Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Par dobrych triku s registry

blue_ce4you (42)|5.12.2004 21:24
Cau,
1. v hklm-nls-overrides jak uz byla rec se da vytvorit klic SLDte s hodnotou dddd, dd. MMMM yyyy aby se v tomhle formatu zobrazoval datum na plose. De k tomu dopsat treba Dnes je dddd, dd. MMMM yyyy
2. Zmena nazvu LooxStorage hklm-drivers-builtin-flshdrv je FolderName napr.: Loox
3. Zmena nazvu cf card hklm-system-storagemanager-profiles-pcmcia je klic Folder
4. Zmena nazvu sd card hklm-system-storagemanager-profiles-sdmmc je opet klic folder
5. klice k tlacitkum jsou hklm-software-microsoft-shell-keys kde se daji zmenit nazvy
6. zmena adresare, kam bude outlook ukladat prilohy hcu-software-microsoft-mapi je klic AttachPatch napr: \Loox\inbox
7. zmena adresare, kam bude ie ukladat soubory cach,cookies a history
hcu-software-microsoft-windows-curentversion-explorer-shell folders jsou klice cache cookies a history napr: \loox\guest\Temporary internet files \loox\guest\history \loox\guest\cookies minuly adresar se pak da smazat. cachovat do storage doporucuji, nebot po hard resetu neprijdu o historii a tak. s podminkou cachovat aspon do tretiho adresare, protoze kazdy txt mi najde word.
8.nechce se vam kopirovat temata do win a radsi je mate nekde v adresari na karte? v hcu-software-microsoft-today do klice Skin zapiste cestu
9. proc nemit slozku po spusteni ve startu? nebo nekde jinde? v hklm-explorer-shellfolders je daji nastavit ruzny cesty k tomu, co potrebujeme.
10. oblibene polozky pro file eplorer(pruzkumnik) jsou v hcu-software-microsoft-file explorer-menumru tam jsou klice a,b,c,d atd klic mrulist pak musi byt abcd
tot vse zatim
oltcit (1098)|6.12.2004 02:48
Dobre tipy:yes: ale ja napriklad hladam sposob ako zmenit velkost programovych ikon bez zmeny rozlisenia obrazovky:?
milan.smart (268)|10.8.2005 23:31
8.nechce se vam kopirovat temata do win a radsi je mate nekde v adresari na karte? v hcu-software-microsoft-today do klice Skin zapiste cestu

Nejde to nejaky udelat aby pak vsechny ty skiny co mam v urcity slozce na karte byly v tom seznamu skynu??
Predem dik
beecher (9270)|11.8.2005 06:37
To co potrebujete, je prave popsano v tom bode 8.
Tzn. ze kdyz to nastavite na ten adresar na karte, kde mate ty tematka, tak se vam v tom seznamu (Start->Nastaveni->Dnes) zobrazi temata z toho adresare...
milan.smart (268)|11.8.2005 09:41
No to prave ze ne.. kdyz tam napisu cestu k souboru tak je na Today sice ten soubor, ale v nabídce tematek nic neni a když sem tam zadal jenom cestu na adresár tak mi vzdycky pri restartu MDA zatuhne :(
Este za mam Spb Pocket Plus ve kterym je SAFE mod, jinak bych byl pekne v riti
osch (1330)|11.8.2005 13:11
[QUOTE="milan.smart"]....Este za mam Spb Pocket Plus ve kterym je SAFE mod, jinak bych byl pekne v riti[/QUOTE]

jo jo jo. souhlas :D
---------------------------------------
a není to tím že to házíš na kartu? zkus si tu special skin složku vytvořit přímo ve složce Windows. (:?: )
daww (687)|11.8.2005 13:21
Nechci být rejpal, jen se chci zeptat. Ruku na srdce - kolikrát denně, měsíčně, ročně měníte skin ? A když už měníte a chcete mít skiny na kartě, stačí si vždy ten vybraný skopčit do Windows a hle, už tam je. Ztráta času cca 1/2 min. a paměť je stále volná.:D :D :D
milan.smart (268)|11.8.2005 15:49
Ne, menim skin tak 2x dene :D ne to me asi za chvili prejde.. ale radsi to mam takle pohodlnejc, ale az mi bude dochazet pamet, tak to tak udelam
osch (1330)|11.8.2005 15:56
Si teď vzpomínám, že sem tady kdysi četl příspěvek o tom, jak si dotyčný mění pozadí today v závislosti na ikonkách počasí :D :D :D

----------------------------------------------------------------------------------
EDIT: tak sem to našel :D :D je to příspěvek od Laca, 4. od vrchu.
maro.sk (46)|8.6.2006 23:34
Nemate niekto tip, ako zmenit ponuku predvoleneho priecinku (My Documents) na ukladanie suborov stahovanych z webu cez PIE na nejaky iny?
PeZ_ce4you (130)|21.6.2007 22:36
Mám dotaz ohledně hlasitosti připojených sluchátek. Buď mám 20% a ruším spící, či mám něco pod 20% a není slyšet nic (vše v resco radiu). Je možno úpravou registru docilit snížení hlasitosti na nižší úroveň? V settings jsem zkoušel všechno možné, ale bez úspěchu. Diky
Reddy (166)|25.6.2007 21:13
Já přehrávám hudbu ve WinVibe, kde pokud chci snížit hlasitost, tak nastavím soundefekt Preamp na nižší hodnotu, anebo přehrávám v TCPMP, kde si zapnu ekvalizér a ten taky nastavím na nižší hodnotu.
PeZ_ce4you (130)|25.6.2007 23:36
Jde mi hlavně o poslouchání rádií. Používám Resco Radio, ale bohužel nejnižší hodnota slyšitelnosti je 20%, což je první bod na hlasitosti WM05, ale bohužel je to příliš hlasité a zeslabit není možné. Existuje jiná možnost, jak zeslabit?
Děkuji
Reddy (166)|26.6.2007 19:32
Teoreticky by mělo fungovat snížení hlasitosti v TCPMP i pro ostatní právě spuštěné aplikace, pokud je v nastavení zaškrtnuta volba Use System Volume. Pak by stačilo zároveň spustit Resco Radio, pak TCPMP a v něm si nastavit nejmenší hlasotost, ale jisté to není.
TomTomX (40)|3.8.2007 23:22
Ahoj, zkusil jsem nastavit adresář pro mailové zprávy a přílohy na kartu pod WM6, ale nějak mi to nefunguje... přitom pod WM5 to bylo OK (Asus 639). Je to pod WM6 jinak nebo něco dělám špatně?

Dík.

Tom