neurazim ale:

- nemam pocit ze by thomasc nekomu neco nutil...
    Mne si urazil...

Ja nevim, ale veta: "konkurence je zdravá, aspoň vás to donutí konečně se tématu motorola víc věnovat" mi prijde jako dost nutici... Mne je po nejaky Motorce uplny vis co a zadna konkurence to nezmeni...
    A vubec, ja bych tohle téma zavrel, informaci snad bylo podano dostatecne...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

(zatímco DELLu, ač úžasnému, se tady nevěnuje pozornost žádná, protože ho má akorát Beecher).
    Jak nevenuje? 2 velmi vasnive diskuze se vedou o mym Delli a po recenzi jich jeste pribydou... Ale jinak mi to vubec nevadi, ze nejsou...
    Ale je pravda, ze jsem asi jediny v CR s timhle zarizenim, nepocitam-li manazery v Dellu CZ...

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Já bych se už v tom nevrtal. Čím víc se do h... vrtá, tím víc smrdí.
    Myslím si, že si udělal registraci na ce4you jen proto, aby si tu mohl udělat reklamu na svůj produkt-viz.profil. Měl by si ji domluvit s Pavlem, jak jsem psal.

A smart Motorola? Cha, cha. Zeptejte se Pinochia, kolik s ní měl HR za hodinu.

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Zdeněk Malinský
    ...A smart Motorola? Cha, cha. Zeptejte se Pinochia, kolik s ní měl HR za hodinu.
    Jestli sis na II. srazu dobře všimnul, tak Pinochio zresetoval všechno, co vzal do ruky (teda kromě lžíce ).

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Tak se omlouvám všem, které jsem pobouřil, či nějak jinak motivoval k napsání tolika reakcí na moje "příspěvky"...já vám o tom chtěl jenom říct, že se něco takového děje, abyste měli přehled a občas se tam zašli podívat...

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    (zatímco DELLu, ač úžasnému, se tady nevěnuje pozornost žádná, protože ho má akorát Beecher).
    Jak nevenuje? 2 velmi vasnive diskuze se vedou o mym Delli a po recenzi jich jeste pribydou... Ale jinak mi to vubec nevadi, ze nejsou...
    Ale je pravda, ze jsem asi jediny v CR s timhle zarizenim, nepocitam-li manazery v Dellu CZ...
    No nic ve zlem ja si koupil mpx200 bo stala jen 5600 s dph a musim rict, ze si vice uziji s tel Siemens SX1- symbian nez s mpx200 ta ma akorat skvelou reprodukci a vcelku srovnatelne hraji mp3 v mpx200 tak jhako v sx1

P.S. Nehodnotim ji nejak spatne - mpx200 je vyhodna v jinych vecech - i tak sem s ni spokojeny

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Nové diskuzní fórum s chatem prozatim na www.faustyle.com/lab/forum

Veškeré kapesní hračky zastoupeny, stačí si jen vybrat, nechybí ani MPX200..

Pomozte nám vybudovat nejlepší diskuzní fórum o PDA,PALMech a smartphones...prostě všechno v jednom...
    No ty vole tam toho je ! Nejak to tam nejede ! www.faustyle.com/lab/forum
    Pro veskery tel postavene na platf. SYMBIANU - hodne rozsahle forum je www.symbianforum.com - tak, ze opravdu to www.faustyle stoji za ho..o
    tam se dockat odpovedi tak jednou za UH rok. Konkretne narazim i na nokie a treba nekdo zapomel i na Siemens SX1. Tak kdo ma sonaka simika nokii urcite nebude litovat fora SF ! Nedivim se, ze neni zadne poradne forum o mpx200 proto, ze ten tel skoro nikdo nema no a Win v tel. hm aspon co jsem zatim si hral s mpx200 tak to je kiler rad maze data napr. diky bat. a td

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Forum pro TD2
    Od mexxik007 v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 24-07-2009, 03:40
  2. Fajn forum jen co je pravda
    Od luka.m v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 22-11-2008, 20:16
  3. Diskuzní fórum pro majitele zařízení E-TEN
    Od moman v sekci Zbývající zařízení E-TEN