Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 9 z 12 PrvníPrvní ... 7891011 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 121 až 135 z 170

Téma: FSC Pocket LOOX 720 - přehled kompatibilních USB zařízení

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Jde nejak propojit telefon Siemens C75 s LOOXem 720, abych mohl vyuzivat GPRS? C75 neni modrozubyyy (
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Zkoušel jsem Apple iPod Nano (4GB) a neúspěšně. Přitom iPod by měl podporovat USB Mass Storage. Nevíte proč to nejede?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

2,5 HDD nepojedou, pac si berou napajení přímo od pda a pda nema takovej výkon, ale ICE BOX na š?ř HDD mi facha, jen musi byt system souboru FAT32, NTFS nezvlada.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Mam externí hdd teac 400gb a nefrci..Daj se nekde sehnat ovladace??Existujou nekde??

Nováček
    Registrace
    May 2006

Odpoved mas primo nad sebou. Ten disk by musel byt naformatovany na FAT32

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

No on je zformatlej na fat 32 a rozdelenej na 4 dily...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Coz je docela slusna prasarna....

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Zdravim. Neviem rozchodit iPod 30GB video. Podarilo sa to niekomu?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Když mám USB gamepad, jde ho rozchodit i pod LOOXem? Jde mi o to, aby křížový ovladač zastával D-Pad a několik tlačítek další tlačítka. Pokud ho jen tak zapojím tak se nic neděje. Je třeba nějaký speciální program?

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Ahoj všem, otestoval jsem na FS LOOX N560 následující klávesnici, která je za dobrou cenu, je skladná - snadný přenos, čeština funguje po instalaci Sunnysoft InterWrite 9,1 Pro - perfektně. A teď již k věci, jedná se o

A4Tech Mini X-Slim KLS-5UP, PS / 2, USB, černo-stříbrná.

Lze pořídit za cenu od 200,- Kč a nenechte se zmást obrázkem, kde je v Eng. provedení. Dodávka je s českými písmenky. Nechci dělat reklamu, ale koupil jsem jí zde
    http://www.lan-shop.cz/klavesnice/a4-tech/40970
    a zde na nick na stránky výrobce:
    http://www.a4tech.com/en/product2.asp?CID=100&SCID=101&MNO=KL(S)-5UP

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Jak mám rozumět, že klávesnice funguje perfektně. Mám C550 a i na tomto webu se mi potvrdilo, že připojení klávesnice k mému zařízení je možné a funkční po softrestaru. Mám miniaturní klávesnici BENQ, která se pak chová naprosto perfektně. Fungují klávesové zkratky (ctrl+C) atd. Musíte taky svoje zařízení restartovat, nebo prostě funguje přesně podle zásady USB - zapojím a funguje. Díky za odpověď
    Fides

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Plne funkčný fotoaparát Nikon S10 v režimu Mass storage.Objaví sa obsah pamäte fotoaparátu ako hardisk v Looxovi.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

To Fides:
    Ano, sám jsem byl překvapen, klávesnice zvláda bez problému zkratky jako jsou CTR+C, CTRL+V. Ve Wordu dále CTRL+B, CTRL+U atd.
    S tím restartem je to záhada, občas to jde hned po připojení, jindy si bez restartu neškrtnu. Ale i tak doporučuji.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Asi takto s klávesnicami.Klávesové skratky fungujú iba pri nepoužití InterWrite,mám verziu 8.6PRO,pri jej použití ide diakritika,ale nefungujú klávesové skratky a pri použití inej klávesnice,konkrétne Resco Keyboard fungujú skratky,ale nejde diakritika Klávesnicu pre korektnú funlčnosť diakritiky je dobre pripojiť pri vypnutom zariadení.Pri použití Resca klávesnice môžte pripájať za chodu,na funkčnosť to nemá vplyv.Ale ked za chodu a pripojenej USB klávesnice prepnete z Resca na InterWrite,tak diakritika nepôjde.Potom je nutný Soft reset.Je to chyba v ovládačoch Inter Write.Neviem či novšia verzia IW to ošetruje,ale vzhladom k tomu že vraj prináša nové chyby,tak to nemienim ani testovať.:no: Akurát je škoda,že neexistujú špecializované ovládače na USB klávesnice na sprístupnenie všetkých možností.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

chtěl bych se zeptat jak rozchodit myš na LOOXu?prošel jsem forum ,ale nenašel jsem žádný odkaz na ovladač(možná jsem to přehlídl.Mohl by prosím někdo dát odkaz na ovladač na myč USB Genius GM-03003 Netscroll+Mini Traveler

Strana 9 z 12 PrvníPrvní ... 7891011 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Přehled USB zařízení pro Acer n30 a n50
    Od freeman_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 139
    Poslední příspěvek: 28-08-2008, 19:53
  2. FSC Pocket LOOX C550 - přehled kompatibilních USB zařízení
    Od Christopher v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 04-09-2006, 07:54
  3. Kompletní přehled zařízení vyráběných HTC