Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Aktualizovaná verze Sunnysoft InterWrite Pro 8.5 (build 12011)

Pavel Koza (4761)|3.12.2004 10:12
http://www.sunnysoft.cz/clanek.php?clanekid=4

Byla uvolněna akutalizovaná verze Sunnysoft InterWrite Pro 8.5 build (12011). Instalátor je učen pro modely HP iPAQ

Úpravy proti předchozímu Buildu:

  • podpora pro HP iPAQ rx3715 s verzi rom 1.01.06
  • textové korekce dialogů
  • modifkace učení slovní zásoby
  • doplněny specifické soubory nápověd
Radek Pokorný (68)|3.12.2004 23:44
Tak nevim zda muj pokus o instalaci byl nejvhodnejsi:
1. pokus o preinsalaci koncil na hlaseni ze je pouzivan soubor smui...dll (presny nazev si nepamatuji)
2. po odinstalovani, se podarilo nainstalovat s pozadavkem resetu, ale uz se PDA dale nespustilo a stale se toci kolecko ze neco zpracovava, takze to vidim na tvrdy reset
Radek Pokorný (68)|3.12.2004 23:54
Tak dovětek:
- po koupeli a návratu k iPagu se kolečko stále točilo
- dělat tvrdý reset se mi moc nechtělo, takže jsem udělal ještě jeden měkký a nastartoval

Takže doporučení: nezoufat, udělat jich více (pokud si pamatuji dělal jsem 4) !!!

Co se s tím dělo netuším...
Namornik. (184)|4.12.2004 09:36
jsem asi slepej ale kde se to tam da stahnout?

nasel jsem jen nejake 14 denni demo
zidane_ce4you (244)|4.12.2004 22:02
[QUOTE="Namornik."]jsem asi slepej ale kde se to tam da stahnout?

nasel jsem jen nejake 14 denni demo[/QUOTE]

Dobrý den,
produkt stáhnete zde:
http://www.sunnysoft.cz/download.php
Hezký zbytek dne
ArnieX (272)|4.12.2004 22:08
je to i pro jiná PDA s WM2003 :D
pavlii_ce4you (11)|14.12.2004 12:01
Fajn :-) Takže zatím jsem vyzkoušel na svém iPAQ všechny tři buildy InterWrite a výsledkem je stále nefunkčnost správného zálohování, výpadky wi-fi adaptéru (totální vypnutí, je třeba resetovat), nemožnost psát některé znaky po obnově ze zálohy a ztráta zvuku u některých aplikací po obnově ze zálohy.

Může to porovnat pár lidí, co taky mají hx4700? Já jsem udělal celkem dost pokusů v původním prostředí a tytéž v lokalizovaném, takže si myslím, že alespoň u mne je to jednoznačné v tom, že lokalizace toho iPAQ dost zruší (minimálně v oblasti zálohování). Docela mně to štve, protože diakritika je celkem cool věc, ale když nemám jistotu, že vytvořená záloha zaručí správné obnovení původního stavu, je to celkem na nic...

Dík za info! pavlii