Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 12 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 170

Téma: FSC Pocket LOOX 720 - přehled kompatibilních USB zařízení

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

1. Konica Minolta Dimage Z3
    2. HP Deskjet 5652
    Odpovídat lze po přihlášení

texmur_ce4you
    Guest

Dokážete prosím někdo poradit co dělat když se disk nedetekuje? Je to 60GB Seagate, 4200ot, je rozdělený na 20+40GB. Napájen z externě napájeného USBhubu (bez napájení ho LOOX neroztočí)
    USB redukce je TRUST 250A.
    Přitom když do hubu dám např. 2 memorybirdy tak je vidí najednou

Není nějaký univerzální driver?Děkuji
    T

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Tak myši značky Logitech nejdou :-(
    ale rozchodil jsem bezdratovou klavesnici Genius

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od TheMelin
    Odzkoušen, používán a funkční bez rozdělení disk Hitachi Deskstar 7K250 HDS722516VLAT80 - 160GB 8MB v USB boxu Welland ME340U2FL Externí box pro 3.5"/5.25" USB/1394. Do boxu jde i CD-Rom.Až seženu, tak vyzkouším a dám vědět
    Tak jsem se rozhodl,ze si take zakoupim uvedeny externi box od Wellandu (dovolena na krku a uloziste fotografii je treba),otestovany jako kompatibilni s Looxem 720,lec bohuzel nikde neni k dostani,bud vyprodan,ci beznadejne dopredu zamluven.TheMeline nemas nejaky zdroj,odkud by se vyse jmenovane zarizeni nechalo objednat a bylo skladem ?Diky za info !

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

V uvedených boxech mám LiteOn SOHW 832S a HDD 40GB Seagate (nevím přesně značení, musela bych to rozdělat, jde o vyřazený HDD z důvodu malé kapacity cca 4 roky starý) a nefunguje ani jedno zařízení. Nejde zřejmě o vlastnost boxu ale HW uvnitř.CD s ovladači má sice označení pro WinXP, ale žádné jsem na CD nenašla. Nevím však, jestli chyba není u mě - někdo psal, že jde i ext.HDD Maxtor 160 GB, mě však také nejde. Mám LOOX 718.

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od tatovic
    Odzkoušen, používán a funkční bez rozdělení disk Hitachi Deskstar 7K250 HDS722516VLAT80 - 160GB 8MB v USB boxu Welland ME340U2FL Externí box pro 3.5"/5.25" USB/1394. Do boxu jde i CD-Rom.Až seženu, tak vyzkouším a dám vědět
    Tak jsem se rozhodl,ze si take zakoupim uvedeny externi box od Wellandu (dovolena na krku a uloziste fotografii je treba),otestovany jako kompatibilni s Looxem 720,lec bohuzel nikde neni k dostani,bud vyprodan,ci beznadejne dopredu zamluven.TheMeline nemas nejaky zdroj,odkud by se vyse jmenovane zarizeni nechalo objednat a bylo skladem ?Diky za info !
    No pokud se ti jedna jen o externi ramecek pro HDD tak si kup jakykoli USB externi ramecek. Na trhu jich je dost a urcite ho budou mit nekde skladem

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od tatovic
    Bohužel
    Kupoval jsem ho u Czechcomputeru,v tu dobu ho měli.Je sice větší,ale mám své důvody,neb plánuji do něj ještě nacpat DVD vypalovačku.Pak to schválně testnu na Looxovy,jsem na to zvědav

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

2 kully
    To je prave to,ze jakykoliv externi boxik nefunguje,mame s bratrem oba Looxe 720,on ma doma ex. ramecek USB 2.0 (ted presne nevim nazev,tusim Vipower - snad ) a Loox s nim spolupracovat nechce,pozaduje ovladace,proto shanim radeji znacku,ktera je uz tady odzkousena a funkcni.(lec bohuzel marne)

2 TheMelin
    Diky alespon za info,velikost mi nevadi,preferuji tento model i vzhledem k jeho univerzalnimu pouziti - tedy nejen s PDA ,pomijim-li jeho funkcnost s Looxem .

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Ahoj

odskusal som aj MP3 prehravac od MULTIWEBu Xclef 500 MT a bez problemov :yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

klavesnice Genius KB-06xe do USB
    S AEK map zcela bez problemu i ceske znaky,funguje i tlacitko vypnuti,mala lehka a levna klavesnicka..dobre reseni pro chudsi uzivatele

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Koupil jsem si ext.HDD 60 GB Teac -( v Bzenci na srazu jsem zkousel 40GB Teac vse chodilo bez problemu) zkousel jsem uz vsechny mozne rozdeleni i formaty a muj LOOx tento disk stale nevidi - poradi mi nekdo jak na to?
    Na jaky format a velikost mate naformatovane pevne disky ktere vam LOOX nacte.
    Podotykam ze disk je asi v poradku nebot v PC ho vidim.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Viem jedine, že PPC nevidí nič okrem Fat a Fat32 partícií. Napr. NTFS alebo Ext2 PPC nevidí.
    Ale viac skúseností nemám.:?

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Šeba
    Koupil jsem si ext.HDD 60 GB Teac -( v Bzenci na srazu jsem zkousel 40GB Teac vse chodilo bez problemu).
    Kdyz vsechno smazes, vytvoris 2GB oddil, naformatujes FAT32, tak nic? Pokud ne, tak ho muzes jit vratit...

Jeste me napadlo - mas to v zasuvce? Mozna ma vyssi spotrebu a PDA ho neutahne... Ale jen hadam.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Tak jsem udelal oddil 1,95 GB naformatoval na FAT 32 restartoval LOOX pripojil a stejne nic nevidim - podotykam ze na PC tento oddil vidim a je funkcni. V cem by tedy mohl byt problem. Usb host na LOOX funguje - vyzkouseno s klicenkou.
    Napajeni disku mam zapnute pres napajeny USB hub.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

FOTOAPARATY:

rozchodil niekto uz aj ine ako OLUMPUS? Teda hlavne KODAK?

Strana 3 z 12 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Přehled USB zařízení pro Acer n30 a n50
    Od freeman_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 139
    Poslední příspěvek: 28-08-2008, 20:53
  2. FSC Pocket LOOX C550 - přehled kompatibilních USB zařízení
    Od Christopher v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 04-09-2006, 08:54
  3. Kompletní přehled zařízení vyráběných HTC