Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 10 z 12 PrvníPrvní ... 89101112 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 136 až 150 z 170

Téma: FSC Pocket LOOX 720 - přehled kompatibilních USB zařízení

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od oltcit
    Asi takto s klávesnicami.Klávesové skratky fungujú iba pri nepoužití InterWrite,mám verziu 8.6PRO,pri jej použití ide diakritika,ale nefungujú klávesové skratky a pri použití inej klávesnice,konkrétne Resco Keyboard fungujú skratky,ale nejde diakritika Klávesnicu pre korektnú funlčnosť diakritiky je dobre pripojiť pri vypnutom zariadení.Pri použití Resca klávesnice môžte pripájať za chodu,na funkčnosť to nemá vplyv.Ale ked za chodu a pripojenej USB klávesnice prepnete z Resca na InterWrite,tak diakritika nepôjde.Potom je nutný Soft reset.Je to chyba v ovládačoch Inter Write.Neviem či novšia verzia IW to ošetruje,ale vzhladom k tomu že vraj prináša nové chyby,tak to nemienim ani testovať.:no: Akurát je škoda,že neexistujú špecializované ovládače na USB klávesnice na sprístupnenie všetkých možností.
    Co se týče klávesových zkratek a verze InterWrite. Jelikož mám C550, u kterého byla verze 9.1 PRO a musím říct, že vše normálně funguje. Jenom to opakované připojování je katastrofa. Někdy to funguje, jindy musím softrestartovat a pak se objeví situace, že nepomůže vůbec nic. Někdo tady vyslovil myšlenku, že klávesnice pak nemá napájení, resp. USB je tak nějak bez šťávy. Nesouhlasím, jelikož kdykoliv připojím USB myš vždycky svítí a když s kurzorem (který nevidím) zajedu do nějakého z rohů, tak myš reaguje na povely tlačítek. Chyba či problém je buď někde v regstrech nebo v samotném systému, který neumí korektně pracovat s USB host. Už se mi také stalo, že jsem nenačetl i flash disk. To je však ale jen vyjímečně.
    Fides
    Odpovídat lze po přihlášení

xman66_ce4you
    Guest

Ahoj, podarilo sa uz niekomu rozbehat pripojenie fotoaparatov Sony? Rozmyslam ako vyriesit tento problem, zatial asi iba cez nejaku malu sikovnu externu citacku...:sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Na FSC n560 lze připojit také dig. fot. PANASONIC DMC-LZ3

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Pro všechny majitele Looxů různých typů, případně i jiné značky, kteří mají problém s připojováním periferií ke svým miláčkům, doporučuji navštívit tento WEB. 4pda.ru
    Je to sice rusky, zato s všemi potřebnými návody a odkazy.
    Schemata konektorů, schemata baterií , různé příslušenství i samodomo...
    Pro majitele Loox718 je to speciálně link 4pda/Loox718
    Odtaď jsem čerpal veškeré ovladače a návody jak na to = připojení externích disků, klávesnic a myší včetně USB modemů atd. Včetně řešení problémů s hrami a pod.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Ahojky, prosim vas co udela toto

http://download.fujitsu-siemens.com/Download/Download.asp?SoftwareGUID=DBAC25CB-B8EC-41EC-B750-07BAA21D0767

s Loox 718?
    Diky
    Lukas

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

No mě to njede spustit, ale možná by pomohlo, kdybys uvedl link, co k tomu píšou, takhle to nenajdu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

to Erikt68i:
    prosim te rusky moc neumim, ale nenaslo by se jak pripojit cdma getran od eurotelu?
    Diky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od Padluke
    Ahojky, prosim vas co udela toto

http://download.fujitsu-siemens.com/Download/Download.asp?SoftwareGUID=DBAC25CB-B8EC-41EC-B750-07BAA21D0767

s Loox 718?
    Diky
    Lukas
    no vypadá to, že je to upgrade na WM5, ale zdá se mi to divný. Vzhledem k otmu, že mi to nejde spustit kvůli "widlím", tak se víc nevymyslim, ale za skoušku to asi stojí

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

2mareka: google -> FSC_1001867.EXE -> http://www.opendrivers.com/driver/230244/fujitsu-siemens-pocket-loox-720-flash-update-gb-p22452-p929-v712-1.00.09-4.21.1088-ppc2003-free-download.html

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

NJN, tak jsem se mylil, ale ne tes atránce, kde byl odkaz to vypadalo, že to má bejt WM5, ale podle předchozího přispěvku asi ani ne.

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Tak po dvoch týždňoch sa mi konečne podarilo na LOOX-ovi spojazdniť ext. HDD Teac 100Gb. Problém je v napájaní HDD. Kúpil som takú blbinu - Trafo do 220V a na konci USB. Táto vec dáva 5.5 V s čím má pravdepodobne HDD problém. Skúšal som rôzne trafáky, ale všetky mali 4.5V a problém bol aj tam. Aby to chodilo potrebujete napájanie na rovných 5V. Netreba žiadne Drivre, len FAT32 a chodí to krásne. :yes:

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od eRVe
    Tak po dvoch týždňoch sa mi konečne podarilo na LOOX-ovi spojazdniť ext. HDD Teac 100Gb. Problém je v napájaní HDD. Kúpil som takú blbinu - Trafo do 220V a na konci USB. Táto vec dáva 5.5 V s čím má pravdepodobne HDD problém. Skúšal som rôzne trafáky, ale všetky mali 4.5V a problém bol aj tam. Aby to chodilo potrebujete napájanie na rovných 5V. Netreba žiadne Drivre, len FAT32 a chodí to krásne. :yes:
    Co se týče napájení, tak by mělo být zajištěno to, co potřebuje HDD. Já jsem si kdysy dávno koupil od ViPOWERu koupil externí rámeček na HDD a to, co je na FAT 32, tak prostě funguje a na PDA se objevý jako Hard disk stejně jako Flash. Přes USB HUB jsem měl připojen HDD a FLASH a fungovaly korektně.

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Už to konečne funguje aj mne. Ale len s tým zdrojom o ktorom som písal. Keď to dám cez HUB, tak LOOX vidí aj kľúč a HDD. Ale ak zmením napájanie HDD, tak sa stratí. Ale kľúč je ďalej viditeľný. Ďalší spôsob napájania je cez USB z PC. Ale to mi prišlo dosť divné.

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Poslusne hlasim,

ze Corsair Flash Voyager USB 2.0 Flash Memory drive 4GB funguje :yes:

Nováček
    Registrace
    May 2009

Stejne tak Corsair Flash Voyager GT 2GB. (Cerveno-cerna verze)

Strana 10 z 12 PrvníPrvní ... 89101112 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Přehled USB zařízení pro Acer n30 a n50
    Od freeman_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 139
    Poslední příspěvek: 28-08-2008, 20:53
  2. FSC Pocket LOOX C550 - přehled kompatibilních USB zařízení
    Od Christopher v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 04-09-2006, 08:54
  3. Kompletní přehled zařízení vyráběných HTC