Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA II a IR klávesnice česky

hajekm (308)|3.12.2004 15:20
Taxem na Cybexu objednal Palm Wireles keyboard, za 3 dny přišla, stála 1545,- s DPH ale teď to nejlepší: Je to novější model než jsme testovali v Úpě a než mají všude na obrázku a MÁ 5 ŘAD KLÁVES!!!!! Huraaaá a čeština mi tam jede s originálním driverem co dodávaji na CD+Leng
Má to různé vychytávky na spouštění aplikací, WIN klávesu na menu a popisky jsou udělané pro Palm i Pocket PC. V poho si přez CTRL+SHIFT přehazuju mezi CS a US rozložením. Bomba!
Milan

00036659_IMAGE_00003_f8Mc.jpg
brn (114)|11.12.2004 19:40
Nevite nekdo jestli bude fungovat i s Looxem 720 nebo iPaqem hx4700?
Wuffi (1599)|11.12.2004 21:26
hajekm odepsal:

klavesnice chodi nativne s lengem, zkouseno s malou cestinou na hx7400 a pro Sunnysoft se da podpora stahnout z jejich webu, takze by to melo jet s kterym-koli Pda vcetne SE800,900,910 a se spoustou stroju s palm os.
Milan
Scythe_ce4you (130)|20.12.2004 22:58
No vsetko je to pekné ale nikde ju neviem nájsť , - mohli by ste mi sem zadať presný link?
hajekm (308)|20.12.2004 23:49
tak je to tady
ale kolega to objednal a nejsou skladem, takze to chce tam radsi zavolat, jesli je maji a jestli to je typ "univerzal" s podporou pocketPC a s 5 radama.Jinak je to totiz jen irda4 rada kl. od stowaway.
Milan
VILIAM_ce4you (156)|21.12.2004 13:35
Dával jsem tam dotaz e-mailem, protože se mě taky líbí. Bohužel jsem se nedozvěděl ani jestli to má 4 nebo 5 řad protože mě nikdo ani neodpověděl. A objednat to zbytečně a potom 30 dnů čekat na vyřízení až si to vezmou zpět se mě nechce. Prostě v tom obchodu nakupuji již dlouho ale poslední dobou z nich člověk nedostane kloudnou odpověď (spíš tedy žádnou).
:no:
Johana_ce4you (73)|6.1.2005 15:03
[QUOTE="hajekm"]Taxem na Cybexu objednal Palm Wireles keyboard, za 3 dny přišla, stála 1545,- s DPH ale teď to nejlepší: Je to novější model než jsme testovali v Úpě a než mají všude na obrázku a MÁ 5 ŘAD KLÁVES!!!!! Huraaaá a čeština mi tam jede s originálním driverem co dodávaji na CD+Leng
Má to různé vychytávky na spouštění aplikací, WIN klávesu na menu a popisky jsou udělané pro Palm i Pocket PC. V poho si přez CTRL+SHIFT přehazuju mezi CS a US rozložením. Bomba!
Milan

[/QUOTE]
Tuto klávesnici mám také. Vypadá sqěle. Jenže mi nefunguje klávesa Shift. Prostě na nic nereaguje. Tedy nemohu vyloudit z CZ ani US rozložení velká písmena jinak než přez CapsLock a spešl znaky nedostanu vůbec nijak. A přepínat rozložení CTRL+Shift už vůbec ne. Předpokládám, že je to chyba HW, co soudíte ?
hajekm (308)|6.1.2005 16:06
Podobne problemy popisovali lide, co maji cestinu od Sunnysoftu. Ja pouzivam Leng od Moravie. Jak se to chova uplne bez pocesteni po resetu a jen s instalovanym dodanym driverem? Pokud nejede shift ani tak, je to bohuzel HW problem a je potreba reklamovat :-(
Milan
Johana_ce4you (73)|10.1.2005 08:02
[QUOTE="hajekm"]Podobne problemy popisovali lide, co maji cestinu od Sunnysoftu. Ja pouzivam Leng od Moravie. Jak se to chova uplne bez pocesteni po resetu a jen s instalovanym dodanym driverem? Pokud nejede shift ani tak, je to bohuzel HW problem a je potreba reklamovat :-(
Milan[/QUOTE]
Odzkoušeno a skutečně s nainstalovaným driverem funguje i ten Shift. Po propojení s Leng už ne. Doháje, že mi hnáty neupadly, když jsem si objednala u Sunnysoftu. Mám to dvakrát dražší než jinde a navíc to nejede. Takže hledat Moravia češtinu.
Ale stejně díky za radu.
Laca (154)|6.3.2005 16:24
Zdravím, chápu to dobře, že pokud se přepne klavesnice na CZ, funguje potom jako QWERTZ = pěkně po česku se "z" v horní řadě? Docela hodně mě to zaujalo. Psát totiž delší příspěvek nebo email na soft klavesnici je docela peklo :?
VILIAM_ce4you (156)|6.3.2005 17:01
Chápeš to naprosto přesně. Pokud přepneš na CZ qwertz tak v horní řadě píšeš Z.:D
Laca (154)|6.3.2005 17:07
obávám se, že připravím rodinný rozpočet o 1500,- :D
Laca (154)|12.3.2005 21:27
Tak je to tady.
Nejdříve tisíceré díky Milanovi za zapůjčení klávesnice k vyzkoušení!
Objednáno na Cybexu v úterý večer, vezvednuto v Praze ve čtvrtek večer, cena 1448,- :D
Funguje výborně, je to fakt žrádlo :D A česky :D
Laca (154)|13.3.2005 01:43
ještě něco více dokumentace, pro případné zájemce ;)
00053892_celek_jOBZ.jpg 00053892_srovnani_fVlx.jpg
rimesev (7)|30.8.2006 14:34
[QUOTE="hajekm"]Podobne problemy popisovali lide, co maji cestinu od Sunnysoftu. Ja pouzivam Leng od Moravie. Jak se to chova uplne bez pocesteni po resetu a jen s instalovanym dodanym driverem? Pokud nejede shift ani tak, je to bohuzel HW problem a je potreba reklamovat :-(
Milan[/QUOTE]


Prosím Vás chci se zeptat kde se dá sehnat počeštění na tuto klavesnici. Mám PDA ASUS MyPal A632n (již od výrobce s českým menu).

Předem díky za odpověď.