Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

720 je nej (momentalne)?

Bodamax (41)|6.12.2004 20:24
Nebo radeji Asuse ci nejake HP? Toshiba pry uz nebude vyrabet, tak to je jeden skrt.
Díky za radu. (rad bych, aby mel PPC vse - ne jen pro praci, ale i pro zabavu, kdyz uz, tak uz ) :))
Radek Novák (309)|6.12.2004 22:00
[QUOTE="Bodamax"]Nebo radeji Asuse ci nejake HP? Toshiba pry uz nebude vyrabet, tak to je jeden skrt.
Díky za radu. (rad bych, aby mel PPC vse - ne jen pro praci, ale i pro zabavu, kdyz uz, tak uz ) :)) [/QUOTE]

No kdyz chces i pro zabavu, bude asi nejlepsi LOOX 720 kvuli lepsi ovladatelnosti. Touchpad u 4700 je fakt na nic :sarcastic: ... Jinak dokonale PPC nebude nikdy, vzdy mu bude neco chybet. Ale stejne tohle tema je podle me na nic. Nekdo dalsi ti porade treba hx 4700 nebo pockat na novy dell axim, asus 730w atd tad,... Takze jednoznacou odpoved proste nedostanes.:yes:
Dzejkob (286)|6.12.2004 22:10
Loox nebo Asus to je tezke rici.Mnozi zatracuji Asus kvuli slabe vydrzi, ale vzdy se da koupit nahradni baterie (1i vice) nebo udelat reseni s klasickymi tuzkovymi bateriemi a konektorem-pak vydrz neni absolutne zadny problem.A v nekolika testech se dostali v testech vydrze i vyse nez tady na ce4you.Je obtizne zvolit, jestli Looxe nebo Asuse.Kazdy ma sve pro i proti.Ja osobne si brousim zuby spis na Asuse v budoucnu.Ma lepsi fotak i vetsi displej-mozna i o neco kvalitnejsi a ta vydrz me tolik netrapi-2 nahradni baterie+to co jsem zminil vyse a vydrz je vice nez dostatecna.
beecher (9270)|6.12.2004 22:32
Pokud chcete PDA i pro zábavu, tak jednoznačně Dell Axim X50v, grafický akcelerátor s vlastní 16MB pamětí je naprostý masakr, pokud jde o hry a přehrávání videa...

Ale berte to tak, že jsem zaujatý, protože jej vlastním... :D
Brzy bude recenze na c4y.
Bodamax (41)|6.12.2004 22:38
No jo no, do 4700 bych asi nesel, taky si nejsem jist touch padu a navic ho na notebooku moc nemusim (ne az tak, ale nemam ho rad). Spis me napadla od HP 3715......
JirKa.K_ce4you (58)|7.12.2004 00:17
Srovnavat 4700 ci Looxe s 3715 neni tak uplne ferove. :)
beecher (9270)|7.12.2004 11:03
[QUOTE="Bodamax"][QUOTE="JirKa.K"]Srovnavat 4700 ci Looxe s 3715 neni tak uplne ferove. :)[/QUOTE]


Víc nic nenapíšeš k tomu...? :O Zkus to, prosím.[/QUOTE]
To je celkem jednoduché, HP 3715 je pouze QVGA zařízení...
JirKa.K_ce4you (58)|7.12.2004 11:42
Presne tak, HP 4700. LOOX 720, Asus 73O(W)...to jsou PDA s VGA rozlisenim displeje.
HP 3715 ma rozliseni pouze QVGA...

Asi taky nebudes porovnavat osobni auto s autobusem... :)
Bodamax (41)|7.12.2004 13:08
Až takový je rozdíl? :O

A pokud pomineme display? Ne, že byhc chtěl 3715, ale mě to zajímá, protože čísla jsou čísla, ale vy máte tyto přístroje určitě vyzkoušené osobně. Stejně to vidím asi na toho LOOXe.

Na myslím plamserver.cz jsem četl o tom Dellu novém a až tak moc ho nepřechvalovali jako "beecher"...... grafickým čipem jsou nadšeni, ale ubírá to na baterii (se píše) a navíc ta je malá.

Já zas nejsem takový extrémista, to je to samé, jako mp3 na 6230. Někdo říká, že je to katastrofa a jiný (třeba já), že to jde, na to, že to je telefon. Ale také mám své... :D
beecher (9270)|7.12.2004 13:29
[QUOTE="Bodamax"]Až takový je rozdíl? :O

Na myslím plamserver.cz jsem četl o tom Dellu novém a až tak moc ho nepřechvalovali jako "beecher"...... grafickým čipem jsou nadšeni, ale ubírá to na baterii (se píše) a navíc ta je malá.[/QUOTE]
Jako rozdil mezi cim? QVGA a VGA? JISTE! Kdyby nebyl, zustanu u sveho DataPhone II.
Je to proste jako srovnavat Octavii a Ferrari... :D

Kde to na tom Palmserveru je? Hledal jsem v clancich a nikde ani tuk...

Baterie je sice k hovnu (setrim na dalsi), ale jelikoz ja mam Della v praci stale v kolibce a doma na nabijecce pres redukci, tak je to v pohode... ;) Ale ja kdyz jsem to kupoval, tak jsem s tim pocital...
Bodamax (41)|7.12.2004 14:46
Máš to tu, je to u LOOXe: http://www.palmserver.cz/nazory.php3?c_id=2259&showall.x=63&showall.y=5


Jasně, pokud máš Della v kolíbce, tak jo.

Jinak s dispalyem... no coment.
beecher (9270)|7.12.2004 16:45
[QUOTE="Bodamax"]Máš to tu, je to u LOOXe: http://www.palmserver.cz/nazory.php3?c_id=2259&showall.x=63&showall.y=5


Jasně, pokud máš Della v kolíbce, tak jo.

Jinak s dispalyem... no coment.[/QUOTE]
Aha... V clancich bych to asi fakt nenasel... ;)

No, z tech nazoru na PalmServeru usuzuji, ze to nemel jeste nikdo v ruce, takze bohuzel nevi, o cem mluvi. A zatracovat neco, ze to tady v CR ma debilni pobocku, je naprosto mimo misu... To bych si v zivote nekoupil nic...

"Jinak s dispalyem... no coment." To nejak nechapu... Ja mel Della a Looxe na stole vedle sebe, a bohuzel ten display na Looxu je dost bida... Nejlepsi je pravda na Hx4700, ale Looxe to schova do kapsy...