Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 34 z 34

Téma: Záhadné vytuhnutí Looxe 720

Nováček
    Registrace
    May 2005

Zdravim,
    dneska se me stalo to samy Loox po soft resetu zobrazi jenom delfiny a nic jinyho nedela... Existuje nejaky reseni krome hard resetu? Zalohu nemam nejnovejsi...
    Radek Hrbacek
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

1.) Být na podobné situace připravený - potřebné možnosti poskytuje SPB Pocket Plus v. 3.0 a jeho "Safe Mode" (více ...)

2.) V opačné situaci opatrně zopakovat Soft reset, chvili čekat a tiše doufat - někdy stane, že se vše vyřeší samo - i po několika zopakováních. Nespěchat!

3.) Konec trpělivosti a pořád nic? Nový úklid paměti (po HR) je neodvratný. Příště používat už jenom osvědčený SW pro WM2003SE.

Ale všechno je k něčemu ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Také už se mi to stalo asi dvakrát. Safe Mode či SPB Pocket Plus 3.0 nepomůže, neboť se k tomu ani člověk nedostane. Všimneš li si, než se objeví hláška Safe Modu, jsou delfínci minimálně 2-3 vteřiny zobrazeny a po tuto dobu Safe Mode ještě nefunguje a zde se to seká. Mě pomohlo na chviličku vyndat baterii. Pak jsem ji zasunul, přepl jsem zpět červenou pojistku a vše naběhlo O.K.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

S tou baterií, to je taky dobrá varianta. :yes:
    TheMelin, dík za připomenutí, už jsem ji taky kdysi použil.

Pokud jde o Safe mode, záleží na nastavení. Po označení "On every reset" se okno "Safe Mode Menu" objevuje hned (ještě se ani nerozsvítí dísplej). Mně teď po Soft resetu (když ho někdy nějaký SW po nové instalaci chce, nebo po vynuceném ručně, přes ikonu Spb) delfíni ani jinak nenabíhají. Vždycky je tam dole to okno. Dal jsem to tam po jedné nepovedené zkušenosti (a už i jednou použil). Od té doby je klid.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 28-04-2011, 11:52
  2. vytuhnutí smartmaps
    Od Edan_ce4you v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 23-10-2006, 14:22
  3. Záhadné vybití baterie na hx4700
    Od ok2shi v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 21-01-2005, 06:59