Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LOOX 600 a vypímání

vesi_ce4you (123)|2.12.2004 20:22
Zajmalo by mě jak na LOOX 600 zamezit automatickému vypínání. Například, kdy si pouštím hudbu, tak se mi cca za 3 minuty vypne. Samozřejmně mám v "settings"->"power" vypnuto vypínání. takže nevím, kde by se to dalo nastavit. A ještě malý dotaz, jak zamezím ( např. při poslechu hudby :o), aby se mi třeba v kapse nezmáčkla nějaká klávesa. Dik za odpovědi.
Pavel Koza (4761)|2.12.2004 20:33
[QUOTE="vesi"]Zajmalo by mě jak na LOOX 600 zamezit automatickému vypínání. Například, kdy si pouštím hudbu, tak se mi cca za 3 minuty vypne. Samozřejmně mám v "settings"->"power" vypnuto vypínání. takže nevím, kde by se to dalo nastavit. A ještě malý dotaz, jak zamezím ( např. při poslechu hudby :o), aby se mi třeba v kapse nezmáčkla nějaká klávesa. Dik za odpovědi. [/QUOTE]

Skutecne to mate vypnute v sekci provoz na baterie? A na zamceni klaves maji nektera Pocket PC zvlastni panel v Ovladacich panelech. Pokud to LOOX neumi, obavam se, ze to bude neresitelny problem.
vesi_ce4you (123)|2.12.2004 23:09
Vypnute to mam :o(
Pavel Koza (4761)|3.12.2004 08:21
A neni tam nejaka dalsi aplikace, ktera dela to same? V podobnych pripadech doporucuji postup ZAZALOHOVAT -> HW RESET a testnout to... Protoze se to chova jinak, nez by melo...:(
vesi_ce4you (123)|3.12.2004 10:19
[QUOTE="Pavel Koza"]A neni tam nejaka dalsi aplikace, ktera dela to same? V podobnych pripadech doporucuji postup ZAZALOHOVAT -> HW RESET a testnout to... Protoze se to chova jinak, nez by melo...:([/QUOTE]
S vypínáním jsem to teď vyřešil tak, že si spouštím prográmek StayOn, ale je jasný, že to takhle není ideální. Je možný že jsem něco přehlídnul, ale projížděl jsem všechny nastavení, ale nic dalšího jsem ohledne power managmentu nenašel. Asi ještě vyzkouším ten HW reset, protože nic jinýho asi nepomůže. Díky za rady. A když jsme v tom, tak ještě jeden malej dotaz :D. Hudbu na LOOXu mužu do sluchátek poslouchat, jen když mám hlasitost na úplně nejmín, jinak by mě to urvalo palici. je to normální?
Pavel Koza (4761)|3.12.2004 14:00
Mate posledni ROM? U nektereho zarizeni (mozna prave u LOOXe) to byl problem... Ale uz mi to splyva, takze mozna kecam...:oops:
strojvudce (390)|3.12.2004 14:06
Hudbu pouštím v WMP a vypínání mám zaplé na 3 min ale při přehrávání se mi ještě nestalo, že by se vypnul. Taky LOOX 600
vesi_ce4you (123)|3.12.2004 16:04
[QUOTE="strojvudce"]Hudbu pouštím v WMP a vypínání mám zaplé na 3 min ale při přehrávání se mi ještě nestalo, že by se vypnul. Taky LOOX 600[/QUOTE]
Ja používám Pcket Music and Video Player. Ale i kdyby to WMP šlo bez vypínání stejně nedokážu pochopit, jaktože se to vypíná, když to mám v nastavení zakázané?!
blue_ce4you (42)|3.12.2004 20:58
Cau, ja mam taky 600 a mel jsem uplne stejny problem a pomohl mi az zapis v registrech. V HKU-ControlPanel-Backlight nastav klice s Batterytimeout na 0 a uz se ti nebude vypinat.
no a stim zablokovanim tlacitek to najdes v settings-tlacitka(buttons)-dole bude fsc keylock a tam zadas Application buttons locked
vesi_ce4you (123)|4.12.2004 15:56
No teď jsem to zkoušel, a ten kód co jsi napsal je na podsvícení a ne na vypinani :o(
blue_ce4you (42)|5.12.2004 09:04
Tak promin,uz jsem to taky zjistil, ze jsem ti napsal cestu na podsviceni. Tak tady je na napajeni: HKLM-System-CurrentControlSet-Control-Power-Timeouts a postup je stejnej jako u podsviceni mas tam baterysuspendtimeouts a acsuspendtimeouts pro baterku a pro nabijecku a tam zadas 0. Dale ti poradim,aby sis pri prehravani mp3 na mvp nastavil tlacitko v configure-Advanced pro toggle display(jde to i ve wmp),aby se ti vyplo podsviceni a mp3 hraly dal.
vesi_ce4you (123)|5.12.2004 11:23
Tak jsem u vsech registru ktere obsahovali "timeout" nastavil 0, ale ani to nepomohlo:o( Tak nevim:o(
vesi_ce4you (123)|5.12.2004 13:56
Tak se omlouvam, funguje to. Akorat jsem si neuvědomil, že aby se to projevilo, musí se udělat SW reset :o) Neznáš ještě nějaký vychtávky s registrama? Dík