Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 15

Téma: MDA II a IR klávesnice česky

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Taxem na Cybexu objednal Palm Wireles keyboard, za 3 dny přišla, stála 1545,- s DPH ale teď to nejlepší: Je to novější model než jsme testovali v Úpě a než mají všude na obrázku a MÁ 5 ŘAD KLÁVES!!!!! Huraaaá a čeština mi tam jede s originálním driverem co dodávaji na CD+Leng
    Má to různé vychytávky na spouštění aplikací, WIN klávesu na menu a popisky jsou udělané pro Palm i Pocket PC. V poho si přez CTRL+SHIFT přehazuju mezi CS a US rozložením. Bomba!
    Milan

Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00036659_IMAGE_00003_f8Mc.jpg 
Zobrazení: 52 
Velikost: 37.8 KB 
ID: 964  
    Odpovídat lze po přihlášení

brn brn je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Nevite nekdo jestli bude fungovat i s Looxem 720 nebo iPaqem hx4700?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

hajekm odepsal:

klavesnice chodi nativne s lengem, zkouseno s malou cestinou na hx7400 a pro Sunnysoft se da podpora stahnout z jejich webu, takze by to melo jet s kterym-koli Pda vcetne SE800,900,910 a se spoustou stroju s palm os.
    Milan

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

No vsetko je to pekné ale nikde ju neviem nájsť , - mohli by ste mi sem zadať presný link?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

tak je to tady
    ale kolega to objednal a nejsou skladem, takze to chce tam radsi zavolat, jesli je maji a jestli to je typ "univerzal" s podporou pocketPC a s 5 radama.Jinak je to totiz jen irda4 rada kl. od stowaway.
    Milan

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Dával jsem tam dotaz e-mailem, protože se mě taky líbí. Bohužel jsem se nedozvěděl ani jestli to má 4 nebo 5 řad protože mě nikdo ani neodpověděl. A objednat to zbytečně a potom 30 dnů čekat na vyřízení až si to vezmou zpět se mě nechce. Prostě v tom obchodu nakupuji již dlouho ale poslední dobou z nich člověk nedostane kloudnou odpověď (spíš tedy žádnou).
    :no:

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od hajekm
    Taxem na Cybexu objednal Palm Wireles keyboard, za 3 dny přišla, stála 1545,- s DPH ale teď to nejlepší: Je to novější model než jsme testovali v Úpě a než mají všude na obrázku a MÁ 5 ŘAD KLÁVES!!!!! Huraaaá a čeština mi tam jede s originálním driverem co dodávaji na CD+Leng
    Má to různé vychytávky na spouštění aplikací, WIN klávesu na menu a popisky jsou udělané pro Palm i Pocket PC. V poho si přez CTRL+SHIFT přehazuju mezi CS a US rozložením. Bomba!
    Milan
    Tuto klávesnici mám také. Vypadá sqěle. Jenže mi nefunguje klávesa Shift. Prostě na nic nereaguje. Tedy nemohu vyloudit z CZ ani US rozložení velká písmena jinak než přez CapsLock a spešl znaky nedostanu vůbec nijak. A přepínat rozložení CTRL+Shift už vůbec ne. Předpokládám, že je to chyba HW, co soudíte ?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Podobne problemy popisovali lide, co maji cestinu od Sunnysoftu. Ja pouzivam Leng od Moravie. Jak se to chova uplne bez pocesteni po resetu a jen s instalovanym dodanym driverem? Pokud nejede shift ani tak, je to bohuzel HW problem a je potreba reklamovat :-(
    Milan

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Podobne problemy popisovali lide, co maji cestinu od Sunnysoftu. Ja pouzivam Leng od Moravie. Jak se to chova uplne bez pocesteni po resetu a jen s instalovanym dodanym driverem? Pokud nejede shift ani tak, je to bohuzel HW problem a je potreba reklamovat :-(
    Milan
    Odzkoušeno a skutečně s nainstalovaným driverem funguje i ten Shift. Po propojení s Leng už ne. Doháje, že mi hnáty neupadly, když jsem si objednala u Sunnysoftu. Mám to dvakrát dražší než jinde a navíc to nejede. Takže hledat Moravia češtinu.
    Ale stejně díky za radu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Zdravím, chápu to dobře, že pokud se přepne klavesnice na CZ, funguje potom jako QWERTZ = pěkně po česku se "z" v horní řadě? Docela hodně mě to zaujalo. Psát totiž delší příspěvek nebo email na soft klavesnici je docela peklo :?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Chápeš to naprosto přesně. Pokud přepneš na CZ qwertz tak v horní řadě píšeš Z.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

obávám se, že připravím rodinný rozpočet o 1500,-

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Tak je to tady.
    Nejdříve tisíceré díky Milanovi za zapůjčení klávesnice k vyzkoušení!
    Objednáno na Cybexu v úterý večer, vezvednuto v Praze ve čtvrtek večer, cena 1448,-
    Funguje výborně, je to fakt žrádlo A česky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

ještě něco více dokumentace, pro případné zájemce
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00053892_celek_jOBZ.jpg 
Zobrazení: 79 
Velikost: 58.8 KB 
ID: 1585   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00053892_srovnani_fVlx.jpg 
Zobrazení: 52 
Velikost: 21.0 KB 
ID: 1586  

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Milan

Prosím Vás chci se zeptat kde se dá sehnat počeštění na tuto klavesnici. Mám PDA ASUS MyPal A632n (již od výrobce s českým menu).

Předem díky za odpověď.

Podobná témata

1. HW klávesnice freedom pro česky
    Od pokorny_ce4you v sekci HD2
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 23-10-2010, 19:08
  2. HTC S 710 VOX - český návod
    Od medikmj v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 26-12-2007, 18:13
  3. Reakcí: 13