Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nastavení WiFI v domácí síti

psaf (81)|5.12.2004 12:15
Douho jsem se nemohl připojit ze svého PocketPC LOOX 720 na svůj lokální počítač připojený přes AP (ASUS). Podezříval jsem nastavení firewallu, AP, ale nic z toho. Nakonec jsem na počítači nastavil NetBIOS Over IP a najednou to začalo fungovat přes windowsové jména (např. \\pavel\share). Samozřejmě je nutné mít správně nastavené připojení WiFi :) (Wep klíč, SSID atd), ale to je již popsáno v jiných příspěvcích.
termit_shw (55)|21.12.2004 16:41
[QUOTE="psaf"]Douho jsem se nemohl připojit ze svého PocketPC LOOX 720 na svůj lokální počítač připojený přes AP (ASUS). Podezříval jsem nastavení firewallu, AP, ale nic z toho. Nakonec jsem na počítači nastavil NetBIOS Over IP a najednou to začalo fungovat přes windowsové jména (např. \\pavel\share). Samozřejmě je nutné mít správně nastavené připojení WiFi :) (Wep klíč, SSID atd), ale to je již popsáno v jiných příspěvcích.[/QUOTE]


Kde přesně se je třeba nastavit NetBIOS Over IP? Používám AP router WL-500g a mám podobný problém dostanu se na okolní pc jen přes Bluetooth ale ne přes wifi. :( Děkuji za odpověď
Pavel Koza (4761)|21.12.2004 17:20
V rozsirenem nastaveni TCP/IP protokolu na danem sitovem adaqpteru v zalozce WINS. Cesta se trochu lisi podle systemu, pokud byste to nemohl najit, napiste.
termit_shw (55)|22.12.2004 08:21
[QUOTE="Pavel Koza"]V rozsirenem nastaveni TCP/IP protokolu na danem sitovem adaqpteru v zalozce WINS. Cesta se trochu lisi podle systemu, pokud byste to nemohl najit, napiste.[/QUOTE]

Tak už to chodí děkuji :)
psaf (81)|22.12.2004 10:28
[QUOTE="termit"]AP router WL-500g a mám podobný problém dostanu se na okolní pc jen přes Bluetooth ale ne přes wifi. [/QUOTE]
Jen pro zajímavost. Používám ouplněstejný router a nemohu si ho vynachválit. Jen manželka se divila, co se jí to dělo na počítači, když jsem se z Looxe připojil terminálem k PC :D