Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Nastavení WiFI v domácí síti

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Douho jsem se nemohl připojit ze svého PocketPC LOOX 720 na svůj lokální počítač připojený přes AP (ASUS). Podezříval jsem nastavení firewallu, AP, ale nic z toho. Nakonec jsem na počítači nastavil NetBIOS Over IP a najednou to začalo fungovat přes windowsové jména (např. \\pavel\share). Samozřejmě je nutné mít správně nastavené připojení WiFi (Wep klíč, SSID atd), ale to je již popsáno v jiných příspěvcích.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od psaf
    Douho jsem se nemohl připojit ze svého PocketPC LOOX 720 na svůj lokální počítač připojený přes AP (ASUS). Podezříval jsem nastavení firewallu, AP, ale nic z toho. Nakonec jsem na počítači nastavil NetBIOS Over IP a najednou to začalo fungovat přes windowsové jména (např. \\pavel\share). Samozřejmě je nutné mít správně nastavené připojení WiFi (Wep klíč, SSID atd), ale to je již popsáno v jiných příspěvcích.

Kde přesně se je třeba nastavit NetBIOS Over IP? Používám AP router WL-500g a mám podobný problém dostanu se na okolní pc jen přes Bluetooth ale ne přes wifi. Děkuji za odpověď

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

V rozsirenem nastaveni TCP/IP protokolu na danem sitovem adaqpteru v zalozce WINS. Cesta se trochu lisi podle systemu, pokud byste to nemohl najit, napiste.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    V rozsirenem nastaveni TCP/IP protokolu na danem sitovem adaqpteru v zalozce WINS. Cesta se trochu lisi podle systemu, pokud byste to nemohl najit, napiste.
    Tak už to chodí děkuji

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od termit
    AP router WL-500g a mám podobný problém dostanu se na okolní pc jen přes Bluetooth ale ne přes wifi.
    Jen pro zajímavost. Používám ouplněstejný router a nemohu si ho vynachválit. Jen manželka se divila, co se jí to dělo na počítači, když jsem se z Looxe připojil terminálem k PC

Podobná témata

1. Záloha nastavení Bezdrátových sítí (wifi)
    Od desp v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 15-07-2008, 13:43
  2. sdileni a prohlizeni souboru v domaci siti.pres wifi pda
    Od taunus v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-08-2007, 20:20
  3. Wifi v domácí síti
    Od maeko v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-09-2006, 20:12
  4. PocketPC v domácí síti na Internetu